מכבי נתניה

גירסה מלאה: גיא אסולין אם אפשר שווה להביא לעונה +אופציה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
גיא אסולין שחקן עד גיל טרום בוגרים בין הטובים שהיו לנו בארץ
משום מה הקריירה שלו התפספסה שוב בגלל סוחר הילדים שהוציא אותו מברצלונה והחתים או רצה להחתים באנגליה או בראל מדריד

אם יש כסף להביא אותו אז כדאי לנסות ולהרוויח שחקן טוב לעתיד אם יסכים לחתום כאן על לפחות עונה +אופציה לעוד עונה

אם יפרוץ בנתניה אז הרווחנו שחקן מצויין בקישור לעונה הזאת + מכירה

אבל אם יש אחוז אחד בכרטיס לסוחר הילדים לא להביא גם אם ישחק חינם 3 עונות ויהיה כמו מסי
פורסם שנתניה מתעניינת בדן איינבינדר .. אולי באמת יחתימו בסוף את אסולין.. לא נשארו הרבה שחקנים חופשיים

בינתיים, בבית"ר חזרו לאופציית גיא אסולין. הקשר הישראלי ששוחרר ממאיורקה וכבר היה בדרך לברונדבי הדנית, נשאר בסופו של דבר בלי קבוצה ורשאי לעבור לכל מועדון, נוכח העובדה כי הוא בשחקן חופשי. לפני כחודשיים בית"ר ניהלה מגעים מולו ומול אביו, אבל הרצון של השחקן להמשיך לבדוק אופציות בחו"ל, הוריד את העניין מהפרק. כעת, שהסיטואציה השתנתה, חזר הקשר לתמונה. טביב, שהגיש הצעות בעבר גם לאסולין וגם לדן איינבינדר, עשוי לצרף אחד מהשניים אם יסכימו להצעה הכספית שהוגשה להם.
רק שאלה - מי אמר שאנחנו בכלל מחפשים שחקנים ?
רק שאלה "מי ישלם? בנון ישלם?"
ספורט 5 פירסם אם אני לא טועה אחרי שהחתמנו את אבידור שמתעניינים באייבינדר שהוא שחקן חופשי..
מי ישלם? מימון חיצוני Tongue
מת על המושג הזה "מימון חיצוני".....
כאילו כל המימונים במכבי נתניה מקורתיהם פנימיים.
הכי מתכרז לי למימון חיצוני,גרעון פנימי.
ראיתם את ההרכב הצפוי לשבת ??
מה הקטע עם עומר פרץ ??
רק לי נראה שכל משחק הוא משלב אותו בכח ??
גם פורסם שבודקים הגעה של דור מלול.
בקיצור כל "הומלס" משודך אוטומטית לנתניה.

(02-Oct-2015 13:38)דוד חטב כתב: [ -> ]ראיתם את ההרכב הצפוי לשבת ??
מה הקטע עם עומר פרץ ??

עומר פרץ במקום עומר ורד - אני בעד, יותר מאסה פיזיות ונחישות לצד ימין, ורד רכרוכי מידי בהגנה וגם די "פרווה" עד כה.
אמיה טגה במקום שמעון הרוש - אני בעד, סוף סוף נראה שחקן שנלחם ועשה סה"כ עבודה לא רעה ולא קונוס בצד שמאל.
סמילאניץ' במקום לוגסי - אני בעד, רק שיציב אותו יותר קדימה ואת פירס מאחור.
מרגוליס במקום אבידור - אני בעד, אבידור לא שחקן.
חסן במקום חיימוביץ'- נגד, שאדון דורה יהיה סגור על עצמו כבר וירוץ עם זה, אי אפשר כל משחק להחליף ציוות ולצפות ליציבות.
(02-Oct-2015 13:38)דוד חטב כתב: [ -> ]ראיתם את ההרכב הצפוי לשבת ??
מה הקטע עם עומר פרץ ??

בכח אני לא יודע .. וטגה בשמאל יותר טוב ..? שמעון הרוש לפחות גם תוקף . טגה ירוץ על הקו ? מימין ורד חושך בהגנה וגם בהתקפה לא משהו. לגבי ההכנסה של ירין חסן - לא מבין למה הוא הוציא אותו ..

Sent from my iPad using Tapatalk
ברגע שטגה ופרץ מגינים תגידו שלום להתקפה אף אחד מהם לא יודע לרוץ עם כדור ולהרים למרכז

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's