מכבי נתניה

גירסה מלאה: מתי נגיע?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
רוברט לבנדובסקי כבש אתמול חמישה שערים בתשע דקות. מכבי נתניה כולה כבשה העונה שני שערים ב-360 דקות.אחד בפנדל כמה דקות ייקח לצהובים להגיע לחמישה שערים? נמשיך לעקוב
ארסנל הבקיעה את אושערים ב540 דקות, ליברפול אחד פחות...

בליגה הגרמנית, לברקוזן, למשל, הבקיע פחות.

ועל זה נאמר...
ליברפול באנגליה
נתניה בישראל
מעניין אבל הכנסת אותנו עם 3 הלוזריות הגדולות של השנים האחרונות לברקוזן למשל נקראת בגרמניה נוור קוזן.
שנים שהיא נקראת כך... ועדיין, ההשוואה לשלושת ה"לוזריות" האלה עושה חסד עם מכבי נתניה

והמתמודדות מולנו הן לא אריות הבונדסליגה או הפרמייר ליג.

ולגבי ארסנל, נקוה שתתפוצץ בעוד שבועיים מול מנ יונייטד, (או תתפרק) ואראה הרבה שערים... כי הכרטיסים למשחק עלו לי ה ר ב ה כסף
(24-Sep-2015 22:55)אריאל כתב: [ -> ]שנים שהיא נקראת כך... ועדיין, ההשוואה לשלושת ה"לוזריות" האלה עושה חסד עם מכבי נתניה

ולגבי ארסנל, נקוה שתתפוצץ בעוד שבועיים מול מנ יונייטד, (או תתפרק) ואראה הרבה שערים... כי הכרטיסים למשחק עלו לי ה ר ב ה כסף

המשחק בשבת או במוצ״ש?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(24-Sep-2015 22:55)אריאל כתב: [ -> ]שנים שהיא נקראת כך... ועדיין, ההשוואה לשלושת ה"לוזריות" האלה עושה חסד עם מכבי נתניה

"Glory Glory Man United
אריאל בדיוק חידדת את הנקודה שמטרידה אותי בימים האחרונים מי יילך הביתה ראשון דורה או רוג׳רס אני רוצה שרוג׳רס אבל נראה לי שדורה אלא אם פתאום בשבת ננצח ויתהפך לו המזל....
(24-Sep-2015 23:00)אלון כתב: [ -> ]

המשחק בשבת או במוצ״ש?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ראשון קודש
(25-Sep-2015 9:41)דוד חטב כתב: [ -> ]אריאל בדיוק חידדת את הנקודה שמטרידה אותי בימים האחרונים מי יילך הביתה ראשון דורה או רוג׳רס אני רוצה שרוג׳רס אבל נראה לי שדורה אלא אם פתאום בשבת ננצח ויתהפך לו המזל....
טוב רוגרס נתן 3 וניצח נראה מה עם דורה.
Reference URL's