מכבי נתניה

גירסה מלאה: עשיתם רע לשחקני העבר של מכבי נתניה שלא תמכתם בהם כמאמנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
רווח, באמת שטויות כאלו, אתה מתעלה אפילו על החאפריות של עצמך. חשבת להיות מאמן כדורגל? אתה יכול להחליף את בני בנוער, להציל אותו ולטעון לכתר...
למרות שזו הליכה אחורה, למרות שלטעמי הוא גם לא מהעילויים, הייתי מביא את עטר לנתניה. סטנגה או לא סטנגה, מה שיש היום אפילו סטנגה אין.
עטר זה מליון שקל לעונה תרדו מהגג משוגעים אין לכם מה לאכול ואתם מחפשים לקנות טבעת זהב ?

עטר לא יהיה בנתניה עוד 50 שנה כי הוא 0 של מאמן והאמת אני לא רואה מי יממן לו חוזה שרק משוגע הציע לו
אורן עטר מעולם לא עבד בתקציב מינימום בנתניה. השחקנים שציינת דג׳אני נחום וסבע היו בשיאם. תוסיף עליהם את עזרא מוגרבי דגני וימפולסקי בכושר נהדר וקיבלת אחלה קבוצה . אנחנו היום לא מגרדים את הקבוצה ההיא

Sent from my iPhone using Tapatalk
העונה הזו היתה בתקציב מינימום.. אחרי עזיבת יאמר

לא ידעתי שאחרי עונת שיא של שחקן , בעונה שלאחריה אף שחקן מהאלה עם הכושר שיא לא קיבל דקות בליגת העל.. או שיחק באופן סדיר (דג'אני נחום וסבע)
דגני לא שיחק בעונה הזו בכלל , ימפולסקי אף אחד לא רוצה אותו ... משחק בליגת נמוכה, מוגרבי שחקן קבוצת תחתית
רק עזרא היה שחקן שחקן.. (שאפילו לא מזומן לנבחרת)

אל תנסה בכוח למעט בערכו של עטר , ובהשיגיו
אתה נקבת בשמות לא אני ... בעונה של אחרי יאמר אכן דג׳אני לא היה. סבע כן. נחום לדעתי גם כן לא. אני לא ממעיט מערכו של עטר , אני פשוט לא מת עליו בתור מאמן. הוא לדעתי נהנה מתור הזהב (בכאילו ...Wink ) שהיה בנתניה ולא הצליח מאז. הכדורגל שלו לרוב משעמם ומשמים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בפעם המליון - עטר הביא השגים והרחיק אוהדים !

באמת לא כדאי שנעלה מהאוב עוד פעם את כל הפוסטים שעפו פה במשך שנתיים כי זה עלול לעייף את הקוראים.

עטר מבחינתי זה פיקציה. מאמן בלי דרך ,חפפיניק, חשדן, טביעת עין גרועה, חלש בטקטיקה אבל מה, ניחן בהרבה מזל , יודע להרחיק טיפוסים לא רלוונטים מהטריטוריה שלו ,ובעיקר יודע להתחבר לשחקנים (למרות שבחיפה גם זה כבר לא עבד לו).

ויכול להיות ששוב יצליח פה אבל המחיר יהיה כל כך כבד שאני חושש שבמחזור 30 רק אורן ומשה ישבו במערבי וימחאו כפיים...

הספיק לי 9 שנים איתו...
(21-Sep-2015 18:25)זאב רווח כתב: [ -> ]עטר זה מליון שקל לעונה תרדו מהגג משוגעים אין לכם מה לאכול ואתם מחפשים לקנות טבעת זהב ?

עטר לא יהיה בנתניה עוד 50 שנה כי הוא 0 של מאמן והאמת אני לא רואה מי יממן לו חוזה שרק משוגע הציע לו

אמרתי לך כבר רווח, אם ירצו, כסף לא תהיה הבעיה ואתה תוכל לקפוץ ולקשקש בזנב ובטוקבקים באתר one עד מחר.
ולידיעתך, לפני שהחתימו את דורה "ריחרחו" אצל ראובן.
אז למה לא החתימו את עטר ?
בתחלס מרבית המאמנים בארץ שכונה. חפיפינקים.קובנטורים עם סוכנים. מסביבם עתונאי חצר .חסרי שיטה. מחתימים עוזרים על בסיס חברות ולא על בסיס מקצועי. מוטיבטורים וזהו.
זו הסיבה שרק צוות אימון זר ישנה משהו ואפשר להתחיל עם מאמן כושר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(21-Sep-2015 20:45)חזום חזום כתב: [ -> ]בתחלס מרבית המאמנים בארץ שכונה. חפיפינקים.קובנטורים עם סוכנים. מסביבם עתונאי חצר .חסרי שיטה. מחתימים עוזרים על בסיס חברות ולא על בסיס מקצועי. מוטיבטורים וזהו.
זו הסיבה שרק צוות אימון זר ישנה משהו ואפשר להתחיל עם מאמן כושר.

Sent from my A0001 using Tapatalk

אמת.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's