מכבי נתניה

גירסה מלאה: קללת מכבי נתניה!!! זגורי גמר את העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
פשוט אין מילים...

יהיו שיקראו לזה קללה, ואולי זו פשוט לא העונה של מכבי נתניה. אחרי ערן לוי ודיא סבע, גם ישראל זגורי קרע את הרצועה וגמר את העונה. הקשר, שהובא בעקבות פציעתם של השניים שקדמו לו, נפגע במשחק קרית שמונה והיום (ראשון) קיבל את ההודעה ממנה חשש - פציעה קשה, ומשך החלמה של בין 6 ל-8 חודשים.

זגורי הגיע היום לשיחה אצל ד"ר גיא מורג, הרופא של מכבי תל אביב בכדורסל והאיש שניתח את סבע ולוי - ושמע ממנו את הבשורה המרה. השחקן יעבור הלילה בדיקת MRI, ולאחריה יוחלט מתי ינותח.
באמת????
רק שנעבור את העונה הזו בשלום..
בלי שחקן מחליף ראוי אפשר להגיד שיש כבר יורדת אחת! גם קבוצה אפורה ומשעממת בלי יכולת התקפית כלל. ועכשיו זה אז מה נשאר..
זגורי היה כל כך חשוב למערך שלנו העונה , בהעדרם של ערן ודיע .
יהיה קשה מאוד להבקיע העונה, כל שער בשיניים.
מכה מנטלית קשה.
אני מאוד מקווה שהחומר האנושי בקבוצה הזו חזק, טוב וקורץ מאותו החומר של הסגל שרובו נזרק מכאן בבושת פנים מהעונה שעברה.
אני בספק גדול... מקווה שלפחות הפעם למאמן יש חשק...
זה פשוט לא להאמין ....

Sent from my iPhone using Tapatalk
אולי כדאי לנסות להביא את גיא אסולין הוא בלי קבוצה וגם ככה הביטוח משלם לזגורי את החוזה.
האם יכול להיות שהשחקנים לא עשו הכנה מתאימה? האם יכול להיות שלא עשו חימום מתאים? מתיחות? שינויי כיוון?
לי זה נראה סמן של חוסר מקצועיות.
הבא בתור זה סיסאי.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(20-Sep-2015 21:10)חזום חזום כתב: [ -> ]האם יכול להיות שהשחקנים לא עשו הכנה מתאימה? האם יכול להיות שלא עשו חימום מתאים? מתיחות? שינויי כיוון?
לי זה נראה סמן של חוסר מקצועיות.
הבא בתור זה סיסאי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

זה עבר לי בראש אבל אני באמת לא יודע ולא מבין בזה מספיק כדי לדעת אם קרע ברצועה קשור בדרך כלשהי לעבודה פיזיולוגית לא נכונה.
בכל אופן לערן לוי זה קרה לפני שהקבוצה החלה להתאמן או ממש בהתחלה, אבל גם שניים זה המון!!!
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's