מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה הפראיירית של הליגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לא משנה איך ומה היה מבחן התוצאה עד היום עגום
4 משחקים 3 נקודות כמו ניצחון ו3 הפסדים

בלית ברירה לדעתי עוד כמה מחזורים ויתחילו לקרא בשם בני לם
(19-Sep-2015 23:54)זאב רווח כתב: [ -> ]לא משנה איך ומה היה מבחן התוצאה עד היום עגום
4 משחקים 3 נקודות כמו ניצחון ו3 הפסדים

בלית ברירה לדעתי עוד כמה מחזורים ויתחילו לקרא בשם בני לם

מהפח אל הפחת...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אלון כשעושים טעויות אין ברירה אם המאמן כושל צריך למנות את בני לם לפני שיהיה מאוחר מדי
הוא יחזיר את הקבוצה לימי הזוהר שלה עם כדורגל חיובי התקפי ולא בלוף
עזוב, אתה לא באמת מאמין בזה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אם לא הייתי מאמין בזה לא הייתי מדבר על זה
אין מישהו נוסף שיכול בלי כסף לאמן היום את מכבי נתניה
אלישע לוי ימבה כסף וגם ידרוש חיזוק חחחח
עטר יותר יקרן מאלישע
רק בני לם שמקבל שכר בלאו הכי ממכבי נתניה הוא אופצייה

אבל אצלי זה לא ברירת מחדל אצלי זאת עדיפות ראשונה כי רק הוא יוכל כמו רוני לוי עונה שעברה להכניס לב ונשמה לקבוצה כדורגל מהיר והתקפי גלים גלים ממתי בבית משחקים עם 2 קשרים דפנסיביים ? אחד מספיק !!!
נזכרתי בדרך הביתה בידיעה של לנג ששחקנים בנתניה לא מבינים מה סיסאיי מוחתם בקבוצה. לשם שינוי אביתר פרסם ידיעה נכונה . זה החלוץ ששלומי דורה ציפה לו ? זה החלוץ שישדרג אותנו ? פשוט בדיחה.

לגבי המשחק עצמו - צריך להיות כנים ולהגיד שהתוכנית השתבשה לחלוטין עם פציעתו של זגורי. מעבר לזה מכבי נתניה כל כך חסרת כישרון בהתקפה שמזל שק״ש היתה ב10 שחקנים . קצב של 3 מ 12 זה קצב של ירידת ליגה. אם לא מנצחים את הפועל חיפה בשבוע הבא צריך לבצע שינוי רציני בקבוצה . 3 או 4 מ 15 זה כבר פיגור רציני.

Sent from my iPad using Tapatalk
טל אתה מוכן להסביר לי למה בבית אתה משחק עם 2 קשרים נסוגים ?
(20-Sep-2015 0:11)זאב רווח כתב: [ -> ]טל אתה מוכן להסביר לי למה בבית אתה משחק עם 2 קשרים נסוגים ?

יש לך את הקישור ההגנתי הכי טוב בארץ...ותפקידם לחלץ כדורים ואת זה הם עשו מצוין היום...לך תתחנף לבני לם...אם אין לך מה להגיד עדיף שתשתוק...
שבני לם יעשה קודם כל את העבודה עליה הוא מקבל משכורת מהמועדון.
משה ידוע שאתה אנטי מה חדש בדבריך ??

דוד 2 קשרים אחוריים אפילו מצויינים אבל יש לך בעיה של מחץ ובבית אתה חייב לנצח איך תעשה כשאין לך מחץ ? מוציאים קשר נסוג שמים עוד חלוץ בהתקפה אבל מאמן פחדן משחק נגד 10 שחקנים כמעט שעה שלמה בלי להבקיע שער

אולי אם היינו משחקים 90 דקות מול 7 שחקנים היינו מנצחים .......

בני לם כמאמן היינו פותחים לקריית שמונה את התחת עם 1-5 מול 10 שחקנים מהדקה ה 35
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's