מכבי נתניה

גירסה מלאה: דורה הביתה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
גם אני חושב שללא סוויץ קיצוני אין לדורה מה לחפש אין שיטה אין תנועה ללא כדור שחקנים לא באים לקבל את הכדור...
מעדיף לשחק כדורגל ולהפסיד 3:2 מהאין כדורגל הזה....
כשצעקתי צרחתי התחננתי בני לם שתקתם כמו שתיקת הכבשים עכשיו אין כסף למאמן אז תסבלו בשקט תתפללו שרק לא נרד ליגה , בחרתם שלומי דורה עד סיום העונה הוא המאמן מי שרוצה להחליף מאמן שישים כסף לפני שהוא פותח פה
יש לכולם מספיק "אמרתי לכם" והפוך במשך השנים,אז בואו נחסוך זה לא יוביל אותנו לשום מקום.
ולך "זאב רווח",מכיוון שאתה לא מאלו שהולך(למרבית) המשחקים ואת בני לם ושאר השמות שאתה זורק מפעם לפעם אתה מכיר בעיקר מתקופת ילדותך ואולי מקריאת כתבה באינטרנט או צפיה מתקציר בטלוויזיה,לידיעתך ולהשכלת בני ושלומי דומים מאוד בלא מעט "חסרונות",שעולים ב"פוסט" הזה ובאחרים,בטח ובטח באותם נושאים שמפריעים לאסף.
לכל מאמן יש יתרונות וחסרונות ואת רובם אנחנו מכירים בעיקר מרחוק ועד שלא חווים אותם ממש מקרוב,קשה לנו לדעת האם ל"ילד הזה פיללנו".
הייתי משוכנע שאחרי משחקי גביע הטוטו נגד רעננה וכפר סבא אוסידון את דורה חישבו מסלול מחדש והמשחק נגד ב"ש היה תוצאתי(בלי קשר לתוצאה).
אני מתפלל שההר הוא לא אותו הר והים הוא לא אותו ים,כי אחרת צפויה לנו עונה קשה לצפיה ולא חלוץ 9 קלאסי יפתור את השום וכלום דבר שאנחנו רואים ב6 מתוך 7 המשחקים הרשמיים עד היום.
(13-Sep-2015 8:10)אייל ס כתב: [ -> ]יש לכולם מספיק "אמרתי לכם" והפוך במשך השנים,אז בואו נחסוך זה לא יוביל אותנו לשום מקום.
ולך "זאב רווח",מכיוון שאתה לא מאלו שהולך(למרבית) המשחקים ואת בני לם ושאר השמות שאתה זורק מפעם לפעם אתה מכיר בעיקר מתקופת ילדותך ואולי מקריאת כתבה באינטרנט או צפיה מתקציר בטלוויזיה,לידיעתך ולהשכלת בני ושלומי דומים מאוד בלא מעט "חסרונות",שעולים ב"פוסט" הזה ובאחרים,בטח ובטח באותם נושאים שמפריעים לאסף.
לכל מאמן יש יתרונות וחסרונות ואת רובם אנחנו מכירים בעיקר מרחוק ועד שלא חווים אותם ממש מקרוב,קשה לנו לדעת האם ל"ילד הזה פיללנו".
הייתי משוכנע שאחרי משחקי גביע הטוטו נגד רעננה וכפר סבא אוסידון את דורה חישבו מסלול מחדש והמשחק נגד ב"ש היה תוצאתי(בלי קשר לתוצאה).
אני מתפלל שההר הוא לא אותו הר והים הוא לא אותו ים,כי אחרת צפויה לנו עונה קשה לצפיה ולא חלוץ 9 קלאסי יפתור את השום וכלום דבר שאנחנו רואים ב6 מתוך 7 המשחקים הרשמיים עד היום.

מסכים איתך לחלוטין..שיטת המשחק של בני דומה מאד(במעט שראיתי ממנו בנוער)..גם שלושה חלוצים לא יגרמו לנו לראות משהו אחר מדורה לכן חייבים להפרד ועכשיו...אין צורך להמתין....גם ממאמן הכושר הייתי נפרד..כל שנה אותה בעיה.,.אולי נחזיר את מתיאוס כמאמן כושר...
מאמן פחדן פחדן פחדן. איכס לא לנצח כזאת קבוצה חלשה כמו הפועל ת"א מה זה השיטת משחק הפחדנית הזאת. זה פשוט לבוא ולסבול מכדורגל. הגיע הזמן שיתחילו להעיר את המאמן וכמה שיותר מהר. קבוצות יותר טובות והיינו עם 0 מ 9
מאמן שיצא מאזור 04 פעם ראשונה לקבוצה יותר גדולה ועם יותר קהל ממה שהיה רגיל עד עכשיו. לא יודע אם להיפרד ממנו עכשיו יגרום לשינוי משמעותי עם הסגל שיש לנו אלא אם כן יבוא מאמן הרבה יותר יצירתי שידע לעשות עם החומר הנתון הרבה יותר שזאת בעיה בפני עצמה. הובאו מס שחקנים מיותרים לחלוטין שבמקומם ניתן היה להביא שחקנים יותר תורמים. למרות זאת צריך לתת להם צאנס ומי יתן והשנה החדשה תאיר לנו פנים.
(13-Sep-2015 1:05)אסףג כתב: [ -> ]
(13-Sep-2015 0:31)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Sep-2015 23:50)amir כתב: [ -> ]
(12-Sep-2015 23:34)davidb7 כתב: [ -> ]
(12-Sep-2015 23:27)Nir Simoni כתב: [ -> ]זגורי יצא כי נגמר לו האוויר, ברור שהיה יוכל להכניס את בוארון ולהסיט את מרגוליס לקישור

הוא יצירתי ומכניס את אביב אברהם...אבל הוא בונקריסט בד.נ.א. שלו לא יעזור כלום...בגלל זה אין מה לחכות לינואר...
בשביל שאביב אברהם יכנס מחליף הוא קודם כל צריך להיות בסגל.

כדי שהוא יהיה בסגל,דורה ובעיקר אוסידון צריכיים לחשב מסלול מחדש.

אייל,לא הייתי במשחק אבל שמעתי שאת התרגיל שבגללו אני בז לדורה, ראו אוהדינו גם היום. הוא מנע. מהבלם שפתח את הראש מלצאת מהמגרש. מה יותר חשוב שיטפלו בו או שנבזבז כמה דק מול אריות הפועל תא...
איך למען השם נמשכים אלינו כל החאפרים האלה

אני אגיד לך איך.
כי אתה ואני אוהדים מועדון שהחאפריות שלו היא ב - DNA שלו.
זה מתחיל ממאמני הילדים, בואכה מאמני הנוער, דרך כל העסקנים שבוחשים, המנטליות מסביב שמייצרת בלופים עם אופי ליגה ז', מאמני כושר שעושים צחוק מהעבודה, ועד למאמן הבוגרים.
מתי המועדון הזה הביא תארים? מתי שהכדורגל בארץ היה חובבני ושכונתי עם כל הכבוד למכנס, פיזנטי ולשאר, זו היתה התקופה שמקצוענות לא דרכה פה בארץ.
מהרגע שמקצוענות נכנסה למחוזותינו המועדון הזה נשאר תקוע מאחור בחובבנות עד עצם היום הזה.
דניאל יאמר בא בזמנו לפה ושפך פה מיליונים אבל שכח לעשות את מה שמיץ' גולדהאר עושה היום במכבי וזה להעיף את כל החאפרים מהמועדון.
השיליפים מהשרוול ימשיכו, הבלופים עם מנטליות ליגה ז' ימשיכו לצמוח בנוער כי זה המועדון הזה, בלוף אחד גדול.
עובדים מהיד לפה מה שאכן נראה חפריות. שכחתם איך הללתם ושבחתם את בלדב שה dna הזה נקבע בתקופתו?
מספיק עם ההיסטריה הזו מאמנים גדולים מדורה מנעו מהשחקנים שלהם לצאת לטיפול זו קבוצה חדשה לגמרי תנו לה להתחבר ולשנות גם אני אתמול התבישתי במשחק שום מחשבה שום ניצוץ שום פס חכם אבל המרחק מהיסטריה ואמרתי לכם שכול מיני אוהדים לייט רחוק מאוד שיהיה שנה טובה ושנת ספורט ושהשנה גם נצליח לחייך במגרשים

Sent from my iPhone using Tapatalk
(13-Sep-2015 11:09)משה.ד כתב: [ -> ]עובדים מהיד לפה מה שאכן נראה חפריות. שכחתם איך הללתם ושבחתם את בלדב שה dna הזה נקבע בתקופתו?

לא קשור, זה הרבה לפני ומעל בלדב עם כל הכבוד לאיש, הוא לא כזה ענק.
זה משהו שמושרש עמוק, עמוק בתוך המועדון הזה עוד משנות אנטיוכוס ולצערי אף אחד לא רוצה/לא מסוגל לעשות את השינוי הזה מחובבנות למקצוענות.
חשבו נבנה איצטדיון מפואר הכל ישתנה, טעו, הכל נשאר אותו דרעק רק איבדנו את הביתיות השכונתית שהיתה ב"קופסא".
מדברים כל הזמן על שצריכים בעלים ואני אומר שכל בעלים שיגיע לפה ייכשל אם לא יעשה הפיכה שלמה החל מלמטה, תשימו לב מה קורה בב"ש מועדון עם DNA דומה שאלונה עושה שם לאט אבל בטוח שינוי מערכות כללי וחלק מההצלחה שלה זה העובדה שהיא העיפה משם כל החאפרים שהיו שם.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's