מכבי נתניה

גירסה מלאה: היתר עבודה בשבת לכדורגל עאלק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(08-Sep-2015 19:34)זיו פלם כתב: [ -> ]Sent from my iPhone using Tapatalk

גדול!
במקום הראשון ברצון "לשמור שבת", סכנין....

כל ההחתמות האלה הן בלוף אחד גדול וזיוף.
באמת אי אפשר לחייב לעבוד בשבת, שיחפשו עבודה אחרת או שירדו לליגה זניחה.
מתי בדיוק ישחקו הילדים והנוער? האם ממדרים חיילים מכדורגל?

ממשלה ביזיון
יש רגעים, לצערי די נדירים לאחרונה, בהם אני נהנה לשמוע את תוכנית הספורט ברדיו האזורי. היום היה רגע כזה. תענוג גדול היה לשמוע את אחד מגיבורי ילדותי יגאל מנחם שנשאל בנושא השבת.
(11-Sep-2015 14:26)עידן444 כתב: [ -> ]יש רגעים, לצערי די נדירים לאחרונה, בהם אני נהנה לשמוע את תוכנית הספורט ברדיו האזורי. היום היה רגע כזה. תענוג גדול היה לשמוע את אחד מגיבורי ילדותי יגאל מנחם שנשאל בנושא השבת.

פשש יגאל מנחם...
אפשר תימצות לדבריו...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
איש חכם ושנון . אהבתי לשמוע כמה הוא מחובר למועדון ולא ממש אהבתי את מופע המסיונריות ... כל מילה שניה בורא עולם . תהום פעורה לצערי הרב.

Sent from my iPad using Tapatalk
(11-Sep-2015 14:29)אלון כתב: [ -> ]
(11-Sep-2015 14:26)עידן444 כתב: [ -> ]יש רגעים, לצערי די נדירים לאחרונה, בהם אני נהנה לשמוע את תוכנית הספורט ברדיו האזורי. היום היה רגע כזה. תענוג גדול היה לשמוע את אחד מגיבורי ילדותי יגאל מנחם שנשאל בנושא השבת.

פשש יגאל מנחם...
אפשר תימצות לדבריו...?

לצערי הייתי עם הילדים ושמעתי בחצי אוזן עד שקלטתי שזה יגאל מנחם. קודם כל אני לא זוכר אי פעם ששמעתי את הבחור מתראיין. אתה מדבר עם כדורגלן עבר, בחור ברמה האינטלקטואלית הגבוהה ביותר. רהוט. נעים.
סיפר שפרש בשיא הקריירה(שיא הקריירה זה אני הוספתי- הוא לא אמר את זה) בגיל 27(!!!)- בדרך כלל בגיל 27 יש לך לתת עוד 6-7 שנים של כדורגל. והוא שואל, למה אני במדינת ישראל לא יכול כיהודי מאמין להתעסק בדבר שאני כל כך אוהב? סטטוס קוו? גם היה סטטוס קוו לאורך שנים על זה שלא מוכרים בארץ חזיר והיום כן.
אנחנו צריכים להיות מאוחדים. למצוא את הפתרונות. אפשר! אם זה המצב כבוד גדול הוא לי שהפכתי לסמל בנושא הזה של הכדורגל והשבת. (פלטקביץ' הזכיר לו את אותו 0-5 מפורסם נגד מכבי חיפה שיצא רבע שעה לסוף באחד המשחקים הגדולים שנראו ורץ לבית הכנסת)
"אתה יודע שמכבי נתניה בעונה הזו ששיחקנו ביום שישי הגדילה את ההכנסות שלה ב 50%? היה תענוג! לכולם!"
שאלו אותו האם עוקב אחרי מכבי נתניה. האמת שהוא הפתיע אותו כשאמר:"כשהמשחקים לא בשבת אני הראשון בשער. אני נהנה לראות אותם. אני פשוט אוהב אותם. ניסיתי להתנתק ועם הזמן הבנתי שמהחיידק הזה שקוראים לו מכבי נתניה אי אפשר להרפא. היה משחק שהפסדנו לבית"ר ואני אומר לך... אני בן אדם מבוגר... וכמה אמוציות ורגשות. זה פשוט מדהים. זה זורם לי בדם".
פשוט היה כיף לשמוע אותו.
כן אבל אף אחד לא נותן פתרון לשלושים אלף ילדים והורים שמשחקים בשבת

Sent from my iPhone using Tapatalk
בורא עולם ידאג להם ולחיילים בצבא השם שלא יוכלו לראות כדורגל .

(11-Sep-2015 14:49)עידן444 כתב: [ -> ]
(11-Sep-2015 14:29)אלון כתב: [ -> ]

פשש יגאל מנחם...
אפשר תימצות לדבריו...?

לצערי הייתי עם הילדים ושמעתי בחצי אוזן עד שקלטתי שזה יגאל מנחם. קודם כל אני לא זוכר אי פעם ששמעתי את הבחור מתראיין. אתה מדבר עם כדורגלן עבר, בחור ברמה האינטלקטואלית הגבוהה ביותר. רהוט. נעים.
סיפר שפרש בשיא הקריירה(שיא הקריירה זה אני הוספתי- הוא לא אמר את זה) בגיל 27(!!!)- בדרך כלל בגיל 27 יש לך לתת עוד 6-7 שנים של כדורגל. והוא שואל, למה אני במדינת ישראל לא יכול כיהודי מאמין להתעסק בדבר שאני כל כך אוהב? סטטוס קוו? גם היה סטטוס קוו לאורך שנים על זה שלא מוכרים בארץ חזיר והיום כן.
אנחנו צריכים להיות מאוחדים. למצוא את הפתרונות. אפשר! אם זה המצב כבוד גדול הוא לי שהפכתי לסמל בנושא הזה של הכדורגל והשבת. (פלטקביץ' הזכיר לו את אותו 0-5 מפורסם נגד מכבי חיפה שיצא רבע שעה לסוף באחד המשחקים הגדולים שנראו ורץ לבית הכנסת)
"אתה יודע שמכבי נתניה בעונה הזו ששיחקנו ביום שישי הגדילה את ההכנסות שלה ב 50%? היה תענוג! לכולם!"
שאלו אותו האם עוקב אחרי מכבי נתניה. האמת שהוא הפתיע אותו כשאמר:"כשהמשחקים לא בשבת אני הראשון בשער. אני נהנה לראות אותם. אני פשוט אוהב אותם. ניסיתי להתנתק ועם הזמן הבנתי שמהחיידק הזה שקוראים לו מכבי נתניה אי אפשר להרפא. היה משחק שהפסדנו לבית"ר ואני אומר לך... אני בן אדם מבוגר... וכמה אמוציות ורגשות. זה פשוט מדהים. זה זורם לי בדם".
פשוט היה כיף לשמוע אותו.

נוסטלגיה שכיף להיזכר בה.
״יגאל מנחם, עולה עולה״... פעם השירים היו שורה אחת....

לא שאלו אותו על אח שלו? הלוואי שגם הוא יתעניין בנו....

בכל מה שקשור לקשר שלו לקבוצה ולאהבה שעדיין קיימת היה באמת מרגש וכיף לשמוע, אבל בכל שאר נושאי השבת שדיבר עליהם (ורב השיחה נסבה סביב זה) אוי לאוזניים שכך שמעו (אריאל ,טוב שזה נחסך ממך...).

האדון מנחם דפק שם נאום מסיונרי על העם הנפלא, והדת החשובה, ושבת הקודש ואיך אנחנו צריכים לחנך את ילדנו, ולמה בשבת אנחנו צריכים לשבת עם האישה והילדים בבית ולא חלילה וחס לבזבז את זמן האיכות שלנו במגרשי כדורגל...

פשוט אוסף של אימרות פרימיטיביות שהאוזן שלי לפחות התחלחלה בכל פעם שהוסיף משפט בנושא.
יגאל מנחם, עם כל הכבוד, בחרת לחזור בתשובה, בחרת להקריב ולוותר על מנהגיך הישנים, סבבה מפרגן לך. למה אתה מכריח גם אותי להקריב ? מי אתה שתקבע לי מה אני יעשה עם אישתי וילדיי (שעדיין לא קיימים..) בשבת אחה"צ ?? מי שמך לקבוע לי איך להתנהל ומה לעשות בשעות הפנאי שלי ??

החוצפה של המסיונרים האלה יכולה לשגע אותי...

חבל שזה מה שנשאר לי מהראיון הנדיר הזה....

ויש לי הרגשה שעומד לקרות פה נס ואפילו מר מיוחס יסכים הפעם...
(11-Sep-2015 15:06)אופיר34 כתב: [ -> ]בכל מה שקשור לקשר שלו לקבוצה ולאהבה שעדיין קיימת היה באמת מרגש וכיף לשמוע, אבל בכל שאר נושאי השבת שדיבר עליהם (ורב השיחה נסבה סביב זה) אוי לאוזניים שכך שמעו (אריאל ,טוב שזה נחסך ממך...).

האדון מנחם דפק שם נאום מסיונרי על העם הנפלא, והדת החשובה, ושבת הקודש ואיך אנחנו צריכים לחנך את ילדנו, ולמה בשבת אנחנו צריכים לשבת עם האישה והילדים בבית ולא חלילה וחס לבזבז את זמן האיכות שלנו במגרשי כדורגל...

פשוט אוסף של אימרות פרימיטיביות שהאוזן שלי לפחות התחלחלה בכל פעם שהוסיף משפט בנושא.
יגאל מנחם, עם כל הכבוד, בחרת לחזור בתשובה, בחרת להקריב ולוותר על מנהגיך הישנים, סבבה מפרגן לך. למה אתה מכריח גם אותי להקריב ? מי אתה שתקבע לי מה אני יעשה עם אישתי וילדיי (שעדיין לא קיימים..) בשבת אחה"צ ?? מי שמך לקבוע לי איך להתנהל ומה לעשות בשעות הפנאי שלי ??

החוצפה של המסיונרים האלה יכולה לשגע אותי...

חבל שזה מה שנשאר לי מהראיון הנדיר הזה....

ויש לי הרגשה שעומד לקרות פה נס ואפילו מר מיוחס יסכים הפעם...

כתבתי את זה במשפט אחד כמה פוסטים למעלה . חזרת בתשובה ? טוב לך ? סבבה. מה אתה רוצה מאיתנו ... מופע מסיונריות שפשוט גרם לי אי נוחות .

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's