מכבי נתניה

גירסה מלאה: אישור הערבות להלוואה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
יש לי לא מעט ביקורת על ההתנהלות במכבי נתניה בחודש האחרון,אך כשצריך לשבח,משבחים!
וצריך לשבח!
אסידון הצליח לרתום את העיריה למהלך שרק פינטזנו עליו,לגרום לעירית נתניה לאשר בישיבת מועצה כפולה(ולא במחשכים כמו במחוזות אחרים),מתן ערבות מלאה להלוואה בשיעור 75% מהחוב המצטבר ולגרום לעיריה להגדיל את ההקצבה במיליון ש"ח לעונה למשך תקופה לא מבוטלת בתוספת מענק נוסף העונה,זו משימה(כמעט) בלתי אפשרית שנעשתה בפרק זמן מינימלי והבטיחה את קיום המועדון,אני תקווה שידע לנהל כספית את המשך הדרך בצורה שלא תהפוך את המהלך למיותר.
כמו כן,הצליח דורון לשחרר את כל אותם שחקנים מיותרים(על פי דעתו ודעת הצוות המקצועי) ואין במועדון יותר שחקנים שרצים מסביב למגרש/מקבלים שכר בלי להתאמן(ובעונות האחרונות היו לא מעט כאלו).
(10-Sep-2015 9:22)אייל ס כתב: [ -> ]יש לי לא מעט ביקורת על ההתנהלות במכבי נתניה בחודש האחרון,אך כשצריך לשבח,משבחים!
וצריך לשבח!
אסידון הצליח לרתום את העיריה למהלך שרק פינטזנו עליו,לגרום לעירית נתניה לאשר בישיבת מועצה כפולה(ולא במחשכים כמו במחוזות אחרים),מתן ערבות מלאה להלוואה בשיעור 75% מהחוב המצטבר ולגרום לעיריה להגדיל את ההקצבה במיליון ש"ח לעונה למשך תקופה לא מבוטלת בתוספת מענק נוסף העונה,זו משימה(כמעט) בלתי אפשרית שנעשתה בפרק זמן מינימלי והבטיחה את קיום המועדון,אני תקווה שידע לנהל כספית את המשך הדרך בצורה שלא תהפוך את המהלך למיותר.
כמו כן,הצליח דורון לשחרר את כל אותם שחקנים מיותרים(על פי דעתו ודעת הצוות המקצועי) ואין במועדון יותר שחקנים שרצים מסביב למגרש/מקבלים שכר בלי להתאמן(ובעונות האחרונות היו לא מעט כאלו).

הצלחת לבלבל אותי... זו לא העיריה שרתמה את אוסידון?
העיריה רתמה את אוסידון לנהל,בלי להבין את גודל הבור ובעיקר מתוך תקווה שה2.5 מיליון של האמריקאים בתוספת כמה בעלי ממון מקומיים שיתרמו,הבעיה תפתר,איש בעיריה לא תכנן יתר מעורבות,בטח לא כספית עד הצוואר.
כאן נכנס חלקו של דורון,רתימת יוסי דורון והמנכ"ל ורשת העיר והתוצאה,עיריה ערבה/התחייבות ארוכת טווח להקצבה משודרגת ומענק חד פעמי.
ובמילים אחרות,יותר מזה לא ניתן לפנטז(מבחינת עזרה ומעורבות עירונית חיובית).
ועכשיו נקווה שידעו לשמור על הקופה בצורה מושכלת/לצמצם במקומות המיותרים/להרחיב במקומות הנכונים ובעיקר להתחיל לחשוב עתיד ולא רק מיום ליום.
מרים פיירברג עשתה צעד גדול למועדון אין מילים !!!!
החזירה לנו על התשלום הלא צודק לאיזיקוביץ בעניין המגרש.
לי מהצד נראה כאילו יוסי דורון הוא איש מפתח אחד שבא מאהבה למכבי נתניה ובניגוד למוטי שעיבי שתומך הרבה באיזיקוביץ אולי יוסי דורון יצליח להטות את הכף ויעשה צדק ומכבי נתניה תחזור לעדיפות בעיריה...
(10-Sep-2015 10:05)אייל ס כתב: [ -> ]העיריה רתמה את אוסידון לנהל,בלי להבין את גודל הבור ובעיקר מתוך תקווה שה2.5 מיליון של האמריקאים בתוספת כמה בעלי ממון מקומיים שיתרמו,הבעיה תפתר,איש בעיריה לא תכנן יתר מעורבות,בטח לא כספית עד הצוואר.
כאן נכנס חלקו של דורון,רתימת יוסי דורון והמנכ"ל ורשת העיר והתוצאה,עיריה ערבה/התחייבות ארוכת טווח להקצבה משודרגת ומענק חד פעמי.
ועכשיו נקווה שידעו לשמור על הקופה בצורה מושכלת/לצמצם במקומות המיותרים/להרחיב במקומות הנכונים ובעיקר להתחיל לחשוב עתיד ולא רק מיום ליום.

לדעתי כשאוסידון הגיע הובטח לו שהעיריה ב-99% תערוב לחוב.
לדעתי לא היה בא למועדון שתוך כמה שבועות הולך לפירוק וזו היתה המשמעות אם אין עזרה מהעיריה.
היה ברור מהרגע הראשון שלא תשובה ולא שום קבוצת אנשי עסקים יסכימו לערוב לבור. היו 2 תקוות- רוכש מולטי מיליונר עם הרבה כסף מיותר, ועיריה(יותר ריאלי).
מקווה שהתערבות העיריה תגדיל את המאמצים להביא רוכש. מירים לא תרצה את הקבוצה על הגב שלה. לאורך זמן זה לא יעשה לה טוב.
(10-Sep-2015 10:54)עידן444 כתב: [ -> ]
(10-Sep-2015 10:05)אייל ס כתב: [ -> ]העיריה רתמה את אוסידון לנהל,בלי להבין את גודל הבור ובעיקר מתוך תקווה שה2.5 מיליון של האמריקאים בתוספת כמה בעלי ממון מקומיים שיתרמו,הבעיה תפתר,איש בעיריה לא תכנן יתר מעורבות,בטח לא כספית עד הצוואר.

לדעתי לא היה בא למועדון שתוך כמה שבועות הולך לפירוק וזו היתה המשמעות אם אין עזרה מהעיריה.
היה ברור מהרגע הראשון שלא תשובה ולא שום קבוצת אנשי עסקים יסכימו לערוב לבור. היו 2 תקוות- רוכש מולטי מיליונר עם הרבה כסף מיותר, ועיריה(יותר ריאלי).
מקווה שהתערבות העיריה תגדיל את המאמצים להביא רוכש. מירים לא תרצה את הקבוצה על הגב שלה. לאורך זמן זה לא יעשה לה טוב.

לא הובטח ולא בטיח....היתה התנגדות קטגורית של היועצת והמנכ"ל...והוא קירב אליו את המנכ"ל וניטרל ת'יועצת.
עידן,כאחד שהתרחק מהמועדון בגלל התנהלויות כאלו ואחרון,במה שאני צריך להחמיא,אני עושה זאת ובגדול ואכן מגיע לו שאפו ענקי.
(10-Sep-2015 11:01)אייל ס כתב: [ -> ]
(10-Sep-2015 10:54)עידן444 כתב: [ -> ]

לא הובטח ולא בטיח....היתה התנגדות קטגורית של היועצת והמנכ"ל...והוא קירב אליו את המנכ"ל וניטרל ת'יועצת.
עידן,כאחד שהתרחק מהמועדון בגלל התנהלויות כאלו ואחרון,במה שאני צריך להחמיא,אני עושה זאת ובגדול ואכן מגיע לו שאפו ענקי.

לא אומר שלא. אבל כל ההתנהלות שלו מהרגע הראשון היתה כאילו אמרו לו- "אנחנו נדאג לסגור את ה- 10 מיליון, אתה תטפל בשאר".
הבחור לא פראייר ולא בא להתנדב. בלי פיתרון לחובות הוא עצמו לא היה רואה כסף וכנראה עף מכאן אחרי כמה שבועות כשהמועדון היה הולך לפירוק.
כך אני מבין מכל ההתנהלות. גם כשהיו שואלים אותו בהנאה גדולה(ואופירה אלופה בזה) האם מרים הביאה את הכסף או שסתם מספרת סיפורים הוא נתן תשובות די מעורפלות.
לא נראה לי שהקרדיט בנושא הערבות להלוואה מגיע למישהו מלבד מרים.
לא רוצה להפוך את זה לוויכוח אינסופי כמו לא מעט וויכוחים שמתנהלים כאן בלי נקודה.
הבחור קיבל מנדט לנהל ללא הסכם או התחייבות,מצד שני ברור שרשת העיר מעורבת עד כדי מינוי מנהל היא לא תיתן לא לטבוע,מצד שלישי מדובר ברשות מקומית ולא בבעל בית פרטי ולכן יש ביקורת ציבורית ומבקר פנים ומבקר המדינה ויש לא מעט מגבלות.
אוסידון ניהל את המועדון מהיום הראשון כאילו יש פתרון(וממש ממש,לא היה) ובמקביל עבד על הפתרון ומציאת תקדימים שיאפשרו לעיריה לערוב.
זה נכון שללא מרים לא היה כלום,אך לא רואה מישהו אחר שהיה מצליח בפרק זמן שכזה לסגור את כל הקצוות במקביל.

ולמרות,לא רואה "אחד כמוני" או דומה(בתפיסת העולם),שיהיה מוכן להיות(בשלב זה) חלק מהקיים,כי עדיין הD9L לא ביצע את העבודה ו"שופל" ממש ממש לא מספיק...
חוץ מהנפילה עם דודי לדעתי אוסידון עובד מצוין ותוך כדאי תנועה מתקן דוגמא מהיום עושים בדיקות רציניות לסיסי ולא מסתפקים בבדיקות של התאחדות

Sent from my iPhone using Tapatalk
(10-Sep-2015 12:42)mordii2 כתב: [ -> ]חוץ מהנפילה עם דודי לדעתי אוסידון עובד מצוין ותוך כדאי תנועה מתקן דוגמא מהיום עושים בדיקות רציניות לסיסי ולא מסתפקים בבדיקות של התאחדות

Sent from my iPhone using Tapatalk

כל הרעש סביב הבדיקות שלו מיותר,יש בדיקה יסודית וסטנדרטית שעובר כל כדורגלן במכבי ת"א(ולא רק שם) שאמורה להיות ממוסדת גם במכבי נתניה ולא דורשת פרסום מיוחד בכל אתרי האינטרנט...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's