מכבי נתניה

גירסה מלאה: בסדר כזה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מה נרשום שוב שחייבים חלוץ אז כן דחוף בנתיים משחק סביר פלוס עם כמה טעויות לא מחויבות בהגנה.
ניהול משחק טוב של דורה מדקה 60 היתה רק קבוצה אחת במגרש חבל על ההחמצות וחוסר הריכוז בסוף.
מאמן שמשחק הגנתי מתחילת המשחק ( 3 קשרים דפנסיבים) ונותן לקבוצה האורחת לשלוט בקצב ומחפש רק לעקוץ עם חלוץ בודד אז אוי ואבוי לנו
קבוצה אפורה. קבוצה יותר טובה הייתה נותנת לנו 3 במחצית
למי ששאל למה חימוביץ, הנסיון והשקט , גם אם טעה פעם אחת , לדעתי החתמה מצויינת.
ולמי ששאל למה זגורי ,אבל באמת תסלחו לי כל הפטריוטים, לא רואה שום שחקן תוצרת בית שיכול לעשות מה שזגורי עושה על האגף. בטח לא אביב.

לגבי חיימוביץ , לא משחק ענק. טעה פעם או פעמיים אבל היה יותר שקט מההיסטרי לידו (ןתסלחו לי שוב שהעזתי לבקר שחקן בית)

מעבר לזה, קשה לי מאד עם הכדורגל של דורה. אני נותן לזה עוד ועוד צ'אנס אבל המחניים האלה הופכים לשיטה נראה לי וככה לא נוכל להמשיך.

חמזה חייב לשחק מתחת לחלוץ (לא מבין למה דורה מבזבז אותו באגף) ,וסימיליניץ חייב להיות יותר מעורב בחלק ההתקפי (בהגנתי הוא מצוין. תאקלים של שחקן חכם). הבעייה ש ב60 דקות מהמשחק הכדור עף מעליהם והכל מתבסס על מקריות ,בלי סדר ובלי תכנון.

איילה עושה הרבה מהומות אבל חייב להפתר מהר מהכדור . נראה כאילו הוא משחק קט רגל לפעמים.

ומספר אחד היום - פירס ודווקא בצד ההתקפי שלו. חילץ ,מסר והיה הכי דומיננטי.

בקיצור, שיגיע כבר חלוץ נורמלי ואז כבר דורה לא יוכל לקבל יותר מידי ימי חסד. השיטה חייבת להשתנות. באמת שיש לי כבר דז'וו...

ועוד מילה - ברק לוי, בחייאת שחק מהר... הבן אדם מושך זמן ונופל על הדשא מדקה 20 כאילו אני מוביל 4:0...
לא האמנתי שיש קבוצה עם פחות כושר גופני מאיתנו. מדקה 70 ביתר נפלו מהרגליים, עם קצת יותר לחץ וריכוז היינו מנצחים היום.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מסכים עם אופיר לגבי המחניים ולא לא נראה לי שזה הולך להשתנות בקרוב, זאת היתה תכנית המשחק של דורה מסתגרים אחורה עד הדקה ה 60 במטרה לא לספוג רק בום בום קדימה חצי שעה אחרונה חילופים התקפים במטרה לגמור את המשחק לא כ"כ יצא אולי בפעם הבאה גם יניעו כדור קצת סה"כ יש לו את הכלים וחבל.
גם אני מסכים עם אופיר (מקווה שלא תקבל בחילה...).
יחד עם זאת, גם אתה לא הבנת למה זגורי, ואולי אם תתן לאביב את ההזדמנויות שזגורי מקבל הוא יוכל להתפתח לשחקן טוב, אבל לא נחזור לדיון הזה...
פירס היה המצטיין, מרגוליס לא סקורר אך היה מסוכן יותר מנבו בתור חלוץ. מיותר לשחק עם לוגסי מילאן ורומריו, אחד מהם נבלע, אין צורך בשלישיה כזו, במיוחד כשמשחקים עם קבוצות מהדרג שלנו.
בהנחה שיגיע חלוץ ( מקווה שטוב) עמדת המגן השמאלי הופכת להיות ״עקב אכילס״ שלנו, עדיין לא מבין מה עבר לדורה בראש כשהחליט להישאר רק עם שמעון הרוש בתור מגן שמאלי...

אתה יודע מה גורם לי לבחילה. זה עדיין לא שם....
למה לא הבנתי למה זגורי ? אמרתי שלגיטימי שדורה יתן עדיפות לזגורי על אביב והחצי שעה שהוא שיחק הוכיח לי למה. אביב לא יעשה מה שזגורי מסוגל לעשות.

המגן הקיים על כל אדישותו מספיק טוב לנו במסגרת המגבלות (ברור שהייתי מעדיף מגן יותר איכותי ומהיר) , מחליף ראוי אין אבל לא זה מה שיפיל אותנו לדעתי.
ועכשיו בתקציר רואים ששוב נשדדנו ע"י השופט במקום פנדל ברור אחרי תפיסה בחולצה איילה קיבל צהוב.
כשהשם של זגורי עלה, לא חשבת שזה השחקן שצריכים להחתים.
לגבי הרוש, מסוכן מאוד לסמוך עליו בלי מגן שמאלי מחליף, אין עונה שהוא לא מחסיר כמות נכבדת של משחקים בגלל פציעה. שנה שעברה הוצאת שחקן מהמקפיא בגללו..
ולגבי הבחילה, אתה רואה, לאט לאט מתרגלים...

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's