מכבי נתניה

גירסה מלאה: כל הכבוד דורון אוסידון על הבאת ברק בדש לנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
כשמגיע לשחוט אני לא מתבייש עורף כמו דעאש וכשמגיע לכבד ולהוקיר אין כמוני יכול לשבח !!!

ועכשיו צריך לשבח את דורון אוסידון על הסגירה אתמול עם ג'ורדי קרוייף בקשר לברק בדש , בדש יגיע על פי ספורט 5 לנתניה ללא תמורה ומכבי ת"א תשתתף בשכר כשרק ההפרש שנתניה יכולה לשלם יעבור לבדש ....

הרווחנו אחלה חלוץ לעונה הזאת

עכשיו נשאר לא לעשות טעויות בהגנה זאב חיימוביץ' כבד איטי לעומת דודי תירם ועידו לוי , אסור לשחרר משהו טוב ביד !!!

ההצעה שלי להשאיר את 5 הבלמים העונה ארוכה ונצטרך כל אחד מהם פציעות הרחקות יש בכל קבוצה בכל עונה ....

חוץ מזה כל אחד מהם יכול לשחק גם מגן שמאלי לעת הצורך ו או קשר אחורי
אתה התעוררת באיחור של כמה ימים ?
ברק בדש עוד לא בנתניה ואם הייתי במקומו לא הייתי בא.. וביננו יש לי קצת ספקות לגבי תרומה של חלוץ בן 32 ששיחק בשנה האחרונה משהו כמו 20-30 דק למשחק ומין הסתם בחלק לא שיחק בכלל. בעיה נוספת שהייתי חושב עליה היא האם הוא מסוגל לרדת מאיגרא רמה לבירה עמיקתא ועוד לתת תוצרת ... בדש חלוץ רחבה. בצורה שאנחנו משחקים היום אנחנו צריכים תואם קאיודה.. לא זכור לי שהצלחנו להגיע לרחבה עד היום ... בקיצור אני ממש לא משוכנע שהוא יגיע ואם כן שהוא האיש המתאים.

דודי תירם חתם ברעננה.
עידו לוי לא בתוכניות.
לגבי דודי תירם אין יותר מצטער ממני פשוט הזוי הקטע מישהו פה הלך נגד כל הגיון ואינטרס נתנייתי אני מסתכן אולי בלומר שמישהו דחף כסף לכיס לכאורה אבל לך תבין .... ניחא היה לא משחק טוב אבל הוא היה טוב נגד פ"ת והיה נותן את הנשמה והזיעה על המגרש בשביל מכבי נתניה

בכלל אני לא אוהב את הבחישות של רעננה במכבי נתניה יש כאן קשר מסריח כשרצינו את נווקאמה אלון לא הסכים לרדת בשקל אבל כשהוא רוצה שחקן הוא מוצא את הדרכים להגיע ולקחת
שחקן שאנחנו שחררנו עם כרטיס ביד. מה אתה רוצה מאשר?
נוכחות של בלם עם ניסיון בהגנה שלנו היא חובה, חיימוביץ זאת החתמה מעולה, בלם לא כמו חלוץ יכול לשחק מעבר לגיל 34 ובמיוחד עם ההגנה הצעירה שיש לנו, תראו את יניב לביא מחזיק את ההגנה שלו
(26-Aug-2015 11:54)טל.מ כתב: [ -> ]אתה התעוררת באיחור של כמה ימים ?
ברק בדש עוד לא בנתניה ואם הייתי במקומו לא הייתי בא.. וביננו יש לי קצת ספקות לגבי תרומה של חלוץ בן 32 ששיחק בשנה האחרונה משהו כמו 20-30 דק למשחק ומין הסתם בחלק לא שיחק בכלל. בעיה נוספת שהייתי חושב עליה היא האם הוא מסוגל לרדת מאיגרא רמה לבירה עמיקתא ועוד לתת תוצרת ... בדש חלוץ רחבה. בצורה שאנחנו משחקים היום אנחנו צריכים תואם קאיודה.. לא זכור לי שהצלחנו להגיע לרחבה עד היום ... בקיצור אני ממש לא משוכנע שהוא יגיע ואם כן שהוא האיש המתאים.

דודי תירם חתם ברעננה.
עידו לוי לא בתוכניות.

ואני במקום אוסידון לא הייתי מחתים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
ברק בדש חלוץ טוב ובעיקר כזה שאתה יודע מה אתה אמור לקבל ממנו. הוא שקט ברחבה, עם משחק ראש טוב וחוש התמצאות.

אם הוא יוחתם הוא בטוח ישדרג את הקיים, השאלה אם אדון מאמן ישחק בצורה שברק בדש יוכל גם להגיע למצב ולייצר גול.
בשביל זה צריך שחקני כנף טובים (ואיילה\זגורי ומרגוליס הם סבירים, לא יותר) וקשר התקפי שידע לתת את הכדורים (וחמזה מראה ניצוצות אבל צריך עוד להבין עד כמה הוא באמת כזה) וכמובן צורת משחק שמאמן צריך להנחיל שתוכל לאפשר לקבוצה לייצר מצבים.

כרגע לפי מה שראינו, ההתקפות שלנו עקרות, אין הצטרפות של מספיק שחקנים, המגינים לא עוזרים ולכן אנחנו בקושי מדגדגים את רחבת היריב. זה לא מסתכם בחלוץ. זה קצת יותר מורכב.
טוב שאתה לא במקום אוסידון אלון איתך נתניה היתה משחקת דוקים לא כדורגל
חזיז או עזיז זאב חיימוביץ' בקדנציה הראשונה שלו לא היה לו מקום בנתניה בגלל שהיה כבד עד שהוא מסתובב החלוץ כבר רוקד אחרי כיבוש שער .... אולי שכחת אבל חיימוביץ' היה צעיר יותר ולואיש מארין ופרנסמן שיחקו לפניו כבלמים משמע שמבוגר כמו לואיש מארין יכול גם היום לשחק בנתניה אחרי שפרש ויהיה טוב יותר מחיימוביץ'

סתם שאלה למה שהפועל תל אביב ביתר ירושלים ורעננה ישחררו אותו ?????
(26-Aug-2015 13:01)זאב רווח כתב: [ -> ]טוב שאתה לא במקום אוסידון אלון איתך נתניה היתה משחקת דוקים לא כדורגל
חזיז או עזיז זאב חיימוביץ' בקדנציה הראשונה שלו לא היה לו מקום בנתניה בגלל שהיה כבד עד שהוא מסתובב החלוץ כבר רוקד אחרי כיבוש שער .... אולי שכחת אבל חיימוביץ' היה צעיר יותר ולואיש מארין ופרנסמן שיחקו לפניו כבלמים משמע שמבוגר כמו לואיש מארין יכול גם היום לשחק בנתניה אחרי שפרש ויהיה טוב יותר מחיימוביץ'

סתם שאלה למה שהפועל תל אביב ביתר ירושלים ורעננה ישחררו אותו ?????

בינתיים המשחק שלה משעמם כמו משחק דוקים וזה לא בגלל שאני במקום אוסידון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מפה לשם פורסם קודם שברק בדש מועמד לרעננה בכלל
Reference URL's