מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה זה גן עדן ניהולי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
התגייסתי יחסית מאוחר... ב0900
רק ב1615 הגיע איש הקבע שעושה ריענון נהיגה...
2 דקות ריענון על איסוזו די מקס...
הולך לקחת את הרכב של הפלוגה ולרדת לשטח, לא מניע... 2 המצברים מתים לגמרי ובכל הבסיס אין מצבר אחד...
אז בטוח יגידו לי שאין כל חדש... אבל בכל זאת זה מתחיל להימאס
(23-Aug-2015 17:55)אריאל כתב: [ -> ]התגייסתי יחסית מאוחר... ב0900
הולך לקחת את הרכב של הפלוגה ולרדת לשטח, לא מניע... 2 המצברים מתים לגמרי ובכל הבסיס אין מצבר אחד...

העיקר אתה בוכה על איזה 2 פראיירים שרוצים להשקיע בנו בתנאי שלא נשחק בשבת...
שמח שגילת מהן הבעיות האמתיות Tongue...
ואתה פצצת אנרגיה. מהיכן אתה מוצא את הכוחות?! בגילך הייתי משוחרר מהעסק כבר יותר משנה וחצי!
יאללה תפרוש כבר מצהל ? אתה עוד מעט בן חמישים לא ? יש מספיק ילדים שמתים לנהוג בהאמר

Sent from my iPhone using Tapatalk
(23-Aug-2015 18:24)אלון כתב: [ -> ]
(23-Aug-2015 17:55)אריאל כתב: [ -> ]התגייסתי יחסית מאוחר... ב0900

העיקר אתה בוכה על איזה 2 פראיירים שרוצים להשקיע בנו בתנאי שלא נשחק בשבת...
שמח שגילת מהן הבעיות האמתיות Tongue...

מיסיונריות היא בעיה הרבה הרבה יותר חמורה מהברדק והחובבנות בצבא!
הצבא הוא לא מטרה, הוא אמצעי לאפשר לנו אורח חיים נורמאלי ושפוי (כלומר לאלה שבאותו הזמן לא בצבא)
ואילו מיסיונריות וכפיה דתית היא פגיעה במהות, במטרות עצמן, בחיי היומיום השלווים והנורמליים.

ולמי שחושב שהחלטה גורפת שכל ליגת העל לא תשחק בשבת תעשה לנתניה טוב, כי המיסיונרים האמריקאים יגיעו,פשוט טועה...
אם ממילא לא משחקים בשבת, אין להם טעם להוציא כסף על כפיה דתית... והם לא יגיעו כלל
(23-Aug-2015 19:59)טל.מ כתב: [ -> ]יאללה תפרוש כבר מצהל ? אתה עוד מעט בן חמישים לא ? יש מספיק ילדים שמתים לנהוג בהאמר

ילד שמתגייס היום ישתחרר כשאהיה בן 50...
היום הגיעו לאימון כאלה שנולדו כשהייתי כבר שנתיים מילואימניק...
באמת מחשבות פרישה עוברות חזק בראש... ויותר בכל פעם.

השאלה אם אני לא זוכר את שמות חלק מחיילים כי הם חדשים מידי או כי הזיכרון שלי כבר לא משהוBig Grin
מכיוון ששנינו מאותו הכפר ואני היום "רץ באימונים" עם בני מחזור של הבת הקטנה שלי(אצלנו יש שעטנז של סדירים ומילואימניקים),אני היחיד כאן שיכול להבין לליבךTongue
וכל עוד שולחים לנו את הצווים האלו(למרות שזה דורש חתימה על התנדבות),בתוך תוכנו זה מחמיא לנו וזה גורם לנו להרגשת סיפוק ולהרצת האנדרנלין למחוזות אחרים.
(24-Aug-2015 6:37)אייל ס כתב: [ -> ]מכיוון ששנינו מאותו הכפר ואני היום "רץ באימונים" עם בני מחזור של הבת הקטנה שלי(אצלנו יש שעטנז של סדירים ומילואימניקים),אני היחיד כאן שיכול להבין לליבךTongue
וכל עוד שולחים לנו את הצווים האלו(למרות שזה דורש חתימה על התנדבות),בתוך תוכנו זה מחמיא לנו וזה גורם לנו להרגשת סיפוק ולהרצת האנדרנלין למחוזות אחרים.

זר לא יבין זאת...
אני בדעה ששניכם מסרבים להבין שדי ...

(24-Aug-2015 12:26)טל.מ כתב: [ -> ]אני בדעה ששניכם מסרבים להבין שדי ...

איזה די?
עד שנתניה לא זוכה בתואר,אין לי שיקול דעתTongue
עכשיו אני מקבל מהבת הקטנה שלי(מדריכת נגמש"ים בצאלים),הודעה ששואלת מתי היא יכולה לפגוש את אבא שלה על מדים בשטחCool
עמודים: 1 2
Reference URL's