מכבי נתניה

גירסה מלאה: התקפה, התקפה, התקפה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
החלק האחורי כולם כולל כולם היה בסדר גמור + (ירין מעולה דודי פחות) למרות שגם לא ממש עמדו במבחן כלשהו, פ"ת למעט הבעיטה של קניוק ועוד בעיטה שסחטה הצלה מלוי, לא סיכנה כלל את השער.
אהבתי לראות את טגה בעמדת המגן השמאלי, חבל שהורחק הייתי שוקל החיוב להמשיך להציב אותו גם במשחק הבא.
נבו מזרחי איכזב אותי, הוא לא זה שיכול להוביל את ההתקפה של הקבוצה.
כל השחקנים בחלק הקידמי מוכשרים, רעבים, נחושים הכל נכון, אבל הם שחקנים משלימים, שיהיו טובים ליד "האחד" שיפעיל את כולם ואין כזה כיום בנמצא.
לא חשבתי שאני אגיד את זה כבר אחרי המחזור הראשון, אבל אני מתגעגע מאוד לערן.... Sad
אפשר רק שאלה היית במשחק?
(22-Aug-2015 23:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]החלק האחורי כולם כולל כולם היה בסדר גמור + למרות שגם לא ממש עמדו במבחן כלשהו, פ"ת למעט הבעיטה של קניוק ועוד בעיטה שסחטה הצלה מלוי, לא סיכנה כלל את השער.
אהבתי לראות את טגה בעמדת המגן השמאלי, חבל שהורחק הייתי שוקל החיוב להמשיך להציב אותו גם במשחק הבא.
כל השחקנים בחלק הקידמי מוכשרים, רעבים, נחושים הכל נכון, אבל הם שחקנים משלימים, שיהיו טובים ליד "האחד" שיפעיל את כולם ואין כזה כיום בנמצא.
לא חשבתי שאני אגיד את זה כבר אחרי המחזור הראשון, אבל אני מתגעגע מאוד לערן.... Sad

התאכזבת מנבו כי כנראה ציפית, לא ציפיתי ממנו ולכן לא התאכזבתי. לא יודע מה התלהבת מטגה, אבל אם עד שבוע הבא הרוש (הרע במיעוטו) לא יחזור, אנחנו בבעיה רצינית.
אני התאכזבתי (ולא מהיום), שנבנתה קבוצה ללא התקפה ובינתיים גם ללא שיטה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(23-Aug-2015 0:02)אלון כתב: [ -> ]
(22-Aug-2015 23:56)פיליפצוק כתב: [ -> ]החלק האחורי כולם כולל כולם היה בסדר גמור + למרות שגם לא ממש עמדו במבחן כלשהו, פ"ת למעט הבעיטה של קניוק ועוד בעיטה שסחטה הצלה מלוי, לא סיכנה כלל את השער.

התאכזבת מנבו כי כנראה ציפית, לא ציפיתי ממנו ולכן לא התאכזבתי. לא יודע מה התלהבת מטגה, אבל אם עד שבוע הבא הרוש (הרע במיעוטו) לא יחזור, אנחנו בבעיה רצינית.

טגה נלחם הרבה יותר מהרוש האפטתי, תומך יותר בהתקפה, בקישור ממש לא אהבתי לראות אותו אבל כמגן שמאלי לא יודע, היה קליק.
ואני גם לא בא אליו בטענות על האדום, הייתי נוהג בדיוק כמוהו מול הקוקסינל הזה שכמעט קפץ עליו בזמן הוצאת החוץ.
היום קיבלנו שיעור ענק באיך לסחוט את השעון עד השניה האחרונה, אבל אין ספק שאם זה שופט אחר אולי זה לא קורה
מסכים עם משה בגדול.
אני חייב לציין דווקא את דודי תירם. הפתיע אותי ברוגע שלו ובקור רוח. מלבד טעות אחת נתן משחק מצוין לדעתי. בשביל משחק ראשון בליגת העל כל הכבוד. כנ״ל לגבי טגה.

לגבי נבו, בסה״כ הוא מסכן. כל המשחק זורקים כדורים על הראש שעליו יש בלם שגבוה ממנו בראש וחצי. לא מבין את השיטה ולא מבין את ההתעקשות של דורה. מה יכול לעשות נבו בצורת משחק כזאת. באמת מסכן.

ומסכים גם לגבי שחקני הקישור. חמזה שחקן שחקן ובכושר גופני מצוין. היחידי שעושה תנועה בלי כדור ובא לקבל, אבל לבד הוא לא יכול לעשות הכל ובאמת חסר לידו שחקן עם איכויות. אני דווקא התגעגעתי לדיא ופחות לערן....

בקיצור, ברגע שנתחזק בהתקפה ואדון דורה ישחק על הדשא יותר אני מאמין שגם הנקודות יגיעו.

(23-Aug-2015 0:02)אלון כתב: [ -> ]

שטויות. דורה היום שם רגל לנבו בצורת המשחק ששיחקנו. לבוא אליו בטענות היום זה לא הוגן.
וטגה היה בסדר גמור היום. לא פחות טוב מהרוש.
אני לא מבין מה היתה תכנית המשחק של דורה היום.
ברור כי מזרחי נמוך מהבלם. מדוע להגביה אליו כל הזמן. ואם כבר עשו, למה לא עצרת את זה מיד?
איפה תבנית המשחק, הרי קשרים יש בשפע ובכל זאת לא הגענו 30 מטר מהשער.
צודקים כמובן כל מי שאומר שצריך חלוץ, רק מה, חלוץ זה 15-30 מטר מהשער. מה עם להגיע לשם?
לא מבין את דורה , פ״ת עם 3 בלמים והוא עולה עם חצי חלוץ ?
לפחות היה מתקן ב20 הדקות האחרונות ומעלה עוד חלוץ , 1:0 או 2:0 זה אוטו הדבר.
בסך הכל כמו שאמרתי לפני שבועיים , לא נראה השנה כדורגל גדול , המטרה: הישארות בליגה!
לא צריך להתרגש ממשחק אחד.
אם ישפרו את משחק ההתקפה ויביאו חלוץ נורמלי ואולי עוד קשר אפשר גם לדבר בשקט על פליאוף עליון. לא רואה פה מסביב לא את מנצ׳סטר ולא את ריאל מדריד.
מדברים כל הזמן על חלוץ חלוץ חלוץ, לי חסר יותר פלימייקר/עושה משחק/תקראו לזה איך שאתם רוצים, אין כזה כיום בקבוצה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's