מכבי נתניה

גירסה מלאה: ברק בדש הוצע למכבי נתניה אבל אוסידון מסרב בגלל השכר ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
חחחחחח היש טימטום גדול מזה ? להביא שחקן עגלה כמו ווקביץ' בלי לראות אותו בלי לבחון אותו על סמך גול שהתלבש לו בלי כוונה נגד אינטר והוא חי על הגול הזה כמו שפיגלר על הגול ההוא
יש אפשרות להביא את ברק בדש זאת הזדמנות חד פעמית לייצב בהתקפה את הקבוצה אי אפשר להבקיע שערים רק עם קשרים

אסור לפספס את ההזדמנות הזאת אם אפשר גם לנסות במקום את שמעון אבוחצירא או שחר הירש שנתנו חינם את רוני לוי ורונן גבאי תחת חוזה ולא קיבלנו כלום מחיפה
אתה חושב שנתניה מסוגלת לשלם את השכר של ברק בדש ...?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אם היא יכולה לדבר על זגורי שאני כן אוהב כשחקן וודאי שהיא יכולה למצוא את הדרך להנחית כאן חלוץ כמו בדש או אבוחצירא אם יהיה כשיר
למה בדש רווח?, בוא נלך על בן בסט, אם כבר להתפרע אז עד הסוף.
פילפצ'וק בדש הוצע למכבי נתניה על ידי מכבי ת"א זה לא שאני מתפרע וחולם עליו מכבי ת"א הציעו אותו לנתניה , ברור שנתניה לא יכולה לשלם את הסכומים שהרוויח אפילו בקריית שמונה אבל להשתתף בשכר אפשר לנסות להביא אם את זגורי מנסים אז לא עדיף חלוץ ? מה צריך יותר קשר או חלוץ ?
זגורי זה ליגה אחת של השתתפות בעלות(הפועל כמעט משלמת רק שירד להם מהסד"כ והאמת לא מבין למה) ובדש(והייתי שמח שיצטרף) זה ליגה אחרת ובכל מקרה זה רלוונטי רק בסיטואציה של שחרור החלוץ הזר.
המצב של בדש זה לא המצב של זגורי.
בדש לא מנודה ומבחינתו גם לשבת ביציע והעיקר שהמזומנים הרבים שהוא מקבל יזרמו לחשבון הבנק כל חודש.
לנתניה אין את היכולת להתקרב אפילו למה שהוא מקבל ולא נראה לי שמכבי ת"א תשלים כל כך הרבה.
במקרה של זגורי הפערים הרבה יותר קטנים, זגורי הרבה יותר לחוץ וגם הפועל ולדעתי העיסקה תיסגר.
מדברים שווקוביץ' ישוחרר אז יאללה במקום הכסף שהיה צריך ללכת לזגורי + הכסף שחוסכים מעידו לוי שיביאו את בדש
לא מבדש תבוא הישועה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יש לך חלוץ יותר טוב ? זה הכי טוב שאפשר להביא והוא לא תופס משבצת של זר , בזמן הזה אפשר לחפש עד ינואר שייכנס טיפה כסף גם מציאעס כמו קיודה באפריקה
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's