מכבי נתניה

גירסה מלאה: אז שיהיה בהצלחה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
גם אם ווקוביץ׳ יכנס לכושר המלא שלו, אני לא חושב שהוא מתאים לשיטה, שימו לב שיש לנו התקפה מהירה מאוד: מרגוליס, איילה, בארי.
החלוץ קצת תוקע את רצף המשחק, כמו גם ערן לוי, אך לערן לוי יש את הפלוסים שלו, אם איך שהקרנות במשחקים האחרונים הולכים אני כבר מתגעגע לערן
ערן לא מתאים לשיטה הנוכחית.
במידה וערן יחזור,המאמן יהיה חייב להיות יצירתי ולהתאים את השיטה לערן..
איך אני אוהב פה שנכנסים כאן להיסטריה ומעלים מהאוב את כל הבלופים.
אז לגבי המגן השמאלי טגה יוכל להחזיק את העמדה עד שהרוש יחזור, אפשר גם לנסות את מרגוליס אבל זה פחות מומלץ.
לגבי החלוץ אני עדיין חושב שלנבו מזרחי היתה הכנה טובה לעונה, הוא נראה טוב ואפשר להתחיל איתו ויש גם את עומר בוארון שגם לו היה טרום עונה מוצלח ומגיע לו לקבל את הצ'אנס.
אנשים קצת "עפים" בעניין החלוץ אחרי הרף הגבוה שהשאיר פה קאיודה, אז כדאי שתתחילו להוריד ציפיות, לא יגיע קאיודה2 וגם לא קאיודה3 כי מציאות כאלה שנופלות אצלנו זה אחד ל...
כל שאמרת על החלוץ,נכון לכל העמדות.
.מצד אחד מדובר בתקציב שחקנים של גג 7 מיליון ש"ח שזה עדן בן בסט וברק יצחקי מקצה הספסל של מכבי ת"א.
מצד שני נחבר את כל הגחמות והביקורות של האוהדים רק בפורום הזה,נגיע לפי שניים מתקציב השחקנים של הפועל ב"ש.
או במילים אחרות,כגודל הציפיה גודל האכזבה ולכן,צריך להיות סבלניים בכל עמדה.
(18-Aug-2015 12:01)פיליפצוק כתב: [ -> ]איך אני אוהב פה שנכנסים כאן להיסטריה ומעלים מהאוב את כל הבלופים.
אז לגבי המגן השמאלי טגה יוכל להחזיק את העמדה עד שהרוש יחזור, אפשר גם לנסות את מרגוליס אבל זה פחות מומלץ.
לגבי החלוץ אני עדיין חושב שלנבו מזרחי היתה הכנה טובה לעונה, הוא נראה טוב ואפשר להתחיל איתו ויש גם את עומר בוארון שגם לו היה טרום עונה מוצלח ומגיע לו לקבל את הצ'אנס.
אנשים קצת "עפים" בעניין החלוץ אחרי הרף הגבוה שהשאיר פה קאיודה, אז כדאי שתתחילו להוריד ציפיות, לא יגיע קאיודה2 וגם לא קאיודה3 כי מציאות כאלה שנופלות אצלנו זה אחד ל...

ומה תעשה אם הרוש ייפצע לתקופה ממושכת ( סביר בהחלט ע״פ הסטטיסטיקה שלו)?
אני עדיין חושב שצריך מגן שמאלי (טבעי) מחליף בסגל ועוד חלוץ מאשר את זגורי וחיימוביץ.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(18-Aug-2015 12:31)אלון כתב: [ -> ]
(18-Aug-2015 12:01)פיליפצוק כתב: [ -> ]איך אני אוהב פה שנכנסים כאן להיסטריה ומעלים מהאוב את כל הבלופים.

אני עדיין חושב שצריך מגן שמאלי (טבעי) מחליף בסגל ועוד חלוץ מאשר את זגורי וחיימוביץ.

אני כבר כתבתי שלשום שההחלטה לוותר על מלול הייתה שגויה מה גם שהוא נראה טוב במשחקי האימון.
הבעיה היא ותקן אותי אם אני טועה, אין מגינים שמאליים טובים פנויים בחוץ (ולא ויקי כחלון לא עונה מבחינתי על ההגדרה מגן שמאלי טוב).
(18-Aug-2015 12:31)אלון כתב: [ -> ]

א. לוגסי יכול לשחק מגן שמאלי מצוין
ב. לגבי החלוץ אני מצטער אני ראיתי במשחק איך יש לו משחק גב טוב וגם כול כדור גובה לקח נכון שהשמין נכון שרץ פחות מהר אבל שכחתם באיזה חום שיחקו תנו לו זמן ויהיה בסדר אין שום קאיודה שממתין לנו
לגבי חימוביץ אני מעדיף את עידו .
ג. מצאו את הבעיה של הפציעות המזוזות לא בסדר
מזל שאריאל לא מגיב

Sent from my iPhone using Tapatalk
יש לנו היום 3 חלוצים על מקום 1(טובים יותר/טובים פחות זה כבר בעיה אחרת),בתקציב של מכבי נתניה שלא אמורה לשחק ב2 מפעלים בו זמנית,3 שחקנים על עמדה 1 זו יתירות גדולה מכל תפקיד אחר בקבוצה.
לא אוהב את המחשבה על חיימוביץ,אך 4 בלמים על 2 עמדות ב11 זה מינימום שבמינימום.
לגבי זגורי,זה סיפור שצריך לחשוב עליו מכמה כיוונים,אז נכון שאיילה וגאל הם פתרון מצויין,אך על 2 העמדות האלו צריך יתירות שלא קיימת,זה יכול להיות זגורי זה יכול להיות המונטנגרי שיחזור במידה ויהיה מקום לזר ובכל מקרה זה לא במקום 9,כי עד שלא מפנים את הנוכחי,אין מקום לאחר.
ושוב הכל במסגרת התקציב.
וסתם שאלה עם רוני לוי לא יקח את סליחי אז אולי הוא יבוא ?

(18-Aug-2015 12:40)mordii2 כתב: [ -> ]וסתם שאלה עם רוני לוי לא יקח את סליחי אז אולי הוא יבוא ?

כשרוני לוי רוצה אותו,זה מעלה לו את רף הציפיות הכספי.
.אין ספק שסליחי יכול להיות פתרון ניפלא,אחרי החלפת המזוזותTongue
עמודים: 1 2 3
Reference URL's