מכבי נתניה

גירסה מלאה: חמזה סיכם.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(13-Aug-2015 23:17)טל.מ כתב: [ -> ]חלוץ שהבקיע מעל 20 שערים בליגה השניה בטוח שווה משהו. ראה ערך קאיודה

Sent from my iPhone using Tapatalk

כשקאיודה שיחק מולו בלאומית (קהינדה היה בהכח) ראינו איפה קאיודה סיים באותה עונה ואיפה קהינדה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אם יובל אבידור יגיע בסכום נמוך הייתי חושב שיכול לעזור

(13-Aug-2015 21:07)אייל ס כתב: [ -> ]ביום ראשון כולנו ניראה אותו ונחווה חוות דעת ממקור ראשון.
כנ"ל לגבי ה"9"...
נקווה שהפעם נשחק פתוח יותר/התקפי יותר ונוכל להבין מי נגד מי גם בחלק ההתקפי.

אם נגד כפ״ס שיחקת עם 2 שחקנים התקפיים, נגד ב״ש תקווה שלא תשחק עם 2 שוערים...

ובעונה שאחריה קהינדה הגיע לחצי הגמר .. תהיה רציני. כדורגל זה קבוצה ולא שחקן בודד. היה להכח את ערן לוי ?

(13-Aug-2015 23:31)אלון כתב: [ -> ]
(13-Aug-2015 23:17)טל.מ כתב: [ -> ]חלוץ שהבקיע מעל 20 שערים בליגה השניה בטוח שווה משהו. ראה ערך קאיודה

כשקאיודה שיחק מולו בלאומית (קהינדה היה בהכח) ראינו איפה קאיודה סיים באותה עונה ואיפה קהינדה...

לא בר השוואה בכלל .

(13-Aug-2015 23:31)mordii2 כתב: [ -> ]אם יובל אבידור יגיע בסכום נמוך הייתי חושב שיכול לעזור

לעזור למי ?
היה פעם אחד, אוסיי מאוולי, קרע רשתות בליגה הלאומית.
מישהו יכול להגיד לי איפה הוא?
הכל חרטא.
(13-Aug-2015 23:34)טל.מ כתב: [ -> ]ובעונה שאחריה קהינדה הגיע לחצי הגמר .. תהיה רציני. כדורגל זה קבוצה ולא שחקן בודד. היה להכח את ערן לוי ?

לדעתי, לא קהינדה לא הגמבי ולא החלוץ החדש היו צריכים להיות כאן. בשנה שעברה נמתחה ביקורת על דרך הבאת הזרים שהגיעו ללא מבינים ועל פי המלצת סוכן או התרשמות מקלטות. השנה הדרך אותה דרך ולא נראה שהלקחים הופקו. זר אחד כבר שוחרר האחר הגיע על סמך חוות דעת של מועדון אחר, השלישי לא שיחק שנתיים אך נבחן (לכן נותן לו קרדיט) והרביעי צעיר אשר נבחן אבל עדיין קשה לחוות עליו דעה ולא בטוח עד כמה הוא הבלם שאותו אנו צריכים. ישנם יותר מידיי הימורים בעמדות קריטיות והקבוצה עדיין לא מאוזנת (חסרים שחקני התקפה). שוב, מקווה מאוד שדורה יודע מה הוא עושה...

(13-Aug-2015 23:47)אלון כתב: [ -> ]
(13-Aug-2015 23:34)טל.מ כתב: [ -> ]ובעונה שאחריה קהינדה הגיע לחצי הגמר .. תהיה רציני. כדורגל זה קבוצה ולא שחקן בודד. היה להכח את ערן לוי ?

לדעתי, לא קהינדה לא הגמבי ולא החלוץ החדש היו צריכים להיות כאן. בשנה שעברה נמתחה ביקורת על דרך הבאת הזרים שהגיעו ללא מבינים ועל פי המלצת סוכן או התרשמות מקלטות. השנה הדרך אותה דרך ולא נראה שהלקחים הופקו. זר אחד כבר שוחרר האחר הגיע על סמך חוות דעת של מועדון אחר, השלישי לא שיחק שנתיים אך נבחן (לכן נותן לו קרדיט) והרביעי צעיר אשר נבחן אבל עדיין קשה לחוות עליו דעה ולא בטוח עד כמה הוא הבלם שאותו אנו צריכים. ישנם יותר מידיי הימורים בעמדות קריטיות והקבוצה עדיין לא מאוזנת (חסרים שחקני התקפה). שוב, מקווה מאוד שדורה יודע מה הוא עושה...

תגיד לי אלון, אתה חושב שקל להביא זרים איכותיים למדינת עולם שלישי הזו?
תסתכל על מכבי חיפה ומכבי ת"א עם פי 4 מזומנים יותר מנתניה לא מצליחות להביא את מה שהן רוצות.
בסופו של דבר זה הכל טביעת עין, הימורים והרבה הרבה מזל.
(13-Aug-2015 20:01)טל.מ כתב: [ -> ]ומה הקשר בינו לבין חיפה ? איך הגענו אליו ? בכמה משחקים ראה אותו הצוות המקצועי ובעיקר - הוא כשיר ? Wink

איך בכל דבר אתה מוצא את השלילי....וכמה משחקים ראו את קאיודה....תן צאנס...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's