מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה יהיה איפה הזהות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(12-Aug-2015 15:43)חזום חזום כתב: [ -> ]http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...78&lang=HE

Sent from my A0001 using Tapatalk

בשנת מעבר ושרוצים לשרוד מוותרים קצת על הזיהות.
3-4 מושאלים בקבוצה לא משנים את הזיהות.
בסופו של דבר צריך לעבור את העונה הזאת איכשהו ולקוות שמרים תמצא משקיע לקבוצה. שזה יקרה גם הזיהות תחזור.
מכבי נתניה " השבחות לגביר ,לסוחר הילדים ולאדון הגבירים"

Sent from my A0001 using Tapatalk
ובינתיים ( בלי לראות את תוצאות הבדיקות של גרבוביץ וביננו 6 שבועות בחוץ לא סוף העולם ) אנחנו מתנהגים כמו שכונה . זורקים אחד משביחים אחר והכל סתם כשהמטרה היא להעביר עוד עונה.. לא חלילה להחתים כשרונות צעירים כדי שאפשר יהיה אולי בעתיד להרוויח עליהם.. לזה אתה קורה מקצוענות ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה קשר לזהות בכול מקום רשום שזמן החלמה עד שש שבעות מה הלחץ ?? למה לשחרר ??? ולגבי עידו חצוף תגיד תודה שעוד נתנו לך במה פה

מקווה שכל הפרסומים על ההשאלה הזו ,זה ברווז עיתונאי בלבד,אין לי שום יכולת לסנגר על החלטה כזו..
(12-Aug-2015 16:35)טל.מ כתב: [ -> ]ובינתיים ( בלי לראות את תוצאות הבדיקות של גרבוביץ וביננו 6 שבועות בחוץ לא סוף העולם ) אנחנו מתנהגים כמו שכונה . זורקים אחד משביחים אחר והכל סתם כשהמטרה היא להעביר עוד עונה.. לא חלילה להחתים כשרונות צעירים כדי שאפשר יהיה אולי בעתיד להרוויח עליהם.. לזה אתה קורה מקצוענות ?

להחתים כשרונות כדי להרוויח עליהם בעתיד, זו לא מקצוענות. זה מה שטביב ואייזיקוביץ עושים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
זו מקצוענות במועדון קטן. לפחות אתה רואה פירות בהשקעה, ראה ערך קאיודה.

(12-Aug-2015 18:10)טל.מ כתב: [ -> ]זו מקצוענות במועדון קטן. לפחות אתה רואה פירות בהשקעה, ראה ערך קאיודה.

לא מעניין. כל דבר שהוא לא חשיבה לטווח ארוך זה חובבנות מבחינתי, ושום תירוץ/הסבר לא מעניין.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אלון - זו חשיבה לטווח ארוך במועדון קטן. מה לא ברור ..?במועדון ללא בעלים ככה מייצרים הכנסות.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's