מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת על שחקן החיזוק החדש שלנו גרבוביץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
.
אחרי שצפיתי בביצועים של השניים, אין ספק שהמעניין מביניהם הוא דווקא הצעיר יותר, גרבוביץ' או "הממזר" המונטנגרי כפי שהוא מוכנה בארצו, שחקן סגל הנבחרת הצעירה של מונטנגרו בהווה שמשחק בכנף הימנית אמנם, אבל נכנס המון עם רגל שמאל לאמצע במהירות אדירה ועם טכניקה באמת מרשימה.
שחקן שנבחרת בולנסיה הוא ללא ספק כזה שעבר תחת כמה צוותי סקאוט רציניים, במקרה הזה ספרדים, שבחנו את הכישרון הצעיר ואמנם החליטו לוותר עליו, אבל אין ספק בכלל שבשבילנו זאת יכולה להיות הברקה אדירה. בוידאו ניתן לראות גם את הסגנון הקלאסי והחלק של גרבוביץ' שבאמת, וראיתי בחיי מאות קטעי וידאו של זרים פוטנציאלים, מרשים מאד.
הממזר הצעיר היה שייך עד לפני שנתיים לטוונטה ההולנדית, שהשאילה אותו ממוגרן, קבוצתו המונטנגרית, אבל פציעה שחווה בתחילת העונה וחוסר התאקלמות הביאו לכך שלא שיחק בהולנד כלל וחזר בעונה האחרונה חזרה לקבוצת האם שלו.
משיחה שערכתי עם סוכן שחקנים מונטגרי, מדובר באמת בשחקן עם פוטנציאל אדיר, שמה שעיכב אותו עד עכשיו לטענת אותו סוכן היא העובדה שיש פשוט טובים ממנו בתפקיד בנבחרות ובקבוצות הגדולות וקיים "פקק" של טאלנטים באגף ימין שגרם לו להמשיך ולשחק במוגרן, על התעניינות מקבוצות בסדר גודל מרשימים באירופה כמו ולנסיה וטוונטה. כששאלתי אתה סוכן אם נתניה הרוויחה שחקן שיכול לפרוץ כמו שעשה לארי קאיודה, הוא אמר שלדעתו הוא מוכשר לא פחות ויכול להגיע למקומות רחוקים יותר מאוסטריה וינה, אבל בשביל זה הוא יצטרך 'להתפוצץ' אצלינו, מה שכולנו מקווים שבאמת יקרה.
אביתר לנג.
כמו שאמרתי כשראיתי אותו יש לו פוטנציאל.. וקראתי לו איתי שכטר המונטנגרי , בדיוק אותו הסיפור
נקווה שבאמת יתפוצץ פה , ויעריכו לו את החוזה יותר מאופציה לעונה אחת כבר בתחילת הדרך, כי אחרת הוא לא ישאר פה , וכמעט ולא נרוויח עליו

ושימשיכו בקו הזה של שחקנים צעירים ומוכשרים של נבחרות צעירות ..
(07-Aug-2015 17:24)ORENARIEL כתב: [ -> ]כמו שאמרתי כשראיתי אותו יש לו פוטנציאל.. וקראתי לו איתי שכטר המונטנגרי , בדיוק אותו הסיפור
נקווה שבאמת יתפוצץ פה , ויעריכו לו את החוזה יותר מאופציה לעונה אחת כבר בתחילת הדרך, כי אחרת הוא לא ישאר פה , וכמעט ולא נרוויח עליו

ושימשיכו בקו הזה של שחקנים צעירים ומוכשרים של נבחרות צעירות ..

כהברקה של הדקה ה90 מתברר שהחוזה שלו לעונה פחוס 3...הלוואי שאתם צודקים!
מישהו יכול לשלוח קישור לסרטון שלו??
(07-Aug-2015 18:37)רון סאבן1 כתב: [ -> ]מישהו יכול לשלוח קישור לסרטון שלו??רק בישראל מסוגלים לזיין את השכל על שחקן, לטובה או לשלילה, עוד לפני שדלת המטוס נפתחה.
בכל אירופה כל עיתון ספורט כותב כל יום עמודים שלמים על שחקנים חדשים זה שאתה אטום לא אומר שזה לא קיים, תתקדם.
ועדיין אני מתפלא שסגרו את הסגל כשאנחנו בלי חלוץ נוסף
יותר טובים פחות טובים,יש לך 3 אופציות לעמדה 9 כשיש מקום רק ל1...ולקישור ההתקפי יש לך 5/6 אופציות על 2 עמדות.
העמדה היחידה שאנחנו קצרים בא זה מגן שמאלי שם יבחנו קישורי האילתור של המאמן.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's