מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - בית"ר ירושלים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(05-Aug-2015 16:51)עידן444 כתב: [ -> ]גם אני הגעתי קצת פחות משעה לפני המשחק והיה די ריק.
לגבי ההושבה של האוהדים של היריבה בעליון- אין שום בעיה.
גם אתמול אוהדי בית"ר ישבו למעלה, והאוהדים הנכים של בית"ר ישבו למטה. אין שום בעיה עם זה.

מדוייק..ולא דורש חייץ בינם לבין הדשא(למרות שבמקרה של בית"ר אי אפשר לדעת).
באיזה אצטדיון תארח העונה הפועל כפר סבא את משחקיה הביתיים?
בביתה שלה לכשיסתימו השיפוצים. בינתיים מאחרת ב״אורווה״ (פ״ת), אם אני לא טועה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(05-Aug-2015 18:43)אלון כתב: [ -> ]בביתה שלה לכשיסתימו השיפוצים. בינתיים מאחרת ב״אורווה״ (פ״ת), אם אני לא טועה...

במושבה.
למי שרוצה לראות שוב את המשחק המלא , ולבחון שוב שחקן מסויים...

אייל אם אתה רוצה אני יכול לעשות לך רשימה של כל הטעויות שלו במשחק , וכל הרגעים שכל שחקן שהיה מולו וניסה לעבור אותו הצליח..
קח אחת קטנה דקה 7:15 בסרטון , לא מצליח לשמור על השחקן שלו אישית, ,ולקפוץ לכדור גובה עם תזמון שלא שייך בכלל לקפוץ , אם השחקן היה כובש אז זה נחשב טעות ואם לא אז הוא יציב ושקט

ועדיין אני מחכה להבטחה של אמיר , להבחנה המקצועית עליו..

כן אייל. אני קונה 5 מינויים למטה בדרומי , ושם אני רוצה לשבת!!!
לא כתוב באף מקום שהם יכולים להחליף לי את המקום,לפי רצונם,ותאמין לי שבדרומו תחתון לא צריך יותר מסדרן אחד.
למי שזה מעניין אותו, להלן גזר הדין בפרשת פיצוץ המשחק בכדורגל חופים ביום שישי:
איציק זוהר - פוטר (ברוך שפטרנו)
לירן שטראובר - פוטר
רז זהבי - השעייה ל- 4 חודשים
פשכה - השעייה לשבועיים
(05-Aug-2015 19:53)Shaul כתב: [ -> ]כן אייל. אני קונה 5 מינויים למטה בדרומי , ושם אני רוצה לשבת!!!
לא כתוב באף מקום שהם יכולים להחליף לי את המקום,לפי רצונם,ותאמין לי שבדרומו תחתון לא צריך יותר מסדרן אחד.

במידה והזמנת ורכשת במקום מסויים,אתה יותר מצודק.
(05-Aug-2015 19:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]למי שזה מעניין אותו, להלן גזר הדין בפרשת פיצוץ המשחק בכדורגל חופים ביום שישי:
לירן שטראובר - פוטר
פשכה - השעייה לשבועיים

אפשר לערער על העונש של זהבי...?

(05-Aug-2015 19:49)amir כתב: [ -> ]
(05-Aug-2015 18:43)אלון כתב: [ -> ]בביתה שלה לכשיסתימו השיפוצים. בינתיים מאחרת ב״אורווה״ (פ״ת), אם אני לא טועה...

במושבה.

האוורה הייתה כינוי לעג למושבה...

(05-Aug-2015 19:52)ORENARIEL כתב: [ -> ]למי שרוצה לראות שוב את המשחק המלא , ולבחון שוב שחקן מסויים...

אייל אם אתה רוצה אני יכול לעשות לך רשימה של כל הטעויות שלו במשחק , וכל הרגעים שכל שחקן שהיה מולו וניסה לעבור אותו הצליח..
קח אחת קטנה דקה 7:15 בסרטון , לא מצליח לשמור על השחקן שלו אישית, ,ולקפוץ לכדור גובה עם תזמון שלא שייך בכלל לקפוץ , אם השחקן היה כובש אז זה נחשב טעות ואם לא אז הוא יציב ושקט

ועדיין אני מחכה להבטחה של אמיר , להבחנה המקצועית עליו..

כרגע אני ובעיקר הוא צריך עוד זמן.

(05-Aug-2015 20:31)אלון כתב: [ -> ]
(05-Aug-2015 19:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]למי שזה מעניין אותו, להלן גזר הדין בפרשת פיצוץ המשחק בכדורגל חופים ביום שישי:
לירן שטראובר - פוטר
פשכה - השעייה לשבועיים

אפשר לערער על העונש של זהבי...?

(05-Aug-2015 19:49)amir כתב: [ -> ]

במושבה.

האוורה הייתה כינוי לעג למושבה...

לעג על מה?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's