מכבי נתניה

גירסה מלאה: מישהו עובד עלינו או טעות של טירונים.?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אורי קופר / הכל מקצועי
מכבי נתניה החתימה שני שחקנים ממונטנגרו והוציאה על כך הודעה רשמית. עכשיו, אני לא מכיר עדיין את שני השחקנים ומתכוון לחקור עליהם, אבל כבר אפשר לומר שהמידע של המועדון מלא בשגיאות עובדתיות.

- זרקו גרבוביץ' הוא לא קפטן מונטנגרו הצעירה, אפילו לא קרוב לזה. הוא שיחק רק פעמיים בנבחרת הצעירה, ובשני המקרים כמחליף. פעם אחת 4 דקות ופעם אחת 8 דקות. הקפטן הוא סטפן מוגוסה.
- מוגרן היא אכן מהליגה המונטנגרית, אבל כרגע נמצאת בליגה המונטנגרית השנייה, שזה פרט שנחמד לציין. ירדה ליגה עם גרבוביץ' בעונה שעברה.
- איוון ווקוביץ' אכן שיחק בעבר בהיידוק ספליט, אבל הוא ממש לא כבש 20 שערי ליגה בשנתיים האחרונות. ואם כבר כותבים "ליגה" למה תציינו איזו? התשובה היא שבשנתיים האחרונות ווקוביץ' שיחק בשלוש ליגות שונות - דרום קוריאה, סרביה ומונטנגרו - והבקיע בשלושת המקומות יחד 11 שערים.

עכשיו נשאלת השאלה האם מכרו לנתניה שקרים והם האמינו או שהם מוכרים לנו שקרים ומצפים שאנחנו נאמין.
איזה לחם נתת לאורן עכשיו.....
לי הכי חשוב שהצוות המקצועי ראה את השניים במספר משחקים מלאים ויכל להתרשם מרמתם המקצועית. ובוודאי לוודא שבריאותם תקינה.
לגבי הנתונים שנמסרו - כמובן שמיותר וגם לא רציני לפאר ולהלל שחקנים על כלום ,אבל לא צריך להתרגש מכל המספרים שנזרקים לאוויר. לטוב ולרע.
מכיוון שאני הופתעתי בדיוק כמו כולם מההחתמות קל לי להכנס לאינטרנט ולעשות את עבודתו של אורן.
הצעיר שיחק בעונה האחרונה במונטנגרית הראשונה ,24 משחקים פתח ב19 ,8 שערים ב1764 דקות
הבוגר,שיחק בחודש שעבר 4 משחקים במוקדמות,הבקיע שער,בעונת 14/15 התחיל בקבוצה סרבית והבקיע 2 שערים,את החצי השני שיחק בקבוצה הנוכחית שלו,פתח ב15 משחקים מתוך 17 ששיחק והבקיע 7 שערים.
בעונת 13/14 שיחק בהונגקונג,פתח במשחק 1 מתוך 11 ששותף והבקיע 3 שערים.
עונצ 12/13שיחק בליגה הקרואטית הראשונה,שותף ב31 משחקים,הבקיע 10 ובישל 8.
לשניהם רזומה לא רע בכלל,נקווה שהצלחנו.
אמיר צודק , ואופיר אם היית שם לב , זה בדיוק מה שכתבתי .
ובקשר לירידת ליגה, זה לא ממש משנה

היו עוד מקרים שכתבו שחקן נבחרת , ולבסוף שותף רק 13 דקות במשחק ידידות
כתבו שהם ישחקו מחר נגד ביתר ירושלים. זה אומר שהם כבר בארץ/התאמנו עם הקבוצה? או אולי נבחנו בלי שאף אחד ידע?
(03-Aug-2015 18:11)ORENARIEL כתב: [ -> ]אמיר צודק , ואופיר אם היית שם לב , זה בדיוק מה שכתבתי .

שחקן נבחרת או קפטן זה פחות חשוב,שחקן בן 19/20 שמשחק עונה שלמה בליגה בוגרת ומבקיע 8 שערים כשחקן כנף להערכתי זה ממש לא חתול בשק.
אגב,קופר שיהיה בריא,דייקן הוא ממש לא.
בכל אתר אינטרנט שהכנסתי את שם השחקן,אני רואה ששיחק 90 דקות ב0:0 שלהם נגד קרואטיה(המשחק האחרון) ובעוד 6 משחקים נוספים.
ועוד משהו קטן שרואים באינטרנט,הבחור בסוף עונת 13/14 עבר לFC Twente ההולנדית.
(03-Aug-2015 18:17)אלון כתב: [ -> ]כתבו שהם ישחקו מחר נגד ביתר ירושלים. זה אומר שהם כבר בארץ/התאמנו עם הקבוצה? או אולי נבחנו בלי שאף אחד ידע?
נבחנו ביוטיוב.
(03-Aug-2015 18:21)amir כתב: [ -> ]
(03-Aug-2015 18:17)אלון כתב: [ -> ]כתבו שהם ישחקו מחר נגד ביתר ירושלים. זה אומר שהם כבר בארץ/התאמנו עם הקבוצה? או אולי נבחנו בלי שאף אחד ידע?
נבחנו ביוטיוב.

ממש לא ביוטיוב,תתפלא יש היום מערכות שנותנות לך לראות כל שחקן בכל משחק שמשחק על פי כל פוזיציה שמעניינת אותך.
נתניה מנויה למערכת כזו.
(03-Aug-2015 18:20)אייל ס כתב: [ -> ]
(03-Aug-2015 18:11)ORENARIEL כתב: [ -> ]אמיר צודק , ואופיר אם היית שם לב , זה בדיוק מה שכתבתי .

שחקן נבחרת או קפטן זה פחות חשוב,שחקן בן 19/20 שמשחק עונה שלמה בליגה בוגרת ומבקיע 8 שערים כשחקן כנף להערכתי זה ממש לא חתול בשק.
אגב,קופר שיהיה בריא,דייקן הוא ממש לא.
בכל אתר אינטרנט שהכנסתי את שם השחקן,אני רואה ששיחק 90 דקות ב0:0 שלהם נגד קרואטיה(המשחק האחרון) ובעוד 6 משחקים נוספים.
ועוד משהו קטן שרואים באינטרנט,הבחור בסוף עונת 13/14 עבר לFC Twente ההולנדית.

על מי אתה מדבר אייל? מי שיחק נגד קרואטיה ועבר להולנד?
תזכרו טוב , הקשר הצעיר שחקן שחקן קצת סבלנות וליטוש , ויהיה פה שחקן מלהיב.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's