מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל רעננה - מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הפועל רעננה - מכבי נתניה, גביע הטוטו, מחזור 1, 18:40, אצטדיון היהלום

משחק פתיחת העונה הוא תמיד מסקרן ואף מרגש, בטח בקבוצה שרב הנסתר על הגלוי. המון סימני שאלה וכדאי וחשוב לא להסיק מסקנות ולצאת בהצהרות אחרי משחק גביע הטוטו.
בהרכב הערב יעלו ארבעה שחקנים בלבד שהיו כאן בעונה שעברה.
אני באופן אישי מקווה לראות משחק הגנה מאורגן יותר מאשר בעונה שעברה.
אין קאיודה,
אין ערן לוי,
אין דיא סבע.
נקווה שנקבל קבוצה עם מאפיינים קצת אחרים וקבוצה בריאה.
עוד דבר שמעניין לראות הוא המושאלים ממכבי ת״א- כולם בהרכב היום!
הכתבה אתמול בה הופנה זרקור למילאן סמיליאניץ׳ הפכה אותו לשחק המסקרן ביותר עבורי על המגרש הערב. בקצת שראיתי דרך הטלפון במשחק האימון שהוא שיחק ראו מיד שמדובר בשחקן. נקווה לראותו בולט גם בליגה במשחקים בקצב גבוה יותר ומול שחקנים קשוחים יותר.
חג עונה חדשה שמח!
שיהיה לנו בהצלחה!
יאללה נתניה!
מישהו יודע כמה עולה כרטיס ? ואיפה יושבים

Sent from my iPhone using Tapatalk
50₪, יושבים במזרחי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(01-Aug-2015 16:35)אלון כתב: [ -> ]50₪, יושבים במזרחי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מזרחי תחתון ליתר דיוק
עונה שמחה לכולנו !!!
אין לי הרבה מה לרשום על המשחק עצמו שהיה די משמים. רומאריו עשה כמה שטויות אבל יש לנו מרכז שדה טוב(כולל לוגסי שלדעתי להבדיל ממה שכתבו בדף המקביל כן שחקן שיכול להשתלב טוב- יש לו טאץ׳ של שחקנים שיש בהם משהו מיוחד אבל זה הולך לאיבוד בגלל הרבה חוסר ריכוז וחוסר דיוק).
אני מת על השחקנים הזרים האלה שבאים ומראים לנו כמה כדורגל הוא משחק פשוט ויעיל כשמשחקים אותו בנגיעה(סמיליאניץ׳). כפי שאמרתי- סומך על מרכז השדה הזה. גם ההגנה תפקדה טוב אבל חברים- זו רק רעננה שאפשר להגיד שגם ההתקפה שלה היא לא משהו לספר עליו לנכדים...
אהבתי את השקט של ברק לוי בשער לעומת הרוש ולויטה שלדעתי הם שוערים שמשדרים סוג של פאניקה.
לגבי החלק הקדמי- פשוט שום דבר! ניתן לראות שמרגוליס הוא היחיד שמתאים לליגת העל(אם אלה היו היום מנצור במקום גרשומוב ולירן שריקי במקום נבו מזרחי אין לי ספק שפיליפצ׳וק לא היה מחכה יותר מידי כדי לשלוח לכפר יונה).
טל איילה ואביב אברהם הוסיפו קצת רעננות מהספסל- אבל זה לא זה חברים!
חייבים להתחזק!
(01-Aug-2015 22:52)עידן444 כתב: [ -> ]אין לי הרבה מה לרשום על המשחק עצמו שהיה די משמים. רומאריו עשה כמה שטויות אבל יש לנו מרכז שדה טוב(כולל לוגסי שלדעתי להבדיל ממה שכתבו בדף המקביל כן שחקן שיכול להשתלב טוב- יש לו טאץ׳ של שחקנים שיש בהם משהו מיוחד אבל זה הולך לאיבוד בגלל הרבה חוסר ריכוז וחוסר דיוק).
אני מת על השחקנים הזרים האלה שבאים ומראים לנו כמה כדורגל הוא משחק פשוט ויעיל כשמשחקים אותו בנגיעה(סמיליאניץ׳). כפי שאמרתי- סומך על מרכז השדה הזה. גם ההגנה תפקדה טוב אבל חברים- זו רק רעננה שאפשר להגיד שגם ההתקפה שלה היא לא משהו לספר עליו לנכדים...
אהבתי את השקט של ברק לוי בשער לעומת הרוש ולויטה שלדעתי הם שוערים שמשדרים סוג של פאניקה.
לגבי החלק הקדמי- פשוט שום דבר! ניתן לראות שמרגוליס הוא היחיד שמתאים לליגת העל(אם אלה היו היום מנצור במקום גרשומוב ולירן שריקי במקום נבו מזרחי אין לי ספק שפיליפצ׳וק לא היה מחכה יותר מידי כדי לשלוח לכפר יונה).
טל איילה ואביב אברהם הוסיפו קצת רעננות מהספסל- אבל זה לא זה חברים!
חייבים להתחזק!

השחקנים שהובאו לחלק הקידמי עד כה הם שחקנים נלווים, קרי הם יהיו טובים ליד מישהו מוביל שיעשה אותם טובים יותר (ערן לוי ודיע סבע היו אמורים להיות אותם מובילים).
מנצור? כפר יונה קוראת לו.
שמעתי מה אמר שלומי דורה ואני מסכים איתו- יש מקום לאופטימיות כי אתה מסתכל על הקבוצה וקל מאוד לשים את האצבע מה לא בסדר ומה חייבים לשפר(״אנחנו צריכים להוסיף קצת ברק לחלק הקדמי ונהיה קבוצה טובה״- דברי דורה).
עכשיו השאלה היא האם יהיה את הכסף לשים על חלוץ וקשר קדמי שיוסיף את הברק שהוא דיבר עליו(אני חייב להגיד שממה שהתרשמתי היום אני ממש לא סגור על כך שזגורי הוא האיש שיכול לעשות את השינוי).
(01-Aug-2015 23:07)עידן444 כתב: [ -> ]שמעתי מה אמר שלומי דורה ואני מסכים איתו- יש מקום לאופטימיות כי אתה מסתכל על הקבוצה וקל מאוד לשים את האצבע מה לא בסדר ומה חייבים לשפר(״אנחנו צריכים להוסיף קצת ברק לחלק הקדמי ונהיה קבוצה טובה״- דברי דורה).
עכשיו השאלה היא האם יהיה את הכסף לשים על חלוץ וקשר קדמי שיוסיף את הברק שהוא דיבר עליו(אני חייב להגיד שממה שהתרשמתי היום אני ממש לא סגור על כך שזגורי הוא האיש שיכול לעשות את השינוי).

ואני בטוח שזגורי לא הפתרון אלא בעיה שיגרום גם בחדר ההלבשה...יש להמשיך ולחפש בסובלנות במיוחד שזגורי לא יגיע בשביל 50000 $...
גם אני חושב שהוא לא הפתרון.
לחפש שני זרים טובים. הייתי הולך על עיסקת באנדל מקבוצה מליגה שניה בארגנטינה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Reference URL's