מכבי נתניה

גירסה מלאה: בעקבות החוב על הרוש : העונה של נתניה בסכנה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
טביב דורש 450 אלף דמי השבחה על הרוש אני לא מבין אמרו פה כולם שהרוש עבר להפועל בתנאי שהם משלמים את דמי ההשבחה מה קרה פתאום !???

Sent from my iPhone using Tapatalk
(30-Jul-2015 14:36)mordii2 כתב: [ -> ]טביב דורש 450 אלף דמי השבחה על הרוש אני לא מבין אמרו פה כולם שהרוש עבר להפועל בתנאי שהם משלמים את דמי ההשבחה מה קרה פתאום !???

Sent from my iPhone using Tapatalk

תפנה את השאלה לרועי דניאל,הוא היה אמור לסגור את הפינה.
קשה לי להאמין ששחררו את הרוש ללא סגירת הפינה הזו. זה כבר יהיה גובל בטיפשות...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(30-Jul-2015 15:11)אלון כתב: [ -> ]קשה לי להאמין ששחררו את הרוש ללא סגירת הפינה הזו. זה כבר יהיה גובל בטיפשות...

לכן הפנתי את השאלה לקורא רועי Tongue
חחחחחחח בעלי העסקים יצטרכו שוב להוציא כסף מהכיס כי כבר כל כך הרבה הושקע לא נפיל את נתניה על 450 אלף שקל לתימוני הקמצן , על הבגידה ועל התמורה משלמים לאורך כל הדרך חחחח
רועי דניאל עשה מעל ומעבר לנתניה, לא מתאים להפיל עליו, אולי זה נפל בין הכיסאות בתהליך החפיפה עם אוסידון
(30-Jul-2015 15:45)Haziz23 כתב: [ -> ]רועי דניאל עשה מעל ומעבר לנתניה, לא מתאים להפיל עליו, אולי זה נפל בין הכיסאות בתהליך החפיפה עם אוסידון

העיסקה של הרוש מול הפועל ת"א נחתמה הרבה לפני שעלה השם אוסידון,נקודה.
לא נהנה להשתמש במושג אמרתי/אמרנו,אך כשהנושא עלה באמצעי התקשורת,תיזכרתי את רועי בצורה הברורה ביותר על מנת שזה לא ייפול בין הכיסאות,מקווה שדאג שהפועל ת"א תטפל בנושא כחלק מקבלת כרטיסו של הרוש חינם אין כסף.
הפעם אני בטוח שזה לא נפל בין הכסאות. אין סיכויי...

(30-Jul-2015 16:39)אלון כתב: [ -> ]הפעם אני בטוח שזה לא נפל בין הכסאות. אין סיכויי...

ממש לא בין הכיסאות..
.שאלת היום שאלה והתאפקתי לתת תשובה,להערכתי זו רק דוגמא..
אייל, אפילו אני (שמיימי) לא ניהלתי קבוצת כדורגל, לא הייתי משחרר את הרוש, בחינם, להפועל ת״א בידיעה שסוגיית החוב אינה פתורה. זה באמת כבר לא הגיוני, אין סיכוייי.

עמודים: 1 2
Reference URL's