מכבי נתניה

גירסה מלאה: דרוש חלוץ!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אני חושב שכולם מודעים לסוגיה שבלי חלוץ 9 אמיתי שיתן את תפוקה של קאיודה אנחנו יכולים להיות בבעיה.
מישהו יודע למה הפסקנו לעבוד עם השוק במרכז אמריקה?
יצא לי לדבר בפורום אחר עם מישהו שעוקב אחרי ליגות במקומות כמו פנמה וקולומביה(שם משחקים רוב השחקנים הפנמים).
הוא טוען שבארץ משלמים יותר טוב מאשר שם ויש לא מעט שחקנים שיכולים להשתלב בכדורגל שלנו מצוין.
הוא סתם זרק לי שם Luis Tejada.
נראה חלוץ 9 טוב עם משחק ראש אדיר.
https://www.youtube.com/watch?v=dIQEAdNhE5A.
נראה לי שווה בדיקה.
הוא שחקן חופשי?
הוא מתאים למסגרת התקציב?
חוץ מזה שהוא בן 33 , יש לו 65 הופעות בנבחרת פנמה ו-31 שערים , כנראה שהוא יקר מידי ..
בליגה בפרו הם כרגע במחזור ה-12 והוא שותף ב-4 משחקים..
(28-Jul-2015 0:17)ORENARIEL כתב: [ -> ]הוא שחקן חופשי?
הוא מתאים למסגרת התקציב?
חוץ מזה שהוא בן 33 , יש לו 65 הופעות בנבחרת פנמה ו-31 שערים , כנראה שהוא יקר מידי ..
בליגה בפרו הם כרגע במחזור ה-12 והוא שותף ב-4 משחקים..

הבנתי שהוא שיחק בקולומביה עבור סכומים נמוכים משמעותית מ 100K וגם לא תמיד ראה את כל הכסף. הבנתי שיש שם הרבה חוסר יציבות כלכלי. אני לא יודע כמה הוא מרוויח היום.

באופן כללי אני חושב שהשוק הזה שווה בדיקה. הבנתי שאפשר למצוא במקומות האלה- בליגה הקולומביאנית בפרט- לא מעט מציאות בסכומים נמוכים.
דרוש חלוץ וקשר עושה משחק..

הידעתם גיא גומברג שלנו חתם ל-5 עונות בהפועל ת"א?

יש כמה שחקנים שהם בלי קבוצה ואולי יכולים להתאים, ולא נראה שתהיה בעיה להביא אותם:

סטיבן כהן הבריא מהפציעה שלו?

לנרי קהינדה , ששיחק בהכח ובעפולה בעונות האחרונות ומכבי לא בונים עליו

רועי דיין

גיל בלומשטיין

חמדי סליחי

ודלה ימפולסקי

ואולי רוג'רס קולה
קולה חתם בבלגיה, סטיבן כהן ימפולסקי ובלומשטין לא בכל מקרה, קהינדה אפשרות אבל עוד מושאל ממכבי?
סליחי זה חלום הלוואי.
אזולאי סגר בסכנין , האפשרויות שלנו מצטמצמות .

Sent from my iPhone using Tapatalk
לקחת שחקנים שיפלטו ממחנות אימונים של קבוצות באירופה. החומר המקומי שמוצע גרוע.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
זאת אחת הסיבות שאסור להשאיל את דין גל
השאלנו את גיא גומברג מגן שמאלי לנס ציונה שיתחשל ויחזור? ,מעניין מי קיבל את ההחלטה לשחרר/למכור אותו , ופתאום חותם על חוזה של 5 שנים בהפועל ת"א .. כנראה פיספוס שלנו , או שלא?
גיא גומברג היה קשר אחורי בן מחזור על עדי נמני ומתן בלסטרה. קיבל מספר הזדמנויות בתקופתו של עטר וגם ראיתי אותו בתקופה ההיא. ואכן הוא לא הרשים ולמיטב ידיעתי שוחרר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(28-Jul-2015 18:14)ORENARIEL כתב: [ -> ]זאת אחת הסיבות שאסור להשאיל את דין גל
השאלנו את גיא גומברג מגן שמאלי לנס ציונה שיתחשל ויחזור? ,מעניין מי קיבל את ההחלטה לשחרר/למכור אותו , ופתאום חותם על חוזה של 5 שנים בהפועל ת"א .. כנראה פיספוס שלנו , או שלא?

כניראה...או שלא....
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's