מכבי נתניה

גירסה מלאה: שיהיה בריא אבל עד כמה שידוע הוא לא
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מכבי נתניה רוצה חלוץ: אבוחצירה על הכוונת 26/07/2015 | 08:29
לחץ בקבוצה מהשרון מהחלק הקדמי ("קטסטרופה"), חיפה תשתתף בשכרו?
שתף כתבה זו:commentprint
מכבי נתניה ממשיכה במחנה האימונים שלה בעיר לייפציג שבגרמניה ואמש ערכו שלומי דורה ושחקניו שני אימונים אינטנסיביים, זאת בעקבות צום תשעה באב ומספר שחקנים, כולל המאמן עצמו יצומו ולא יוכלו לקחת חלק בפעילות, לכן קבע דורה אימון אחד בלבד שייערך בשעות הערב (ראשון) לקראת סוף הצום ויהיה אימון קצר וחלקי.

בין האימונים, זכו שחקני הקבוצה והצוות המקצועי בכמה שעות של רוגע וטיפולים מיוחדים בספא יוקרתי הצמוד למתחם המלון בו לנים השחקנים, שניצלו את מתקני הסאונה והג'קוזי של המתחם לשחרור ומנוחה. "אני יודע שהגעתם לשיא היכולת הפיזית שלכם, מעכשיו נוריד בעומס", אמר המאמן לשחקניו.

עומר פרץ מונה לקפטן מכבי נתניה
שני זרים יבחנו במחנה האימון
הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

בנתניה מודאגים מאוד בכל הנוגע לחלק ההתקפי של הקבוצה, מאחר וצמד הנבחנים הנוכחי אינו מרשים באימונים ובמשחקי האימון ואין כרגע אפשרות כלכלית לצרף חלוץ בעל שם. "אוי ואבוי אם לא יגיעו לפה לפחות שני חלוצים, ההתקפה שלנו כרגע קטסטרופה. צריכים לפחות עוד שני שחקנים טובים כדי שיהיה מי שיבקיע", אמר שחקן בכיר בקבוצה בהתייחס לחלק ההתקפי.

דורה צפוי לקבל ביומיים הקרובים החלטה האם להחתים בקבוצה את הקשר הנבחן מילאן סימיליאניץ', שמרשים באימונים אולם לאור המצב הכלכלי הרעוע, דורה מעוניין לנתב את הכסף להבאת חלוץ זר ולא לקשר זר, אם כי היו"ר דורון אוסידון עשוי להשיג מימון חיצוני מיוחד להחתמתו של סימיליאניץ'.

בנתניה מתכוונים לפנות למכבי חיפה ולבדוק את אופציית השאלתו של החלוץ שמעון אבוחצירה. אם חיפה תישא בחלק נרחב מעלות שכרו של החלוץ לא מן הנמנע שאבוחצירה ישחק העונה בעיר מגוריו ויסייע לנתניה לנסות להישאר בליגת העל.
כל הידיעות שהביא לנג הקיץ נראו יותר ויותר לא אמיתיות . מה מכבי נתניה תעשה עם חלוץ שכנראה מסתובב עם דלקת בשריר הלב? כדאי שאבוחצירה יבחר בחיים ונתניה בחלוץ אחר..


Sent from my iPhone using Tapatalk
עוד שטות מבית היוצר של החרטטן.
אבוחצירא הוציא את עצמו מ"השוק" עד להסדרת ענייניו הרפואיים.
בכתבה אין זכר לנושא הרפואי שלו כאילו הוא בריא כמו שור, בקיצור מצוץ מאצבע.
להערכתי קישקוש בלבוש.
בעיקר שהבנתי שאין לחץ בממלכה..
בטח רוני לוי הבטיח שישחרר לנו חלוץ, וטוב שכך שאין לחץ בממלכה
Reference URL's