מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה ניצחה 0:7 את ביטרפלד במשחק אימון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
זו הדרך הכי טובה לבחון את ההגנה שלנו , לשחק מול קבוצות בלי התקפה ולנצח אותם על האפס
(21-Jul-2015 23:17)ORENARIEL כתב: [ -> ]זו הדרך הכי טובה לבחון את ההגנה שלנו , לשחק מול קבוצות בלי התקפה ולנצח אותם על האפס

אורן, הקבוצה סגרה מאוחר מחנה אימון ולכן אלו יהיו היריבות. המטרה במחנה היא הגיבוש הקבוצתי ותירגול שיטות משחק ואם מתאפשר אז גם להתרשם מזר או שניים.
יחד עם זאת לא זכור לי מתי פעם אחרונה ניצחנו בתוצאה כזו, אפילו את קבוצת הנוער שלנו, ולא, אני לא מתלהב מהתוצאה.


נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(21-Jul-2015 23:17)ORENARIEL כתב: [ -> ]זו הדרך הכי טובה לבחון את ההגנה שלנו , לשחק מול קבוצות בלי התקפה ולנצח אותם על האפס

אורן, אתה זוכר איפה היינו לפני חודש ?
להזכיר לך את התחזיות שעפו פה באוויר ?
אתה מודע לזה שכל ההכנות התחילו באיחור ?
אתה מבין שסופרים פה כל שקל גם לפני שקונים קונוסים חדשים להתאמן ?

הכל ידוע, הזרים שנבחנים לא נפלטו ממנצ'סטר יונייטד והיריבות שלנו לא אינדיקציה לכלום, ואף על פי כן ולמרות הכל זה שהגענו עד הלום צריך לספק אותנו בשלב זה של חיינו.
התכוונתי גם בעיקר על המשחקים בארץ.. , אני בטוח שאם היו מתאמצים מספיק היו גם מגיעים לקבוצות יותר איכותיות, ולא רק קבוצות מקומיות.
לא חסרות קבוצות בגרמניה
אורן אולי תחליף את אוסידון?
בוקר טוב,בכל המחנות האימונים של נתניה בעבר ושל הקבוצות מ"פלסטינה"(ולא רק),נהוג להתחיל מהקל לכבד(ראה הנצחונות של חיפה והפועל ת"א ואחרות).
ולמרות,אין ספק שכולנו רוצים לבחון את העומד לרשותינו מול קבוצות שוות ערך.
להזכירך(אורן),משחקי האימון בארץ התקיימו מול הפועל כ"ס ומכבי פ"ת שבליגה שלנו ולא רק נגד הפועל פ"ת שבליגה הלאומית.
היתה אפשרות לשחק את המשחק הראשון(נסיעה של שעתיים וחצי לכל כיוון)נגד "רד בול"(הקבוצה שפרקה את הפועל ת"א ועומר דמארי לא מצא שם מקום בהרכב) ומקצועית בחר המאמן להחליף את היריבה(וטוב שכך).
אגב,זוכר עונות ששיחקנו במשחקים הראשונים נגד קבוצות בליגה א'(בישראל) ולא יכולנו להם..
(22-Jul-2015 0:48)ORENARIEL כתב: [ -> ]התכוונתי גם בעיקר על המשחקים בארץ.. , אני בטוח שאם היו מתאמצים מספיק היו גם מגיעים לקבוצות יותר איכותיות, ולא רק קבוצות מקומיות.
לא חסרות קבוצות בגרמניה

קבוצות מצמרת הבונדסליגה רק מחכות להזמנה של אוסידון.
בוקר טוב מעניין מה היה קורה עם הינו מפסידים וברצינות כול הכבוד לדורה אוסידון איך מכלום עשו קבוצה רק לחשוב ששנה שעברה עד מחזור עשרי עוד עשו ניסיונות בהרכב רואים שיש דרך רואים שיש מישהו מכוון לא חשוב נגד מי משחקים חשוב הדרך


Sent from my iPhone using Tapatalk
אמנם צריך לבנות את הבטחון. אבל לא יצא כלום ממשחקים מול קבוצות חלשות. אתה לא יכול לראות את נקודות התורפה שיש לחזק וזה סתם גורם לאופוריה מיותרת. אם אין יריבות ראויות אז לשחק משחקים הרכב ראשון מול שני או לחלק לשתי קבוצות שוות. גם כל שחקן ישחק יותר וגם אפשר יהיה ללמוד את האיכויות לטוב ולרע של כל שחקן.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's