מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה יהיה הפכנו להיות פרזנטורים של סוחר הילדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
לא צריך להיכנס ללחץ יש מספיק זמן לחפש חלוץ טוב לדעתי בוארון יהיה הפתעת העונה בנוי טוב מהיר ויכול להיות יופי של תשע

Sent from my iPhone using Tapatalk
(15-Jul-2015 22:16)mordii2 כתב: [ -> ]לא צריך להיכנס ללחץ יש מספיק זמן לחפש חלוץ טוב לדעתי בוארון יהיה הפתעת העונה בנוי טוב מהיר ויכול להיות יופי של תשע

מורדי צריך להיות מציאותיים,ראינו מימנו כמה דקות במשחקי אימון וזה היה נחמד והוא הבקיע פעמיים וזה טוב בשביל להיות חלוץ שני או שלישי עדיין מוקדם להיות חלוץ ראשון..והלוואי שאתה צודק ואני טועה.
נכון ששחק מחצית אבל עמד טוב על המגרש שני גולים בשקט לא בהיסטריה לדעתי חבל על הכסף לנבו

(15-Jul-2015 22:00)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,אין לי מושג מה עלות מלול אבל בטח לא הרבה יותר מחייל ואם לא מלול אז "כחלון" שניהם זה לא הפער בין קולה לקינלי.
קולה עולה(כישראלי)כולל הדירה והרכב קרוב למיליון ש"ח,זה סבע+מרגוליס+הירש+בוארון/נבו יחד.

ולגבי ה"מספרים",מכבי נתניה שיחקה בעונה האחרונה בשיטה שגרמה לשניים להבקיע 24 מתוך 46 שערים,ערן הבקיע 4 שערי שדה ו7 בעיטות עונשין מ11 מטר.

השנה נתניה תשחק אחרת,הכדורים לא יעברו אצל פנומן אחד שיבעט או ימסור(וינצל את המהירות ויכולת הפריצה של החלוץ) ולכן השערים יתחלקו שונה ולהערכתי במידה ונפגע בחלוץ(והכסף הוא לא שם המשחק),להערכתי נבקיע לא פחות שערים שיתחלקו על 3/4(החלוץ/מרגוליס/סבע/טל איילה) שחקנים שיבקיעו כ30 שערים והשאר משאר משחקני הקבוצה.
ההבדל יגיע מהחלק הדפנסיבי,בעונת 14/15 הקבוצה ספגה 54 שערים,אני מקווה שהשנה נספוג פחות מ40.

מניסיון העבר(של כל קבוצות הליגה),השחקנים שעשו זאת בעונתם הראשונה היו שחקנים זרים זולים או שחקנים שהגיעו מליגות נמוכות ולאוו דווקא הזרים היקרים/הישראלים שחזרו מחו"ל(זהבי הוא חריג)/שחקני הרכש היקרים.

(15-Jul-2015 20:34)אלון כתב: [ -> ]עדיין לא הגיעו שחקנים של ״מספרים״ במקומם של אלה שעזבו/נפצעו והיו אחראים על 80% מהשערים שלנו.
מאמין ומקווה שדורה יודע זאת ושומר את הכסף בשביל השחקנים הנ״ל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מרגוליס זה שחקן של מספרים(רק צריך לתת לו לשחק),סבע זה שחקן של מספרים(תן לו לבעוט בעיטות עונשין ובכלל תקבל יותר מה11 של ערן שמתוכם 7 מ11 מטר),איילה שחקן של מספרים,משוכנע שנמצא חלוץ של מספרים ואולי שחקן נוסף לרוטציה של 5/6 שערים בעונה.
זה הרבה יותר מערן וקאיודה וקאיודה וערן,שזה כל מה שהיה לנו בעונה שעברה(וזה המון אך לא מספיק).
אני מקווה שאתה צודק. בגדול אלה לא שחקנים מוכחים. אלה שחקנים צעירים בסימן שאלה- כולל דיא.
נדירים מקרים של מכבי פ"ת בעונה האחרונה שמלך השערים שם היה עם 5-6 שערים ומלך הבישולים עם בערך אותו מספר והם היו בפליאוף עליון... אני בעד!
אגב, בעונה האחרונה קיבלתי מספר חסר תקדים של בעיטות 11. בעונת הירידה קיבלנו בודדים. לרוב הפנדלים האלה הביאו אותם שני מוציאים לפועל שכולנו יודעים מי הם... לא הייתי בונה שוב על כמויות כאלה של פנדלים ואני מאוד מקוות שדיא יעשה את זה באחוזים של ערן. לי לא זכור שהוא פנדליסט גדול באף קבוצה ששיחק. דווקא ילד חמוד שנראה לי שמניפולציה קטנה של השוער והוא מתבלבל.
כאשר החתימו את הבלם התלוננו למה ממהרים, יש זמן, תראו עוד בלמים.
כאשר לוקחים את הזמן ובודקים טוב את האופציות לפני שהולכים על החלוץ המרכזי אז מתלוננים למה זה מתעכב.
אוהדים דימקולו כבר אמרתי את זה פעם?
(15-Jul-2015 22:44)פיליפצוק כתב: [ -> ]כאשר החתימו את הבלם התלוננו למה ממהרים, יש זמן, תראו עוד בלמים.
כאשר לוקחים את הזמן ובודקים טוב את האופציות לפני שהולכים על החלוץ המרכזי אז מתלוננים למה זה מתעכב.
אוהדים דימקולו כבר אמרתי את זה פעם?

התזמון בכלל לא מעניין אותי. אני אוהב שהקבוצה מנצחת משחקי אימון. זה נותן הרגשה טובה אבל גם מאוד מסוכן.
אני חושב שבלי חלוץ שנותן מספר דו ספרתי הקבוצה הזו תתקשה מאוד. ועם חלוץ שנותן מספר דו ספרתי הדברים יכולים להתחבר ולתת עונה מהנה. מצידי שיביאו חלוץ יום לפני הליגה. אני רק מקווה שיש הבנה עמוקה שיש לעמדה הזו חשיבות גדולה מאוד.

לגבי הבלם יצא לי לדבר עם מישהו שהיה במשחק נגד מכבי פ"ת והוא אמר שהוא היה בסדר גמור והוא דווקא התרשם ממנו לטובה.
הוא הסב את תשומת ליבי לכך שבעונה שעברה במשחקי האימון חטפנו לא מעט גולים מגוחכים- דבר שהיה סימן לבאות גם בליגה. בינתיים טפו טפו טפו, זה לא קורה ונקווה שזה מרמז משהו לעתיד לבוא בליגה.
(15-Jul-2015 22:00)אייל ס כתב: [ -> ]עידן,אין לי מושג מה עלות מלול אבל בטח לא הרבה יותר מחייל ואם לא מלול אז "כחלון" שניהם זה לא הפער בין קולה לקינלי.
קולה עולה(כישראלי)כולל הדירה והרכב קרוב למיליון ש"ח,זה סבע+מרגוליס+הירש+בוארון/נבו יחד.

ולגבי ה"מספרים",מכבי נתניה שיחקה בעונה האחרונה בשיטה שגרמה לשניים להבקיע 24 מתוך 46 שערים,ערן הבקיע 4 שערי שדה ו7 בעיטות עונשין מ11 מטר.

השנה נתניה תשחק אחרת,הכדורים לא יעברו אצל פנומן אחד שיבעט או ימסור(וינצל את המהירות ויכולת הפריצה של החלוץ) ולכן השערים יתחלקו שונה ולהערכתי במידה ונפגע בחלוץ(והכסף הוא לא שם המשחק),להערכתי נבקיע לא פחות שערים שיתחלקו על 3/4(החלוץ/מרגוליס/סבע/טל איילה) שחקנים שיבקיעו כ30 שערים והשאר משאר משחקני הקבוצה.
ההבדל יגיע מהחלק הדפנסיבי,בעונת 14/15 הקבוצה ספגה 54 שערים,אני מקווה שהשנה נספוג פחות מ40.

מניסיון העבר(של כל קבוצות הליגה),השחקנים שעשו זאת בעונתם הראשונה היו שחקנים זרים זולים או שחקנים שהגיעו מליגות נמוכות ולאוו דווקא הזרים היקרים/הישראלים שחזרו מחו"ל(זהבי הוא חריג)/שחקני הרכש היקרים.

(15-Jul-2015 20:34)אלון כתב: [ -> ]עדיין לא הגיעו שחקנים של ״מספרים״ במקומם של אלה שעזבו/נפצעו והיו אחראים על 80% מהשערים שלנו.
מאמין ומקווה שדורה יודע זאת ושומר את הכסף בשביל השחקנים הנ״ל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מרגוליס זה שחקן של מספרים(רק צריך לתת לו לשחק),סבע זה שחקן של מספרים(תן לו לבעוט בעיטות עונשין ובכלל תקבל יותר מה11 של ערן שמתוכם 7 מ11 מטר),איילה שחקן של מספרים,משוכנע שנמצא חלוץ של מספרים ואולי שחקן נוסף לרוטציה של 5/6 שערים בעונה.
זה הרבה יותר מערן וקאיודה וקאיודה וערן,שזה כל מה שהיה לנו בעונה שעברה(וזה המון אך לא מספיק).
אני שמח על פרץ האופטימיות והלוואי ויקרה אבל איזה מספרים יש למרגוליס ואיפה בליגת הנוער ? ואיילה מוכשר אבל עוד לא עשה כלום ופתאום סבע הלא יציב והמפוזר נהייה המושיע שלנו אולי כן אולי לא כנראה שנצטרך לחזור לספר התפילות.בכל מקרה העונה תקום או טיפול על תלכיד קבוצתי חזק חדר הלבשה בריא ולחימה חסרת פשרות.
מי אמר שלא יהיה חלוץ?
שמעת את דורה אומר שזה הסגל הסופי?
למה אתה מתקרץ?
תמתין בסבלנות, אנשים עובדים על זה, החיפזון מהשטן.
רוב השחקנים המדוברים עלותם זניחה מכיר את שכרו של דודי כפי שסוכם ברעננה זה זניח לליגת העל (אם אייל יאשר אשתף...) הרעיון הכללי עם הילדים האלה השכר צריך להיות בנוי במדרגות בכדי להגדיל את התחרות קרי 10 משחקים שכר איקס 20 משחקים שכר איקס פלוס 30 משחקים שכר פלוס פלוס ...
החשיבה המערכתית נכונה וזה כבר חידוש ...לגבי חלוץ שעושה את ההבדל ברור שאסור לחסוך ...מדובר בשחקן הכרעה שעליו תקום ןתיפול העונה..,
אגב ויקי כחלון יכול לשחק גם קשר אבל אם הוא לא מיישר קו עם הרוח הקבוצתית לא לעשות פשרות בנושא...
חדר הלבשה בריא הוא המתכון הבריא...
אגב יאיר זיו אמנם לא מבריק אבל יכול להיות כלבוייניק נחמד , זול ואולי נרוויח ממנו...
לא ביקרתי אף אחד ולא לחוץ. רק מדבר על החשיבות של שחקן חוד שיתן כמות דו ספרתית של שערים- כמות שאני לא חותם על אף שחקן בסגל הנוכחי שיביא אותה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Reference URL's