מכבי נתניה

גירסה מלאה: שלומי דורה גילה את שיטת המשחק...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
באחד האתרים פורסם היום שדורה בחר שיטה שבעיני מסבירה את החוסר לחץ או הלחץ לבחור נכון את החלוץ...
הוא דיבר על 4 בהגנה 4 בקישור 1 מתחת 1 חלוץ
הרביעיה האחורית כמעט סגורה : בלמים: זר, עידו, ירין , דודי
מגינים: ורד, הרוש, עאמר, מלול , כחלון או שווה ערך כשגם עומר פרץ מגבה...
קישור: רומריו, טגה, עומר פרץ , לוגסי, מרגוליס , איילה , אביב אברהם (שיכול להיות גם חריג)
מתחת לחלוץ : כרגע רק דיא וזה בעיני לא מספיק כנראה יוחתם זר.
חלוצים: בוארון , נבו מזרחי
כמו שאני רואה את הדברים חלוץ זה הדבר ההכרחי במיידי למרות שההחלטה צריכה להתקבל בשיקול דעת אסור לנו לטעות פה...
וחייבים עוד שחקן מתחרה מחליף לסבע.
ואז הסגל די נחמד יעבדו קשה נכון וקצת מזל אולי נצליח להיות הקבוצה השישית שמשתלבת בפלייאוף העליון בלי מזל אפשר להיגרר לתחתית...
הדבר הכי טוב וחשוב בסגל לכל שחקן יש מחליף תהיה תחרות על ההרכב ואפילו על מקום ב-18.
תחרות על ההרכב בשילוב עם כושר גופני גבוה זה מתכון להצלחה!!!
רוצו לקנות מנויים
מענין דוד כי הברזילאי עשה עלי רושם של שחקן שבא תמיד מאחור עם בעיטה חזקה ומדויקת בשתי הרגליים הוא לא חלוץ 9 אלא מתחת לחלוץ והוא מצוין היו את הברזילאי צריכים להביא וזה לפי השיטה ששלומי דורה בחר
(13-Jul-2015 23:42)דוד חטב כתב: [ -> ]באחד האתרים פורסם היום שדורה בחר שיטה שבעיני מסבירה את החוסר לחץ או הלחץ לבחור נכון את החלוץ...
הוא דיבר על 4 בהגנה 4 בקישור 1 מתחת 1 חלוץ
הרביעיה האחורית כמעט סגורה : בלמים: זר, עידו, ירין , דודי
מגינים: ורד, הרוש, עאמר, מלול , כחלון או שווה ערך כשגם עומר פרץ מגבה...
קישור: רומריו, טגה, עומר פרץ , לוגסי, מרגוליס , איילה , אביב אברהם (שיכול להיות גם חריג)
מתחת לחלוץ : כרגע רק דיא וזה בעיני לא מספיק כנראה יוחתם זר.
חלוצים: בוארון , נבו מזרחי
כמו שאני רואה את הדברים חלוץ זה הדבר ההכרחי במיידי למרות שההחלטה צריכה להתקבל בשיקול דעת אסור לנו לטעות פה...
וחייבים עוד שחקן מתחרה מחליף לסבע.
ואז הסגל די נחמד יעבדו קשה נכון וקצת מזל אולי נצליח להיות הקבוצה השישית שמשתלבת בפלייאוף העליון בלי מזל אפשר להיגרר לתחתית...
הדבר הכי טוב וחשוב בסגל לכל שחקן יש מחליף תהיה תחרות על ההרכב ואפילו על מקום ב-18.
תחרות על ההרכב בשילוב עם כושר גופני גבוה זה מתכון להצלחה!!!
רוצו לקנות מנויים

גרעת את גרשומוב במתכוון או שהוא נשכח?Smile
עד שלא אדע על איזה סוג שייכות לא יכול להחשיב אותו כשחקן מן המניין ...
רוצה לקוות שנער המועדונים ואנשי סודו יודעים טוב יותר מקודמיו עם מי הם עושים עסקים ...
אסור בעיני לטעות פעמיים
דוד ידידי. נראה לי שאפשר לתת כינויים יותר מחמיאים מנער המועדונים.הוא עושה עבודה טובה וראוי לכל המחמאות.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
אני לא יודע מה אתה רוצה ממנו מה שעשה בחודש זה קוסמות

Sent from my iPhone using Tapatalk
נער המועדונים זה כינוי שחלילה לא אמור לפגוע למי שלא יודע היה בעבר הבעלים של החלונות הגבוהים וויסקי גוגו ...בעיני לא לפגוע בו ...רק כינוי
ממה שאני מבין דורה ויתר על פאפאדופולוס כדי להביא שחקני התקפה.
כולם יודעים שמחפשים חלוץ. מישהו יודע אם זה בנוסף לברזילאי דוס סאנטוס? אגב, הוא הגיע?
(15-Jul-2015 12:31)עידן444 כתב: [ -> ]ממה שאני מבין דורה ויתר על פאפאדופולוס כדי להביא שחקני התקפה.
כולם יודעים שמחפשים חלוץ. מישהו יודע אם זה בנוסף לברזילאי דוס סאנטוס? אגב, הוא הגיע?

לאן הוא נעלם באמת?
לדעתי ויתרו עליו.
עמודים: 1 2
Reference URL's