מכבי נתניה

גירסה מלאה: איך יכול להיות?????????????
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
למה אין שידור היום,זה המשחק היחידי שמשוחק ולא משדרים אותו,צריך לטפל בזה,לא כל אחד יכול להגיע לירושלים בשבע בערב ואנשים רוצים לראות משחק.
(17-Oct-2013 15:04)guylux123 כתב: [ -> ]למה אין שידור היום,זה המשחק היחידי שמשוחק ולא משדרים אותו,צריך לטפל בזה,לא כל אחד יכול להגיע לירושלים בשבע בערב ואנשים רוצים לראות משחק.

בחוזה של ערוץ הספורט הוא מחויב לשדר משחק 1 בשבוע ואת זה הוא עושה בשישי מכיוון שהם לא מוכרים פרסומת רק חסויות שביננו אף אחד לא יתן על משחק כזה לכן הם מצמצים עלויות.
יש שידור למשחק באתר שלהם תוכל לראות שם..
(17-Oct-2013 15:27)amir כתב: [ -> ]
(17-Oct-2013 15:04)guylux123 כתב: [ -> ]למה אין שידור היום,זה המשחק היחידי שמשוחק ולא משדרים אותו,צריך לטפל בזה,לא כל אחד יכול להגיע לירושלים בשבע בערב ואנשים רוצים לראות משחק.

בחוזה של ערוץ הספורט הוא מחויב לשדר משחק 1 בשבוע ואת זה הוא עושה בשישי מכיוון שהם לא מוכרים פרסומת רק חסויות שביננו אף אחד לא יתן על משחק כזה לכן הם מצמצים עלויות.
יש שידור למשחק באתר שלהם תוכל לראות שם..

אכן יש שידור באתר ערוץ הספורט

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...97&lang=he
לצערי הרב נבצר ממני להגיע לירושלים.

כעת אני עדיין מתענג על הקונצ'רטו לקלרינט של מוצרט, אבל בעוד שבע דקות יסתיים שלב הרגיעה וייפתח שלב העצבים...
סופסוף, 1 0
מחצית משעממת ביותר.
אקסברד (כבד, איטי ומסורבל) עם החמצה מזעזעת.
ליאור ז'אן העיר אותי רגע לפני השריקה למחצית.
מחצית שנייה עם הכניסה של קאיודה (משוועים לחלוץ מהיר) וחסן אולי אני אתחיל להתעורר.
במילה אחת, ניצחון
בשתי מילים ניצחון איכס
Reference URL's