מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא אני כותב בשום פורום זה מתחזה טמבל כנראה מהפורום הזה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
למרות שכבר נפרדתי שמתי לב שמאז הודעת הפרידה התחילו להופיע כל מיני תגובות בכינוי של זאב רווח , חוץ מיום שישי האחרון מאז שעזבתי כאן את הפורום לא התעניינתי במכבי נתניה בכלל על אחת כמה וכמה לא באתרי הספורט .

אני מודיע לכם כאן שתבינו שאת מכבי נתניה הבינונית אין לי כוח יותר לראות אם הקבוצה תרוץ לתואר כלשהוא אגיע גם אגיע

לכן בוודאי שלא ניסיתי ליחצן אף שחקן למכבי נתניה ונהפוך הוא לפי מה שראיתי היום הקבוצה התחזקה יפה וזה די להישארות בליגה

לאוסידון ולאייל אני ממש מצטער שאתם נתקלים בכינוי שלי בצורה שלילית אבל אין לי יד ורגל או נגיעה בענין לא ביקשתי שתממן שחקנים לאוהדים כנראה שמכאן קראו חומרים וניסו להכפיש אפילו לא את שמי כי זאב רווח זה רק כינוי כמו טוני מונטנה או פני צלקת בעבר

אישית נשברתי מאז שדילגו על מינוי דראפיץ' והגדילו בוויתור על בני לם מאז החלטתי לעזוב

תצליחו ותגדילו לעשות זה הפורום היחידי שנהנתי ממנו ברמות אבל זהו !
אתה בא היום לפחות למשחק אימון?
(12-Jul-2015 15:31)זאב רווח כתב: [ -> ]אני מודיע לכם כאן שתבינו שאת מכבי נתניה הבינונית אין לי כוח יותר לראות אם הקבוצה תרוץ לתואר כלשהוא אגיע גם אגיע

אתה שם לב שדבקותך באהדה למועדון היא מותנית? אתה קולט שאתה נחשף בקלונך?
אני כמעט אומר שאתה ראוי לבראוו על רמה כזו של גילוי לב.
יגאל אתה צודק אחרי 48 שנה אני כבר מתנה את אהדתי לקבוצה ואני לא מתבייש בכך , לומר לך לאיזה חורים הגעתי עם הקבוצה הזאת בארץ ? או במאלמו ?

זהו אין כבר כוח לחכות ולחכות לשנת אליפות או גביע גם כשלא נראה האור בקצה המנהרה אז יופי הקבוצה ניצלה מפירוק אבל ממש צהלה שהיא תגיע לפליאוף עליון חחחחן
מה לעשות אני שייך לדור אחר לדור שהרגילו בכדורגל תוסס נגיעה בכדור אין ספור התקפות בעיטות ונגיחות פז מבול של שערים לטובתנו אז יאמרו שאני חי בעבר אבל זהו שהבנתי עכשיו שאני רודף אחרי משהו שלא יחזור עוד ...

מצטער שאתה צודק זהו קלוני ובושתי לא יכול יותר עם הבינוניות בוא ואומר לך עוד דבר גם תמורת אליפות אחת של מכבי ת"א כמו שלקחה ב 3 שנים האחרונות לא הייתי מרוצה כי אין להם כדורגל אני כבר לא נהנה לראות 3 בעיטות לשער במשחק ואולי יכנס איזה גול ואז יבוא מאמן ויאמר היו לנו את ההזדמנויות שלנו בזמן שבתקופת נתניה הגדולה כמות הבעיטות לשער ב 10 דקות הראשונות היו כמו עונה שלמה של היום
אפי ישראל שחרר אותנו נחנקנו Smile
רווח אל תהיה סאסי - תקנה מנוי.
אייל הפחיד אותו
חחח מעניין עם בני לם היה המאמן גם היה עוזב ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אפשר לחשוף את זהותו של הזאב הרע ?
(13-Jul-2015 9:50)זאב רווח כתב: [ -> ]יגאל אתה צודק אחרי 48 שנה אני כבר מתנה את אהדתי לקבוצה ואני לא מתבייש בכך , לומר לך לאיזה חורים הגעתי עם הקבוצה הזאת בארץ ? או במאלמו ?

זהו אין כבר כוח לחכות ולחכות לשנת אליפות או גביע גם כשלא נראה האור בקצה המנהרה אז יופי הקבוצה ניצלה מפירוק אבל ממש צהלה שהיא תגיע לפליאוף עליון חחחחן
מה לעשות אני שייך לדור אחר לדור שהרגילו בכדורגל תוסס נגיעה בכדור אין ספור התקפות בעיטות ונגיחות פז מבול של שערים לטובתנו אז יאמרו שאני חי בעבר אבל זהו שהבנתי עכשיו שאני רודף אחרי משהו שלא יחזור עוד ...

מצטער שאתה צודק זהו קלוני ובושתי לא יכול יותר עם הבינוניות בוא ואומר לך עוד דבר גם תמורת אליפות אחת של מכבי ת"א כמו שלקחה ב 3 שנים האחרונות לא הייתי מרוצה כי אין להם כדורגל אני כבר לא נהנה לראות 3 בעיטות לשער במשחק ואולי יכנס איזה גול ואז יבוא מאמן ויאמר היו לנו את ההזדמנויות שלנו בזמן שבתקופת נתניה הגדולה כמות הבעיטות לשער ב 10 דקות הראשונות היו כמו עונה שלמה של היום

גיסי, בילדותו, בראשית שנות הששים, היה אוהד נלהב של המועדון. הוא מכיר את כל שמות השחקנים מאז (מוססקו, מייטליס, כספי, ברנדס ומי שלא תרצה). בחלוף השנים הוא חדל מכך כי הוא פיתח תחומי התעניינות אחרים. הוא חש שהוא סיים פרק בחייו, וגם תקופות השיא שהחלו בסוף שנות הששים ונמשכו בשנות השבעים והשמונים לא השיבו אותו לאחור. זה מתקבל על הדעת. אוהד הרואה את עצמו מחוייב לתמיד יכול לקחת פרק זמן של הילוך נמוך, אבל לא יחדל בגלל מפח נפש ממעמדו של המועדון. הקורה איתך הוא לגיטימי אבל תמוה.
מי שאוהב את המשחק עצמו לא יכול להיפרד...
הסדר הוא אהבת המשחק
אהבת המועדון
ואח״כ שחקן כזה או אחר או מאמן
עמודים: 1 2
Reference URL's