מכבי נתניה

גירסה מלאה: ועדה בכנסת תדון: קבוצות יוכלו לבחור לשחק ביום חול
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בדרך למהפכה בכדורגל הישראלי? בעקבות היוזמה של חברי הכנסת רזבוזוב, זוהר, עטר ומגל, שרת הספורט מירי רגב פועלת למנוע כפייה, ומעוניינת לאפשר לכל מועדון בליגת העל בחירה שלא לשחק בשבת. המודל לחיקוי: ענף הכדורסל, שמשוחק באמצע השבוע
(06-Jul-2015 16:37)mordii2 כתב: [ -> ]בדרך למהפכה בכדורגל הישראלי? בעקבות היוזמה של חברי הכנסת רזבוזוב, זוהר, עטר ומגל, שרת הספורט מירי רגב פועלת למנוע כפייה, ומעוניינת לאפשר לכל מועדון בליגת העל בחירה שלא לשחק בשבת. המודל לחיקוי: ענף הכדורסל, שמשוחק באמצע השבוע
בלי קשר למהלך מצאו להם מודל לחיקוי ליגת הכדורסל בישראל אפילו 8 קבוצות נורמליות אין שם.
מצחיק כמה הפוסט הזה משמעותי במידה ובאמת זה הדבר היחיד שמפריד בין גאלבוט וקאהן לבין רכישת הקבוצה(ואולי הפיכתה מעניה מרודה לעשירון עליון) לעומת כמה הוא חסר משמעות עבור רובנו במידה ולא.
אותי מדהים כמה יכולת יש לפיירברג להניע תהליכים.
הרי ברור לכולם שאם פיירברג לא מתחילה להציק בנושא אף אחד לא היה מתעסק בדבר הזה.
ולמרות שאני מאד חצוי ,עדיין חושב שהמחיר ביחס לתמורה שווה את המהלך.
האמת שזה משהו שבכלל דרעי דיבר עליו ואני רואה ששמו לא מופיע...
לעומת זאת זה שרזבוזוב כן אומר שאולי זה באמת בגלל שמרים דיברה גם איתו.
אחרת למה שזה באמת משהו שיעניין אותו?
אם המשחקים ישוחקו באמצע השבוע זו תהיה בעיה להרבה אוהדים (חיילים, ילדים קטנים וקהלי חוץ). עם כל הרצון שלי שהאמריקאים ייקנו את הקבוצה, קשה לי להאמין שיינתן אישור גורף לכל מי שלא רוצה לשחק בשבת. לאורך זמן זה יוריד את כמות הקהל במגרשים,ויוריד את העניין בכדורגל. אני בטוח שמי שמנהל את הכדורגל לא רוצה את הרייטינג וכמות הצופים במשחקי הכדורסל.
(06-Jul-2015 18:30)אלון כתב: [ -> ]אם המשחקים ישוחקו באמצע השבוע זו תהיה בעיה להרבה אוהדים (חיילים, ילדים קטנים וקהלי חוץ). עם כל הרצון שלי שהאמריקאים ייקנו את הקבוצה, קשה לי להאמין שיינתן אישור גורף לכל מי שלא רוצה לשחק בשבת. לאורך זמן זה יוריד את כמות הקהל במגרשים,ויוריד את העניין בכדורגל. אני בטוח שמי שמנהל את הכדורגל לא רוצה את הרייטינג וכמות הצופים במשחקי הכדורסל.
הרעיון הוא לתת לקבוצות להחליט.
אם קבוצות תחשובתנה שבשבת בא יותר קהל- מה מונע מהן לבחור לשחק בשבת?
ואם הן חושבות שבא יותר קהל מחוץ ל- 25 שעות של השבת- תהיה אפשרות.

מה הפחד? שקבוצות לא ירצו לשחק בשבת למרות שבא פחות קהל?
לא מבין את ההגיון ואיפה הבעיה?

אני חשבתי שהיוזמה היא לאפשר לקבוצות להחליט. לאחר קריאה אני מבין שהסיפור שונה.
בשל העובדה שהכיוון הוא לאסור על משחקים בשבת- זה אכן בעייתי מאוד!
עידן זה לא פותר את הבעיה של משחקי החוץ. גם אם תבחר לשחק ביום חול יהיו מספיק קבוצות שיבחרו בשבת. הנה, בעיה.
(06-Jul-2015 20:07)טל.מ כתב: [ -> ]עידן זה לא פותר את הבעיה של משחקי החוץ. גם אם תבחר לשחק ביום חול יהיו מספיק קבוצות שיבחרו בשבת. הנה, בעיה.

החוק כפי שהוא מוצג כן פותר את הבעיה אבל עלול לעשות נזק לכדורגל.
אינני מוטרד אם תחדל הקבוצה לשחק בשבתות כי זה יהיה התנאי של רוכש בעל אמצעים, אולם אמשיך להחזיק בדעתי ששיעור שומרי המצוות בקרבנו הוא מבוטל. רק למועדון כדורגל אחד בארץ יש מאסות ראויות של אוהדים ממגזר זה: בית"ר ירושלים. דברים ברורים בעניין זה כתבתי ברשימה שפורסמה לפני קרוב לשנתיים. http://fcmn.co.il/%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7...4%D7%91-2/
עמודים: 1 2
Reference URL's