מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא רוצים את דקל קינן במכבי נתניה ירין חסן יעידו לוי טובים ממנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
למה להביא בלם שכל ילד עובר אותו במהירות וסיבוב ?
דקל קינן היה פעם הוא הפך להיות כבד פטי יאיא הרבה יותר מהיר גבוה ונוגח יותר טוב ממנו .

ואם כבר אז להשאיר את דודי תירם לפי דוד חטב הוא שחקן טוב ולשחק בים שלושת שחקני הבית שלנו ובמקום להשקיע במשכורת לבלם שלר צריך עדיף להשקיע בחלוץ כמו שמעון אבוחצירא ושחר הירש
שמעון אבו חצירה עם דלקת חוזרת בשריר הלב. אני בספק אם הוא בכלל יוכל לשחק. לגבי הירש - אם הוא יושאל, לדעתי הוא שווה . לגבי דקל קינן אני נוטה להסכים איתך. יא יא פטי - לקחת בלם מקבוצה שירדה ליגה לא נשמע לי הכי נכון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
דורה העביר מסרים שהוא רוצה גם את הירש וגם את גוזלן מה שאומר שנבו מזרחי יכול לחפש קבוצה חדשה

(02-Jul-2015 10:59)זיו פלם כתב: [ -> ]דורה העביר מסרים שהוא רוצה גם את הירש וגם את גוזלן מה שאומר שנבו מזרחי יכול לחפש קבוצה חדשה

ועל זה נאמר ובצדק....נבו מתאים לליגה לאומית...רווח לא אמרת שלא נשמע ממך...קינן עולה על חסן ולוי גם בגילו המופלג...הוא לפחות מודע לבעיותיו...אני הייתי מחתים את דוידוב ליד פירס זו תהיה הצלחה אדירה..יש לו יכולות מסירה ובעיטה שלא היו לגורגיו....בלם צריך לחפש בפינצטה ובמידה ולא הייתי חוזר לפטי...
(02-Jul-2015 11:07)davidb7 כתב: [ -> ]
(02-Jul-2015 10:59)זיו פלם כתב: [ -> ]דורה העביר מסרים שהוא רוצה גם את הירש וגם את גוזלן מה שאומר שנבו מזרחי יכול לחפש קבוצה חדשה

ועל זה נאמר ובצדק....נבו מתאים לליגה לאומית...רווח לא אמרת שלא נשמע ממך...קינן עולה על חסן ולוי גם בגילו המופלג...הוא לפחות מודע לבעיותיו...אני הייתי מחתים את דוידוב ליד פירס זו תהיה הצלחה אדירה..יש לו יכולות מסירה ובעיטה שלא היו לגורגיו....בלם צריך לחפש בפינצטה ובמידה ולא הייתי חוזר לפטי...

אני לא יודע לגבי נבו אני חושב שהוא לא קיבל הזדמנות רוב המשחקים הוא עלה בדקות 80 ככה שלשנות ולעשות משהו לא היה לו לגבי יא יא פטי עזוב זה לא רציני עדיף לחפש בלם חדש

(02-Jul-2015 11:07)davidb7 כתב: [ -> ]

תניחו לעיתונאים שאולי יפגעו ואולי לא.
כשדורה ישמיע בקולו נדע שאלו השחקנים שהוא רוצה
כשיראה חתימה נדע שאלו השחקנים שהוא רוצה
שילבשו שחור צהוב ויתאמנו נדע שאותם הוא רוצה
עד אז כולם מלפפוני קייץ,מזל שאנחנו ביולי.
בנתיים זה יותר בקטע של מלפפונים כבושים

לא יודע לגבי מלפפונים כבושים אבל נראה לי שאסידון מבין יותר מגיל לב ולא יחתים מכול הבא ליד

זאב...
התחלת לדבר בלשון רבים ?
מי זה "לא רוצים" ? אתה ותולעיך ?
Reference URL's