מכבי נתניה

גירסה מלאה: אומנם משדרים עסקים כרגיל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ונבחר מאמן וכניראה שרשת העיר השיגה תרומה מכובדת מהאמריקאים ומונה מנכ"ל/יו"ר שעושה הרושם שהופך כל אבן בכל תחום,אך צריך לזכור ש(כמעט) שום דבר לא השתנה(החוב אותו חוב,צריך לסגור את 14/15 מאוזנת לפני שיתנו לפתוח את 15/16 וצריך להכין תקציב כולל בטוחות ל15/16).
לזכותה של רשת העיר שביצעה מספר מהלכים חד צדדיים והפיכה במועדון רוח חיים וכניראה שגם מינוי המנכ"ל הוא "בול פגיעה".
אמר אריאל היום והתחברתי מאוד לדבריו,אנחנו חייבים לכבד כל החלטה על החתמה או אי החתמה של שחקנים,מדובר ב"מיני" שמיכה" שאמורה לכסות מספר מיטות,
אנחנו חייבים לרכוש מנויים(בניגוד לדעת אריאל),כי זה המינימום שלנו כאוהדים ואנחנו חייבים להיות סבלניים,כי הולכת להיות לנו עונה לא פשוטה.
ובעיקר להתייחס פחות לכל ההודעות מטעם שחקני עבר(על התקרבות למועדון)שחקנים ללא קבוצות(שינהלו משא ומתן על הגב שלנו)סוכנים(שינסו לקדם שחקנים ישראליים ושחקני חיזוק)ועיתונאים שמרוויחים על פי פרסום.
ב6 מיליון(פלוס מינוס) תקציב שחקנים,אין מקום לטאלנטים ואין מימונים חיצוניים,כי כל שקל יושקע בבור שהשאיר לנו שגב בירושה.
יש ידיעה על מיליונר רוסי בדרך...
נקווה שהוא אוכל שרצים ולא עוד מיסיונר
מדובר באותו אוליגרך שמרים כבר נפגשה איתו ברוסיה, היא התבטאה לפני שבוע שהוא עדיין בתמונה.
הלוואי...
(01-Jul-2015 12:08)אריאל כתב: [ -> ]יש ידיעה על מיליונר רוסי בדרך...
נקווה שהוא אוכל שרצים ולא עוד מיסיונר

ואם הוא יצעיד אותנו לאליפות, השם ירחם, שוב תהיה בבעיה...
הכי טוב שגב בשבילך...Tongue
אין לי בעיה עם תפילת ערבית המונית במחצית וגם לא אם ימכרו שרצים במזנון- העיקר לראות עם הקבוצה הזו לפחות חמישית ממה שאבא שלי ראה!!!
(01-Jul-2015 11:54)אייל ס כתב: [ -> ]ונבחר מאמן וכניראה שרשת העיר השיגה תרומה מכובדת מהאמריקאים ומונה מנכ"ל/יו"ר שעושה הרושם שהופך כל אבן בכל תחום,אך צריך לזכור ש(כמעט) שום דבר לא השתנה(החוב אותו חוב,צריך לסגור את 14/15 מאוזנת לפני שיתנו לפתוח את 15/16 וצריך להכין תקציב כולל בטוחות ל15/16).
לזכותה של רשת העיר שביצעה מספר מהלכים חד צדדיים והפיכה במועדון רוח חיים וכניראה שגם מינוי המנכ"ל הוא "בול פגיעה".
אמר אריאל היום והתחברתי מאוד לדבריו,אנחנו חייבים לכבד כל החלטה על החתמה או אי החתמה של שחקנים,מדובר ב"מיני" שמיכה" שאמורה לכסות מספר מיטות,
אנחנו חייבים לרכוש מנויים(בניגוד לדעת אריאל),כי זה המינימום שלנו כאוהדים ואנחנו חייבים להיות סבלניים,כי הולכת להיות לנו עונה לא פשוטה.
ובעיקר להתייחס פחות לכל ההודעות מטעם שחקני עבר(על התקרבות למועדון)שחקנים ללא קבוצות(שינהלו משא ומתן על הגב שלנו)סוכנים(שינסו לקדם שחקנים ישראליים ושחקני חיזוק)ועיתונאים שמרוויחים על פי פרסום.
ב6 מיליון(פלוס מינוס) תקציב שחקנים,אין מקום לטאלנטים ואין מימונים חיצוניים,כי כל שקל יושקע בבור שהשאיר לנו שגב בירושה.
כל עוד הקבוצה חיה נושמת ובועטת, כל עוד לא עברנו פירוק והקבוצה לא פתחה ליגה במינוס 9... אני רגוע.
אני רגוע גם אם נרד ליגה השנה.
אני רגוע כי יש אנשים טובים שלא נותנים למועדון הזה להתפרק. לא יודע כמה מועדונים בארץ היו שורדים מצב כמו זה שנקלענו אליו...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
לא לקנות מנויים בשביל מי שבעלי העסקים שבחרו עקום יעודדו את הקבוצה

חכו מחזור אחד או שתיים כשיתברר גודל המחדל כל זעם האוהדים יופנה אליהם שבקצת שהיה הם המשיכו להרוס

כמה כסף אוסידון מושך על חשבון הברון ?
(01-Jul-2015 14:26)זאב רווח כתב: [ -> ]לא לקנות מנויים בשביל מי שבעלי העסקים שבחרו עקום יעודדו את הקבוצה

חכו מחזור אחד או שתיים כשיתברר גודל המחדל כל זעם האוהדים יופנה אליהם שבקצת שהיה הם המשיכו להרוס

כמה כסף אוסידון מושך על חשבון הברון ?

או לחילופין יעמידו משמרות מחאה ב"פתח תקווה".
זאביק בחיים לא קנית מנוי .. אז אתה נכנס לפורום של אנשים משוחדים שקונים מנוי בכל מצב ואומר להם אל תקנו מנוי ... 20 איש גג קוראים אותך ומתייחסים אליך בתור קוריוז. הגיע הזמן שתעלה מדרגה לפלטפורמות גדולות יותר. פייסבוק, פתח אתר משלך, צור קשר עם אופירע ותכתוב מאמרי דעה ושיטנה. מה יעזור לך פה ..?
אייל סגל מענין שאותך לא הזכירו כמי שהצביע בעד בני לם אבל אוסידון הלך עם הלב כנראה שוב שכחו אותך בבית
עמודים: 1 2 3
Reference URL's