מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש דברים יותר חשובים מרווח...מי יהיה מאמן הכושר??
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
מישהו יודע אם החתימו את דורה לעונה או יותר ?
אני יודע שמועמדים אחרים דרשו חוזה ל-3 שנים ...
מאמן כושר איכותי מאד חשוב בעיקר שמתחילים אחרי כל הקבוצות.
מאמן שוערים מקווה שבסון ימשיך
רכש יש מה לקחת מאשדוד וזה בעיקר דוידוב שהוא שחקן מצויין ויא יא פטי שקראתי שמישהו כבר כתב ...
העונה תיפול או תצליח על בחירת הזרים צריך 3 איכותיים.
בלם וחלוץ בטוח השלישי עפ״י בחירת הישראלים.
מישהו יודע להגיד מה מידת ההצלחה של דורה עם זרים ?
מה טיב הקשר שלו עם ערן לוי?
בהנחה ששוער נבחר (ברק לוי)
צריכים בלם זר (פטי) בלם ישראלי(תירם) יש לנו 2 (עידו וירין) אם עומר פרץ נשאר יחד עם עאמר/ויקי אותי זה מספק (את פיליפצ׳וק בטח לא...) מגן שמאלי בעיה קשה נגיד ושיטרית נשאר צריך עוד אחד מה מצבו של הרוש ?
קישור : פיראס זה השחקן הראשון שאני מחתים בלי פחד סעיף יציאה לחו״ל אין בעיה אבל לא בינואר. רן רול שישאר ....
חסר לי עוד קשר אחורי ליד רומריו ועוד שחקן טוב לכנף עדיף אחד שיכול לשחק ב-2 הצדדים.
בהנחה שדיא סבע וערן לוי נשארים אנחנו מכוסים בעמדת הקשר הטכני....
והדבר הכי חשוב שעליו תקום ותיפול העונה חלוץ...
גוזלן חלוץ מבטיח בעיני השאלה אם הוא מספיק, שחר הירש אני לא מחזיק ממנו תסלחו לי...
בעמדת החלוץ באין ברירה הייתי מקבל גם שחקן בהשאלה אולי אבוחצירא ?? תורג׳מן??? זר יהיה נורא קשה בסכומים שלנו להביא מישהו טוב...
אולי נעזר בשגב???

הייתם לוקחים את טופי חזרה ?
שאלה מהותית וחשובה,זהות מאמן הכושר!
ולגבי המועמדים האחרים שהוזכרו(בעיקר על ידי עיתונאים ),לצערי גם אלי הגיעו חלק מהמקורבים על מנת לסייע וכולם בלי יוצא מהכלל היו מסתפקים בחוזה לעונה אחת בעלויות קטנות מהחוזה של תומר קשטן בנוער.
מי עבד עם דורה בעכו ?
1. דורה לא היה האופציה הראשונה מלכתחילה, אז מן הסתם לא יקבל חוזה ליותר מעונה.
2.מאמן כושר טרם מונה לדעתי.
3. עופר בסון ממשיך.
4. יא יא פטי לא הייתי נוגע גם מסיבות מקצועיות וגם מסיבות אחרות (לכאורה).
5.ערן לוי ושלומי דורה חברים ממש טובים, אני מקווה שערן לוי לא יחזור להתנהלות בתקופת יוסי מזרחי.
6.אם יש משהו טוב בזה שבני לם לא מונה זה אולי נראה עכשיו פחות בלופים מקומיים במועדון (החברים הכושלים של חטב).
7. שוער, אוהד לויטה האופציה הכי טובה במצב הנוכחי, שוער צעיר כמו ברק לוי ובינוני לטעמי כאשר מלפניו צמד הלא יוצלחים חסן את לוי ואנחנו נתגעגע להגנה של השנה האחרונה.
8. לא לוקח את טופי, עומר פרץ יעשה את העבודה בעמדת המגן הימני.
9.הירש וגוזלן נכון לעכשיו בתוכניות של מכבי חיפה, אם אחד מהם יוצע להשאלה אז גוזלן, כי הירש 50% משחק 50% פצוע.
10. אני הייתי מוצא מימון והולך על גולר כמו אבוחצירא.
11. ויקי כחלון? מה הקשר בינו לבין כדורגל?
עם כל החשיבות של מאמן כושר, אני לא רואה שהתחלנו ״מאוחר״ יותר מהאחרים.
אם ערן לוי ימשיך בניהול חדר ההלבשה כמו שנה שעברה, נראה לי שזה בסדר, לדעתי הוא היה מנהיג מאד מאד חיובי של השחקנים ואני צריך לאכול כמה כובעים (יחד עם אופיר)
(01-Jul-2015 9:54)אריאל כתב: [ -> ]עם כל החשיבות של מאמן כושר, אני לא רואה שהתחלנו ״מאוחר״ יותר מהאחרים.
אם ערן לוי ימשיך בניהול חדר ההלבשה כמו שנה שעברה, נראה לי שזה בסדר, לדעתי הוא היה מנהיג מאד מאד חיובי של השחקנים ואני צריך לאכול כמה כובעים (יחד עם אופיר)

מה איתי,לא משתפים אותי בסעודה?
בקונסטלציה הנוכחית ערן לוי הוא מאסט.
ביום שהחברים של אריאל יקחו אותנו וישקיעו כספים נעשה לערן לוי מסיבת פרידה יפה ונשחרר אותו לחופשי
(01-Jul-2015 9:54)אריאל כתב: [ -> ]עם כל החשיבות של מאמן כושר, אני לא רואה שהתחלנו ״מאוחר״ יותר מהאחרים.

ערן לוי שינה פאזה אחרי העזיבה של מזרחי וההגעה של רוני לוי.
אצל שלומי דורה זה כמו להרגיש בבית, השניים חברים טובים.
בוא נגיד שאני מקווה שערן לא ירגיש "יותר מידי בבית".
(01-Jul-2015 9:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]1. דורה לא היה האופציה הראשונה מלכתחילה, אז מן הסתם לא יקבל חוזה ליותר מעונה.
2.מאמן כושר טרם מונה לדעתי.
3. עופר בסון ממשיך.
4. יא יא פטי לא הייתי נוגע גם מסיבות מקצועיות וגם מסיבות אחרות (לכאורה).
5.ערן לוי ושלומי דורה חברים ממש טובים, אני מקווה שערן לוי לא יחזור להתנהלות בתקופת יוסי מזרחי.
6.אם יש משהו טוב בזה שבני לם לא מונה זה אולי נראה עכשיו פחות בלופים מקומיים במועדון (החברים הכושלים של חטב).
7. שוער, אוהד לויטה האופציה הכי טובה במצב הנוכחי, שוער צעיר כמו ברק לוי ובינוני לטעמי כאשר מלפניו צמד הלא יוצלחים חסן את לוי ואנחנו נתגעגע להגנה של השנה האחרונה.
8. לא לוקח את טופי, עומר פרץ יעשה את העבודה בעמדת המגן הימני.
9.הירש וגוזלן נכון לעכשיו בתוכניות של מכבי חיפה, אם אחד מהם יוצע להשאלה אז גוזלן, כי הירש 50% משחק 50% פצוע.
10. אני הייתי מוצא מימון והולך על גולר כמו אבוחצירא.
11. ויקי כחלון? מה הקשר בינו לבין כדורגל?

לפני המימון לאבוחצירה,עדיין חסר מימון לגרעון...
השנה ולאור המצב, אני חושב שאין בכלל מקום לכך שאוהדים ידרשו שחקן זה או אחר, מה שיוצא-אני מרוצה
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's