מכבי נתניה

גירסה מלאה: בעלי העסקים שתורמים למכבי נתניה אתם חסרי יכולת ראש העיר חסרת יכולת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אתם מביאים 2.5 מליון שקל וקובעים לכם את דמות המאמן ? מי שאמר האוהדים רוצים את בני לם אבל הם יצטרכו להסתפק בשלומי דורה לא יודעים מאיפה זה ינחת עליהם הסערה הבאה ....

אוסידון רק בשביל להראות שהוא בעל המילה האחרונה והוא זה שקובע פרנציפ בכוונה ימנה את שלומי דורה ולא את בני לם , מה הוא כבר יכול להרשים את אוסידון בשיחה ? הוא המציא כדור מרובע ? או שגילה פטנט שהשוער יהיה מלך השערים וברצלונה תתחנן ללמוד ממנו שיטות משחק ? מה כבר יכל שלומי דורה להרשים את אוסידון ?

אני מתפלא לא רק על דב לנד ואייל סגל שלא לוחצים מספיק בענין בני לם אלא מנסים לגלגל את ענין ההחלטה על אוסידון כדי לצאת בסדר עם בני והאוהדים .... בעל המאה הוא בעל הדעה אם תרצו אתם קובעים מי יהיה המאמן לא צריך להתחבא מאחרי השמלה של אוסידון !!!

לראשת העיר אני פשוט מתבייש בך קראתי לך בולדוזר קראתי לך המושיעה שלנו והנה מתברר שאת פארש אפילו למינוי של בני לם למרות המליונים שהעברת לא יכולת להשפיע , פשוט 0 ראש עיר של רעש וצלצולים .

באי המינוי ההכרחי הזה של בני לם למאמן הבוגרת שרפתם את הגשרים עם האוהדים ( ואל תתייחסו למיעוט הדבילי כמו אריאל ואופיר 34 וחבריהם ) העונה הזאת תהיה הכי קשה שחוויתם מימיכם לא מציע לכם להגיע לאיצטדיון כל העונה המסרוחה הזאת !!!
אני אגיע רק כדי לראות למה לא כדאי להגיע...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אל תדאג אלון יהיה לך הרבה מה לראות ולשמוע
כל אחד מבעלי העסקים ואוסידון וראשת העיר ואם יבואו רוכשים ומתענינים למינהם - הם יצטערו על הרגע שנגעו במכבי נתניה
(30-Jun-2015 21:33)זאב רווח כתב: [ -> ]אל תדאג אלון יהיה לך הרבה מה לראות ולשמוע
כל אחד מבעלי העסקים ואוסידון וראשת העיר ואם יבואו רוכשים ומתענינים למינהם - הם יצטערו על הרגע שנגעו במכבי נתניה

אתה מאיים?
אתה יודע שהכל פה מתועד ובקלות אנשי החוק יכולים להגיע אלייך ולעצור אותך?
כמו שכבר כתבת פה שאתה תדאג לזה שההנהלה תשלם כל משחק קנסות שאתה תגרום להם והאחראי להפיץ , אתה עומד בראש המערכת הזאת נגד מכבי נתניה ולהרוס אותה כמו שהבטחת

אתה מואשם בהסטה ואיומים
אתה רוצה לראות שנעביר למשטרה והתאחדות לכדורגל את כל מה שכתבת פה ,יש מספיק חומר כדי להגיע אלייך ולעצור אותך מר זאב רווח ?
אז כדאי לך להרגע ומהר! אתה תפעל ותסיט נגד מכבי נתניה אתה אישית תאכל אותה
"זאב רווח" היקר,כגבר גבר יש סיבה שאתה שומר על חיסיון?
אני מצפה מגבר שבגברים שמאיים על כל מי שרק מתקרב לעזור ולעבוד במועדון שתצא מהמחשכים ואת שיש לך לומר,תעשה בקולך.
אל תדאג יודע צדיק נפש בהמתו , כל מה שנעשה במסגרת החוק , גם את הקנסות שנתניה תקבל יהיו במסגרת החוק , אוהדים יכולים לשיר והקבוצה תקבל קנסות ...

אתה יכול להעביר כל מה שאתה רוצה למשטרה אלדד כל מה שאני אומר ועושה במסגרת החוק וכל מה שהעונה יהיה במסגרת החוק ויש הרבה מאוד מרחב של חופש הביטוי בחוק על מנת שבכל יום רביעי מכבי נתניה תעמוד לדין
לטיפולך, עמית.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(30-Jun-2015 22:15)זאב רווח כתב: [ -> ]אל תדאג יודע צדיק נפש בהמתו , כל מה שנעשה במסגרת החוק , גם את הקנסות שנתניה תקבל יהיו במסגרת החוק , אוהדים יכולים לשיר והקבוצה תקבל קנסות ...

אתה יכול להעביר כל מה שאתה רוצה למשטרה אלדד כל מה שאני אומר ועושה במסגרת החוק וכל מה שהעונה יהיה במסגרת החוק ויש הרבה מאוד מרחב של חופש הביטוי בחוק על מנת שבכל יום רביעי מכבי נתניה תעמוד לדין

"רווח",אתה מבין בלא מעט תחומים,כניראה שבחוקן אתה מבין הרבה יותר מאשר בחוק.
במעט שכתבת בשעה האחרונה וגם בתגובה האחרונה,יש גם כוונה וגם שיטה ולא צריך יותר כדי לעשות מעשה.
אמרתי לך בעבר ואומר זאת גם עכשיו בשקט בנחת ובשלווה,אין שום בעיה לפצח את כל הפרטיים האישיים שלך,עדיף לכולנו לחזור לשפיות ולשמורהאת האנרגיות להצלחת המועדון.
אייל סגל אני מכבד את אהבתך למועדון אבל אני עם המועדון הזה נכנסנו אין כניסה ראש בראש

חשבתי שהיית רציני בלהמשיך את הדרך של פרלמן ז"ל שאתה טוען לקירבה אליו מעשיך מרחיקים אותך מדרכו מרחק שנות אור

לא מפחיד אותי אם תיגש למשטרה הסברתי לך חופש הביטוי בישראל הוא ערך מקודש לא תצליח להפחיד אותי ולנסות לסתום לי את הפה
ואני יוכיח לך שמכבי נתניה תקבל קנסות במסגרת החוק במסגרת חופש הביטוי
(30-Jun-2015 22:30)זאב רווח כתב: [ -> ]אייל סגל אני מכבד את אהבתך למועדון אבל אני עם המועדון הזה נכנסנו אין כניסה ראש בראש

חשבתי שהיית רציני בלהמשיך את הדרך של פרלמן ז"ל שאתה טוען לקירבה אליו מעשיך מרחיקים אותך מדרכו מרחק שנות אור

לא מפחיד אותי אם תיגש למשטרה הסברתי לך חופש הביטוי בישראל הוא ערך מקודש לא תצליח להפחיד אותי ולנסות לסתום לי את הפה
ואני יוכיח לך שמכבי נתניה תקבל קנסות במסגרת החוק במסגרת חופש הביטוי

כשמאיימים בצורה מפורשת לפגוע בציפור נפשי/באהבתי הגדולה,"אין לי אלוהים" ומכיוון שמכיר בחוק ובשלטון החוק,לא רואה דרך אחרת לפעול.
ואם יהיה צורך גם משטרת פתח תקווה יודעת היטב את העבודה..
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's