מכבי נתניה

גירסה מלאה: אחרי כל הרע מתחיל הטוב - יצחק תשובה יתרום הרבה יותר בזכות בני לם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ההחתמה של ראש העיר את אוסידון והבחירה של שניהם עם דורון על בני לם עירבבו את כל המערכת השטח מתחיל להתעורר , יצחק תשובה בזכות המינוי של בני לם ישלש את הבטחתו לתרומה למכבי נתניה ( שיעזרו כבר עם עיסקת הגז למענו כבר ) . חברים מדובר עד היום על מליון שקל ואם יעמוד בהבטחתו על שילוש הסכום מדובר על 3 מליון שקל ...

בנושא ההשאלות ממכבי תל אביב וחיפה בני לם צריך לדרוש השאלות ל 3 שנים לא פחות שגם נתניה תהנה מהשחקן ולא רק הקבוצות המשאילות בצורה כזאת אנחנו נשמח לתת לשחקן להתפתח ולתרום חזרה למכבי נתניה .

אוסידון סידר כבר מחנה אימונים בעיר המקוללת ברלין , למה אצל הגרמנים למה ?

ערן לוי נשאר עומר פרץ נשאר וזה כבר בשורות טובות למכבי נתניה , שניר דורי שוער טוב יותר מברק לוי למה לא לתת לו הזדמנות ? אמיר אדרי לא שיחק מזמן בגלל פציעות מי יודע מה המצב שלו זה סיכון גדול מדורי ... דניאל ליפשיץ יתקבל בברכה 3 שוערים צעירים שילחמו על האפודה שי ניצן עוד יותר ישמח אותי מרציאנו לא מאמין שיגיע ....

מגן שמאלי , מגן שמאלי , מגן שמאלי , בזה תקום ההגנה או תיפול אצלנו .

תצפו להפתעות גדולות עם בני לם , בלם גבוהה כמו פטי יאיא יכול לקחת כל כדור גובה מה שהיה חסר לנו עונה שעברה , קשרים קדמיים מוצעים לנו חופשי וזה טוב , חלוצים זה מה שקשה למצוא .

בהצלחה מכבי נתניה ותודה רבה רבה לראשת העיר שצריך לקרא לאיצטדיון על שמה תמשיכי מרים עד הסוף הטוב
מה עם רומריו ודיע סבע?
אתה בעד עסקת הגז.
בעצם אתה בעד שעשר כושים יאנסו אותך בעשרים השנים הקרובות( תסלח לי מראש על האלגוריה ומקווה שלא לקחת את זה אישית).
לא מספיק שהנבלה עקץ אותנו עם התספורת עכשיו לאיש שאין גבולות רוצה לזיין אותנו בעשורים הקרובים.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
מה אכפת לי העיקר שמכבי נתניה תקבל יותר תמיכה ושנחזור לימים היפים
מה שאתה אומר בעניין תשובה נשמע הגיוני בעיקר בגלל זלצר שתשובה מחבב...
וחזום חזום במדינה שלנו תמיד מזיינים אותנו פעם זה הדתיים פעם זה תשובה התרגלנו...
הכל מתחיל בזה שהמדינה נתנה לתשובה לקחת את הסיכון הזה על עצמו ולא השתתפה בכלום. האיש יכול היה להישאר בלי התחתונים שלו ובמקרה כזה המדינה לא היתה מחזירה לו את הכסף. עכשיו, ברגע שמדובר במאות מיליארדים, פתאום כולם חכמים גדולים.
מדובר במשאבי טבע של המדינה ובהחלט יש כאן עיניים גדולות של אלה שלקחו את הסיכון הזה שתשובה בתוכם. גם יש את עניין התספורות שאיך נאמר- לא ממש הפכו אותו ל"חביב הקהל" הישראלי...
בארץ תמיד מתעוררים מאוחר וככה זה נראה.
המדינה היתה חייבת להיות שותפה בנעשה מהרגע הראשון ולא לזרוק את זה על יזמים פרטיים שהיום תופסים את כולם בביצים- אפילו במידה מסויימת של צדק. אם היתה עושה כך הכל היה נראה אחרת.
לי יש בעיה שמשנים את הכללים אחרי תחילת המשחק.
קרה כאן דבר שלא ציפו שיקרה. אחרי שנודע לכל שיש גז, עשו מעשה ושינו את המיסוי. לטעמי אז היו צריכים לחשוב על הדברים ויש כאן גם עינוי דין מסויים. מה כל פעם יפתחו את הנושא מחדש?
בנתיים תעשיה שלמה שהיתה יכולה להתפתח לרבות משרות, לימודים מתאימים ורווחה במעגלים שניים ושלישיים - כל זה גווע.
אני מוקיר מעט מאוד כאלו כמוה הממונה הקודם, שאחרי שסגר משהו, פתאום הקשיב לצו מצפונו וחזר בו. מצטער, האפשרות הזאת לחזור בך מצטמצמת ככל שעולים בפרמידה. אנשים מסתמכים על זה.
נאמר ואני קונה עכשיו חלקת קרקע ליד ירוחם, ששווה שקל תשעים ומחפש זהב. מוכרים לי את זה ואומרים חפש, במילא לא תמצא כלום. נגיד ומצאתי, יש גבול כמה אפשר להתחלק איתי בשלל הואיל ובסיכון לא חלקו איתי.
מעל לכל, אם לוקח את מכבי נתניה אני מוחל לו, כי עולמי צר...
(28-Jun-2015 10:54)אסףג כתב: [ -> ]לי יש בעיה שמשנים את הכללים אחרי תחילת המשחק.
קרה כאן דבר שלא ציפו שיקרה. אחרי שנודע לכל שיש גז, עשו מעשה ושינו את המיסוי. לטעמי אז היו צריכים לחשוב על הדברים ויש כאן גם עינוי דין מסויים. מה כל פעם יפתחו את הנושא מחדש?
בנתיים תעשיה שלמה שהיתה יכולה להתפתח לרבות משרות, לימודים מתאימים ורווחה במעגלים שניים ושלישיים - כל זה גווע.
אני מוקיר מעט מאוד כאלו כמוה הממונה הקודם, שאחרי שסגר משהו, פתאום הקשיב לצו מצפונו וחזר בו. מצטער, האפשרות הזאת לחזור בך מצטמצמת ככל שעולים בפרמידה. אנשים מסתמכים על זה.
נאמר ואני קונה עכשיו חלקת קרקע ליד ירוחם, ששווה שקל תשעים ומחפש זהב. מוכרים לי את זה ואומרים חפש, במילא לא תמצא כלום. נגיד ומצאתי, יש גבול כמה אפשר להתחלק איתי בשלל הואיל ובסיכון לא חלקו איתי.
מעל לכל, אם לוקח את מכבי נתניה אני מוחל לו, כי עולמי צר...
אסף בכול מקום בעולם כאשר יש קידוחים ומגלים כמות ענקית יש רגולציה ובכול מקום החברות יודעות לעבוד מול הרגולציה . במקרה שלנו מה שמפחיד שעד היום לא היה דיון מסודר על הרזרבות מה יהיה עוד 30 שנה ? וכו אבל עזוב העיקר
שתשובה יתרום משהו
מסכים עם אסף.
חברות השקיעו והצליחו(כמות הכשלים גדולה בסדרי גודל),לשנות כללי משחק בדיאבד,ניראה רע מאוד ומשדר הרבה יותר גרוע לכל העולם העיסקי(בעולם הגלובלי).
ותספורת מקובל בעולם העיסקי…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's