מכבי נתניה

גירסה מלאה: הקישור מה יש לנו מה חייבים לחזק ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בתקווה שבני לם ושלום תקווה יאמנו את מכבי נתניה והם ירצו סוסים ושוורים משוגעים בקישור
אז הפוסט הזה בא להבהיר לנו מה צריך ומה יש ..

קישור אחורי : היום בכדורגל הקישור האחורי הוא הבורג המרכזי של כל קבוצה .
יש לנו כבר קצב טוב את פירס הברזילאי , יש גם את צלישר אבל הרבה רוצים לראות שינוי במקום צלישר , אז בבקשה תפציצו רק שחקנים ישראלים פנויים לעמדה זו
מי שעולה לי אוטומוט לראש זה רן אבוקראט היה פצוע עונה שעברה במכבי חיפה ולא בטוח שרוני לוי ישתמש בו , ויוסי אבוטבול ששיחק בהפועל תל אביב .... משה לוגסי ... קדימה להפציץ

קישור קדמי : יש לנו ערן לוי הלוואי וישאר , ויש לנו את דיע סבע , אביב אברהם , ויקי כחלון , אברג'יל ,
כאן אנחנו צריכים עוד שחקן קישור טוב שיאיים על ההרכב : עידן ורד , אוחנה ( אשדוד ) אלי זיזוב , יוסי דורה , חנן ממן ....זגורי מי שעולה לו שחקן טוב לקישור הקדמי תפציץ בבקשה רק ישראלים
יופי טגה וגזל יבואו עם גרשומוב לחזק את הקישור האחורי - קישור אחורי אפשר לומר סגור

יש מצב רציני מאוד שזגורי ישוחרר מהפועל תל אביב לטובת מכבי נתניה
לפי וואן לפחות , תוריד את עומר פרץ מהרשימה. הוא הולך להתאחד עם בנין

Sent from my iPhone using Tapatalk
איך אתה אוהב להתבאס מכלום...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
בכלל לא. עומר פרץ זה השחקן שיבאס אותי ..?

לא יודע, אבל כל דבר אתה הופך לבשורת איוב, ועוד מאתר וואן. מבטיח לך שאם ירצו את עומר פרץ בנתניה, הוא ישחק בנתניה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
ממש לא איוב. אני רוצה שהרשימות של זאב יהיו מדויקות .

רוסלן ברסקי שיחק במכבי תא נוער אחלה שחקן לתת צ׳אנס
עומר פרץ נשאר בנתניה, דיע סבע נשאר בנתניה, תתעלמו מכל ההזויים שבולעים ספינים של אתר one.
(26-Jun-2015 11:43)דוד חטב כתב: [ -> ]רוסלן ברסקי שיחק במכבי תא נוער אחלה שחקן לתת צ׳אנס

נראה שחקן טוב , כשרוני עם מסירה טובה..בהחלט כדאי לתת צ'אנס לבדוק אותו , (אם הוא היה מוסיף "לו" לפני שם המשפחה שלו הייתי מחתים אותו בלי לראות אותו בכלל- אחח רוסלן לוברסקי)
האם זה יהיה מקרה רועי קהת הבא?

עמודים: 1 2
Reference URL's