מכבי נתניה

גירסה מלאה: ראשל״צ - הפועל פ״ת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
שימו לב אסולין הורחק (לא יודע אם בצדק מעריך שכן ) ע״י שופט נתנייתי (לייבה)
דבר שני - גיא אבנד לקרוא מה לחמן אומר עליו ולהתבאס שהוא לא אצלנו...
בכלל מכל העונה הזו הכי מבאס אותי שאין מספיק שחקני בית ...
בכייף הייתי רוצה לראות פה את : ריף מסיקה , נימני, וכאמור אבנד...
(15-Oct-2013 0:13)דוד חטב כתב: [ -> ]שימו לב אסולין הורחק (לא יודע אם בצדק מעריך שכן ) ע״י שופט נתנייתי (לייבה)

כשתהיה פה "סחורה איכותית" של שחקני בית הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה המנטלית אין לי ספק שהם ימצאו מקום בסגל.
להחזיק חומר בינוני מינוס רק בגלל שהוא "מהבית" זה דבר מיותר ואין לזה מקום בקבוצה מקצוענית.
(15-Oct-2013 7:42)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(15-Oct-2013 0:13)דוד חטב כתב: [ -> ]שימו לב אסולין הורחק (לא יודע אם בצדק מעריך שכן ) ע״י שופט נתנייתי (לייבה)

כשתהיה פה "סחורה איכותית" של שחקני בית הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה המנטלית אין לי ספק שהם ימצאו מקום בסגל.
להחזיק חומר בינוני מינוס רק בגלל שהוא "מהבית" זה דבר מיותר ואין לזה מקום בקבוצה מקצוענית.

פיליפצ'וק צודק.
חטב ,כנראה שהשנים בנוער גורמים לך להגיד את מה שאתה אומר...
לאף שם מהשמות שהזכרת אין מקום בהרכב של הקבוצה השנה ויכול להיות שגם בסגל הרחב לא.
בקבוצת כדורגל צריכים שחקנים טובים ,ולא פחות אנשים טובים, אם יש כאלה במחלקת הנוער - דיינו, אבל אם אין (ולצערי, כרגע אין) לא צריך בכח לייצר כאלה.
ריף מסיקה בנוער נחשב ברמתו של חן עזרא לא חסר לילד כשרון אני בטוח שהוא יכל להוסיף ...
נימני משחק בליגת העל ומצליח (הרבה בזכות קורצקי שמתפתח להיות אחד המאמנים)
אבנד אמנם ראיתי אותו רק מחצית בשנתיים האחרונות וגם זה במשחק אימון (מכבי ת״א -ראשל״צ בטרום עונה) אבל אין לי ספק שיכל להוסיף לנו הרבה ... ואם המתולתל לא היה פוסל אותו הוא היה היום בליגת העל ...

לגבי נמני הייתי מוכן שיהיה אצלנו וטופי היה מושאל וכך היה מתפנה מקום לזר.
במקום מי היית רוצה את ריף מסיקה וגיא אבנד...? גם ככה יש אינפלציה בקישור...
לנימני בוודאי שיש לומקום אצלנו בהרכב הוא שחקן ליגת העל לגיטימי וכנראה שכמה נשמות טובות לא רצו אותו פה אחרת למה לא הוזמן לפתיחת האימונים שהמאמן יחליט לגביו
ריף מסיקה שהיה בנוער נקרא איציק זוהר משופר חבל שהוא לקח מזוהר רק את השלילי אבל בכל זאת רן בן שמעון לקח אותו לסגל הרחב של הפועל בוודאות יכול היה להמנות עם הסגל של הקבוצה בליגה השניה כדורגל יש לו הרבה.
את אבנד לא ראיתי מספיק בשביל לחוות דעה אבל כמה שחקנים כבר יצאו מפה וניהיו שחקני מפתח וקפטן בקבוצה אחרת.?
את מי בדיוק נמני אמור להחליף ?
מה עוד צריך לקרות שאנשים יבינו שטופי אחד השחקנים החשובים בקבוצה (במיוחד לקבוצה לא מהירה כמונו) ??
זה שנמני משחק בהפועל רעננה בליגת העל לא הופך אותו לשחקן ליגת על (בדיוק כמו ששלו מנשה לא שחקן של לאומית).
לגבי ריף - הוא באמת שחקן עם כדורגל ,מעל הממוצע הנתנייתי הנוכחי. אמממ, בסגל שלנו ,נכון להיום, בתפקידו יש מספיק שחקנים לא פחות טובים ממנו ואף יותר טובים ולכן אין לו מקום אצלנו. שחקן בתפקידו צריך להיות ברמה הרבה יותר גבוהה על מנת להשתלב בקבוצה שמדברת על צמרת ליגת על.
לגבי אבנד - אותו כנ"ל. לא שחקן איכותי מספיק. אפילו צלישר ש"כולנו אוהבים" עולה עליו ביי פאר.
בקיצור, תאמינו לי שאין נתנייתי לשעבר אחד שיכול לשדרג אותנו. וגם אם יש ,אף אחד מהם לא יהיה מוכן לבוא ולשבת על הספסל 80% מהמשחקים.
שנים של בינוניות הביאו גם את האוהדים כנראה להתלהב משחקנים בינוניים.
איפה ריף מסיקה ואיפה חן עזרא? איפה גיא אבנד ואיפה אלמוג כהן?
וזה שעדי נמני משחק 4 משחקים בליגת העל בקבוצת "הבונקר והמוטיבציה" של מנחם קורצקי לא עושה אותו עדיין שחקן ליגת על לגיטימי.
שיסגור עונה שתיים בליגת העל, יבסס את מעמדו, יראה המשכיות ואז יהיה אפשר להרעיף עליו שבחים.
אם כבר אתם רוצים דוגמא טובה לשחקן בית שחבל שהוא לא אצלנו, קחו את שיר צדק או את איתן טיבי.
(15-Oct-2013 13:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]שנים של בינוניות הביאו גם את האוהדים כנראה להתלהב משחקנים בינוניים.
וזה שעדי נמני משחק 4 משחקים בליגת העל בקבוצת "הבונקר והמוטיבציה" של מנחם קורצקי לא עושה אותו עדיין שחקן ליגת על לגיטימי.
שיסגור עונה שתיים בליגת העל, יבסס את מעמדו, יראה המשכיות ואז יהיה אפשר להרעיף עליו שבחים.

לכן טוב היה אם היה משחק אצלנו השנה,משתפשף(אני בטח שלליגה השניה הוא מתאים)ואם היה מספיק טוב היה עולה איתנו לליגת על אם לא היינו נאלצים לחזור לטופי...אבל לפחות היינו מרויחים עוד זר...
(15-Oct-2013 13:10)אלון כתב: [ -> ]
(15-Oct-2013 13:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]שנים של בינוניות הביאו גם את האוהדים כנראה להתלהב משחקנים בינוניים.

לכן טוב היה אם היה משחק אצלנו השנה,משתפשף(אני בטח שלליגה השניה הוא מתאים)ואם היה מספיק טוב היה עולה איתנו לליגת על אם לא היינו נאלצים לחזור לטופי...אבל לפחות היינו מרויחים עוד זר...

לפי מה שאני הבנתי אחרי שהוא עלה עם רעננה לליגת העל הוא לא רצה לחזור לנתניה לליגה שנייה, אם אתה יודע משהו אחר תשתף.
עמודים: 1 2
Reference URL's