מכבי נתניה

גירסה מלאה: בואו נתחיל במאמן - התנגדו בנתניה לדראפיץ' . למה ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
קבוצה העונה תהיה גם אם העירייה תזרוק את כל ההנהלה הזאת מהמדרגות לצמיתות , דבר שהוא לא רע בפני עצמו .
השאלה הבוערת ביותר היא תשלום החובות על העונה שעברה + החתמת מאמנים ושחקנים לעונה הזאת .
על מנת לא לעשות טעויות גסות רועי דניאל או קובי בלדב חייבים להישאר גם אם תהיה הנהלה כל עירונית .
בהנחה שהעירייה תקח על עצמה ענין הבור בהלוואה ל 10 שנים היא תצטרך להחתים מאמנים שירצו להצליח עם הקבוצה כאלו שרעבים להצלחה , ולא כאלו ששבעים ומחפשים עוד כמה לירות ... נושא המאמנים כרגע הוא קריטי כי עד שהם יתכננו ועד שהם יקבלו אישור על כל שחקן הליגה כבר תרוץ ....

לא מבין למה לא רצו את שחקן העבר סלובו דראפיץ' , הוא מאמן מצליח בכל קנה מידה ישראלי היה עוזר של רוני לוי במכבי חיפה יודע להכין קבוצה לליגה מכיר את הליגות מהעל עד ליגה שלישית על בורייה כולל שחקניה , למה לא נתנו לו צ'אנס במכבי נתניה ?

בני עם שחקן עבר נוסף יעשה לי את זה על הקווים עם פיזה או תקווה יהיה אפשר בתקציב נמוך לשחזר ימים גדולים אבל זה צריך להיחתך כבר השבוע , המצחיק שאם זה בני ופיזה לא צריך להוציא בכלל כסף בני מקבל כבר אז תנו לו לבנות את הקבוצה כראוי תנו לו צ'אנס אמיתי ...

זה הזמן להחזיר שחקנים צעירים שלא מצאו מקומם בנתניה , שוער דורי יש לנו והוא מספיק בהחלט לליגת העל , בלמים יש , אולי חיזוק קטן בעמדת הבלמים בספסל אבל חסן ועידו צריכים לקבל כבר את המושכות .
בעמדת המגינים יש לנו בעיה ונקווה שעומר פרץ ישאר , בין הרוש לשטרית אעדיף את שטרית שחקן נשמה ומספיק בשבילנו .
בקישור האחורי אין לנו בעיה קשה להרכב כשאין ברירה זה מה יש פירס וצלישר יאיישו + כמה שחקנים צעירים אנרגטיים בספסל לעמדה זו .
בקישור הקדמי אם משחררים/ משתחררים מערן לוי ואני בעדו אבל חוזה כבד אין ברירה , אז חייבים להביא שחקני קישור רעבים כאלו שמתים להצליח ולקבל במה , אלי זיזוב כשרון גדול רעב מאוד צריך רק ביטחון ויש לנו אחלה שחקן , אני יודע שחקן בהשאלה וכו' אבל מה ההבדל בין להשביח למכבי ת"א או לטוברוק ? אז שחקן צעיר וזול בבמה טובה אלי זיזוב יצליח בגדול במכבי נתניה , רועי עטר הבן של רובן עטר עד לא מזמן התדפק על ההרכב של מכבי חיפה , למה ששחקן כזה לא יתאים לנו ?

אני לא מכיר הרבה צעירים שלנו כי לא נותנים להם צ'אנס בבוגרים , אבל יש מספר שחקנים שאפשר לתת להם הזדמנות בתנאי שיהיה לצידם מאמן כמו בני לם שיודע שצעירים לא יציבים ולכן כל אימון קובע ולפי האימונים יקבל הרכב .

אי אפשר כבר לשבת על הגדר צריך להתחיל לסגור חוזים מו"מ , מחנה אימון בארץ אם זה יותר זול אין בעיה , עכשיו היום זה הזמן להתחיל להזיז דברים , אסור לחכות למחר אלו מבעלי העסקים שרצו להיות עם יוסי מאור צריכים לחתוך דברים להכניס יד לכיס וברגע שראש העיר שלנו תמצא רוכש הכסף הזה יחזור להם כאילו שנתנו הלוואה ...

יש גם חובות לשחקנים ולעובדים שצריך לשלם , יצטרכו לתת את זה מתוך 2.5 מליון שקל שמרים הביאה . לא מבין עד היום הכסף למשכורות שקיבלנו מהעירייה לאן הלך שנהיה בור של 10 מליון שקל ? חקירת משטרה אפילו מינורית הייתה חושפת שחיתות גדולה , יש מי שמשתיק את הענין למרות שזהו כסף ציבורי ...
רק בני לם כל מאמן אחר שיבוא נעשה לו את המוות עד שיעוף חבל לבזבז כסף על מאמנים חוץ מבני לם
(24-Jun-2015 17:14)זאב רווח כתב: [ -> ]רק בני לם כל מאמן אחר שיבוא נעשה לו את המוות עד שיעוף חבל לבזבז כסף על מאמנים חוץ מבני לם

לפני רגע שמרת מהמקללים...עכשיו אתה עושה את המוות?
או שזה שוב רק בשביל הבדיחה?
רווח אני משלם הרבה מיסים,ואני לא רוצה את בני לם !!!
צריך פעם אחת לתת לבני את הצ׳אנס למרות שבעיני הוא רק מוטיבטור לא מעבר...
הלוואי שיצליח בלי טיפה של ציניות...
איזה צאנס?
20 שנה הוא מאמן,ולא ניסה באף קבוצת בוגרים ולא נדרש באף קבוצת בוגרים , ויש לזה סיבה אחת ,הוא לא מתאים!!!
אתה הולך לשנה קשה,ואתה צריך מאמן עם ניסיון בליגת העל,הספיק הניסיון עם נתי עזריה.
פעמיים ניסה פעם אצלנו עם גזל יחד...ועוד פעם בכפר יונה החליף את גלאם...בשני המקרים לא הצליח...
גם אלישע לוי לא הצליח בהתחלה ואחר כך התייצב , גילי לנדאו פרט לבת ים ועונה אחת בנתניה כשלון , עטר אם לא מהגב של בלדב גם בנתניה הוא כשלון עובדה בכל מקום הוא 0 , הרבה מאמנים לא הצליחו בהתחלה והתברר שהם מצויינים אחר כך .

זה הזמן של בני לם

אייל לעשות למאמן את המוות לא מחייב לקלל אפשר פשוט מאוד להלחיץ אותו כולל השחקנים ולגרום לכישלון שלו
שאול אם אתה משלם הרבה מיסים משמע שיש לך הרבה הכנסות אז אל תבכה אצלי כולה פנסיה מסכנה
אתה רק עושה נזק לבני לם כשאתה מנסה להריץ אותו כאן...
לא הייתי רוצה שאדם המצהיר שהוא כותב מתוך אינטרס כזה או אחר, ינסה לקדם אותי לאיזשהו תפקיד...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
זאב היקר, תסיר דאגה מלבך, בני לא יהיה המאמן.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's