מכבי נתניה

גירסה מלאה: לפי פשכה נתניה עוברת לעיריה זמנית
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
עד שימצא רוכש
והגיעו להסכם עם סוחר הילדים.
השאלה שלי מדוע לא נכנסים בכח בנושא החותמת המזוייפת. מדוע לא תובעים את שגב. איך קבוצה יכולה לעבור לעיריה אם אין מי שיעביר בעלות.
שמישהו יסביר לי את ההיגיון בכיאוס שאנו נמצאים.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
חותמת מזוייפת? אני קצת לא בעיניינים...
אני אסביר לך למה. כי אין דבר כזה חותמת מזויפת. שגב הבעלים. מה ההבדל אם השתמש בחותמת שמקורה בשפירא לבין חותמת שהוא הזמין בלונדון? הקבוצה שלו והוא רוצה שאיזיקוביץ יתעשר. נקודה.
(23-Jun-2015 13:38)חזום חזום כתב: [ -> ]עד שימצא רוכש
והגיעו להסכם עם סוחר הילדים.
השאלה שלי מדוע לא נכנסים בכח בנושא החותמת המזוייפת. מדוע לא תובעים את שגב. איך קבוצה יכולה לעבור לעיריה אם אין מי שיעביר בעלות.
שמישהו יסביר לי את ההיגיון בכיאוס שאנו נמצאים.

מאותה הסיבה שלא הולכים עם אייזיקוביץ לבוררות על שחקן שחתום אצלך בקבוצה....
מי שניהל מאבקים משפטיים יודע שמעולם אין זכייה מוחלטת.
הליכה למאבק כזה מלוווה בסיכון.

ומכיוון שאיננו בקיאים בפרטי ההסכם נותר לנו שהפשרות של שני הצדדים עושות טוב לשניהם

כמו שאני מבין מהקריאה ההסכם עם טוברוק נותר בעינן ומשרת טוב את כולם
אריק הציג את ההסכם בו נאמר שטוברוק זכאית ל70% ממחיר המכירה לאחר קיזוז של 250k דולר. כמה טוב זה עושה לנו?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(23-Jun-2015 14:15)טל.מ כתב: [ -> ]אני אסביר לך למה. כי אין דבר כזה חותמת מזויפת. שגב הבעלים. מה ההבדל אם השתמש בחותמת שמקורה בשפירא לבין חותמת שהוא הזמין בלונדון? הקבוצה שלו והוא רוצה שאיזיקוביץ יתעשר. נקודה.

חותמת פלוס שני מורשי חתימה שחייבים לחתום בכל עסקה. משהו שלא היה בפועל והוצג אחכ.
אייל רמז והזכיר את נשק יום הדין.

(23-Jun-2015 16:19)חזום חזום כתב: [ -> ]
(23-Jun-2015 14:15)טל.מ כתב: [ -> ]אני אסביר לך למה. כי אין דבר כזה חותמת מזויפת. שגב הבעלים. מה ההבדל אם השתמש בחותמת שמקורה בשפירא לבין חותמת שהוא הזמין בלונדון? הקבוצה שלו והוא רוצה שאיזיקוביץ יתעשר. נקודה.

חותמת פלוס שני מורשי חתימה שחייבים לחתום בכל עסקה. משהו שלא היה בפועל והוצג אחכ.
אייל רמז והזכיר את נשק יום הדין.

אריק חשש מאוד(מאותו נשק) והעביר איומים(אלי וכלפי) מפורשים ובוטים ברמה של 512.
אריק ביקש להפגש עם רועי ולהגיע לפשרה רועי סרב.
אין לי מושג וחצי מושג מה קרה היום ובכנות.....גם לא רוצה לדעת,כי בתפיסת עולמי מי שהולך לישון עם כלבים מתעורר עקוץ מפרעושים.
אז אין לי מושג למה רועי בחר לוותר.
טענתי לאורך כל הדרך שאבו עביד יהיה שחקן של בית"ר טוברוק וכך אכן יהיה. נכון שאני מעביר סכום מסוים למכבי נתניה, אבל זה בסדר כי היינו על סף בוררות וכל צד היה יכול להפסיד הכל. אני חושב שההסכם טוב לשני הצדדים". כעת, כאשר הדברים ברורים ואבו עביד חוזר לטוברוק,
זה מה שאמר הים איזקוביץ וכנראה רועי עדיף צפור ביד מאשר כלום
עמודים: 1 2 3
Reference URL's