מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכל הבחינות בני לם מעל כולם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בני לם צריך להיות מאמן מכבי נתניה נקודה .
למה ? כי הוא הכי מתאים בתקופה של קשיים פיננסיים וללכת אל הבלתי נודע .
שימו לב ! בני לם אולי המאמן האנרגטי יותר בכדורגל הישראלי , עבד עם כל הגילאים בדיוק כמו שמואל פרלמן ז"ל , שחקנים כמו כל כוכבי טוברוק בליגת העל יצאו תחת ידיו של בני לם .

הנקודה הכספית היא עוד יותר חשובה

בני לם מקבל כבר כסף במכבי נתניה ( על הנייר לפחות ) ההנהלה מצידה לא מוציאה שום דבר ויש לה כבר מאמן טוב ואני מרשה לעצמי לומר הכי טוב בליגת העל כולל הזרים , הזוי אה ? גם על פרלמן לא האמינו בזמנו אבל הוא שחט את הליגה על כל מאמניה דוויד שווייצר , גרונדמן , שנהר , לבקוביץ' , שניאור , ועוד מלא טובים וגדולים פרלמן השאיר אבק מאחריו סמך על צעירים שהוא העלה עם כמה וותיקים לייצוב הקבוצה .

בני לם עבר אותו מסלול , נכון שלא זכה באליפות בנוער כי לצערנו היום כל שחקן נערים נוער יכול ללכת להיכן שרק יחפוץ ויש קבוצות שפשוט " קונות " שחקני נוער בתשומים להוריו כ"עובדים במועדון ... אז אין כסף אין אליפויות גם בנוער אבל המון שחקנים קיבלו דווקא במה במכבי נתניה בבוגרים והצליחו כמה שיקמו קריירה במכבי נתניה ?

ונגיד שבני לם נכשל אם נצטרך להחליף מאמן בני לם יחזור לנוער וראו זה פלא רק עכשיו ההנהלה מתחילה לשלם למאמן מחליף , אל תגידו מי ? לא חסר מאמנים שלא מצאו קבוצה ...שיפוטרו במהלך העונה ...

אם הנהלת מכבי נתניה הולכת על תקציב מינימום היא חייבת את בני לם למעשה כל הסיכון נמצא על כתפי בני לם , קיבינימט תנו לו פעם אחת את המפתח !!
תיקון קטן זכה באליפות בנוער ביחד עם ברוך חסן בשנת 94.
באותה שבת הבוגרים ירדו ליגה.
לא 95??
(19-Jun-2015 17:15)אליהו כתב: [ -> ]לא 95??

94/5
נתניה יורדת ליגה כל 9 שנים- 1995, 2004, 2013.
אז זה אומר ששנה הבאה לא יורדים...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(19-Jun-2015 20:13)אלון כתב: [ -> ]אז זה אומר ששנה הבאה לא יורדים...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ברור שלא. רצים לאליפות.
הולכים לאליפות . 2:0 כבר בחניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אתם עוד חיים בסרט שיהיה קבוצה!!!
תתחילו ללמוד את השירים של רעננה!
(19-Jun-2015 21:59)Shaul כתב: [ -> ]אתם עוד חיים בסרט שיהיה קבוצה!!!
תתחילו ללמוד את השירים של רעננה!

רוצה להתערב?
עמודים: 1 2
Reference URL's