מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל האם דיברת עם רז אמיר מone
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
בינתיים אפי ישראל יותר צודק מאשר טועה...לא שמתם לב ???
(08-Jun-2015 0:06)דוד חטב כתב: [ -> ]בינתיים אפי ישראל יותר צודק מאשר טועה...לא שמתם לב ???

במה הוא צודק ?
ב 30 מליון גרעון שהוא טוען שיש לנו ?
בסנגוריה שלו על שגב עד עצם היום הזה ?
בתמיכה השקופה שלו באזיקוביץ ?
בסיסמאות השחוקות שלו לזרוק את כולם (למרות שכרגע שני אנשים מנהלים את העסק) ?
ברעיון הדגול לבנות את הקבוצה על שחקני הבית שלה ?
ואני כבר לא חוזר על כל התחזיות שלו מהעבר שאם היו מתממשות היינו אמורים לחגוג היום את השנה השנייה שלנו בליגה השנייה....

בקיצור, עצוב שאחד כזה מועסק באמצעי תקשורת שמחזיק מעצמו ועוד יותר עצוב שהוא מצליח להשפיע על חלק מאוהדי הקבוצה. כנראה ששיטת המנטרה באמת עובדת Sad
מה שאפי אומר הוא בעיקר כלום. הם עשו הם לקחו הם אינטרסנטים הם שערוריה הם פירקו ואני יכול להמשיך עם ההם הזה עד מחר. כשמישהו יוצא בכאלה האשמות רצוי שיצמיד שמות. שמות הוא מצמיד רק לשגב ולאיזיקוביץ כי הם בסדר. הם - נתנו. ולא סתם הוא לא מזכיר שמות. ככה אף אחד לא יתבע אותו. ובחסות עילום השם הוא יכול להגיד הכל. ואני לא מתפלא שיש אוהדים שלא מסננים וחושבים שהוא הגורו שלהם. לגבי המועדון כבר אמרתי - זה לא הזמן לשתוק. חבל שבנתניה מתעלמים מהנזק שהוא עושה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא יודע איך אתם מצליחים להאזין לדרעק הזה ועוד להפוך אותו לגורו...
השם ירחם...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מי מאזין לו ...אבל מכל מה שנשמע ונראה מסביב המועדון מפורק ללא תארים עשרות שנים אז בוא תספר לי מה כל כך טוב שמכרנו את כל מי שהצליח לא משנה שחקן שמצליח תיכף נמכר מאמן שמצליח תיכף מוצא לו אכסניה טובה יותר?? מהתקופה שהכסף התחיל לדבר בכדורגל ולא רק בשחקני בית שגידלת או לא...שזה יותר ניהול , רכש נכון , וגיוס בעלים ולדעת לתת לו להנות...
אצלנו עושים הכל הפוך ...
ממשיך עם הססמאות....
מה אפשר לעשות שהקבוצה הזאת מנוהלת מהיד לפה כבר עשרות שנים ?
מה אפשר לעשות שקשה עד בלתי אפשרי למצוא איש רציני בעל ממון שיהיה מוכן לקחת על עצמו את החבילה הזאת ?
מה אפשר לעשות שבשביל להתקיים נאלצנו למכור נכסים ?

לבוא כל היום ולצעוק תחת כל עץ רענן שכולם צריכים ללכת הביתה וכולם חובבנים וכולם אשמים זה טוב בשביל הרייטינג. את זה עושים מצוין אופירע והגורו החדש של חלק מהאנשים פה. בפועל, בינתיים מישהו צריך לסחוב את העגלה הזאת ואת זה עושים מעט מאד אנשים.
אז אני מציע להפסיק עם הדמגוגיה ולהתחיל להבין את המציאות כמות שהיא.
זה האג'נדה של חטב והחבר'ה שלו הפופוליסטים:
בואו נתפרק ו"ננקה את כל הבוחשים" (קובי) ויהיה טוב אח"כ, יהיה מי שיבוא ויקח את המועדון, אנשים עומדים בתור.
בואו נרד לליגה השניה ונהיה כמו קטמון, קבוצת אוהדים חביבה.
בואו נתפרק קודם ונתאדה מבמת הכדורגל הישראלי, יהיה טוב אח"כ.
לוקחים לי את הפועל כפ"ס כדוגמא למרות שעד כה כפ"ס "שיחקו בקקי" בליגות נמוכות, אני רוצה לראות את סתיו שחם שמזכיר לי את שגב בהצהרותיו דאז, מתפקד בליגה הראשונה.
בקיצור בואו קודם נתפרק הם אומרים ואח"כ אללה ירחמו...
משה,התכוונת לחבריו לדעה..
כי חבריו ביציע אלו האוהדים בה' הידיעה,הפוכים מימנו בהכל כולל הכל,זה נכון שלא עבדו כשכירים במועדון,אך מאז ומעולם היו ה"נמלים החרוצות",שעשו את העבודה מאחורי הקלעים,בארגוני האוהדים והיום בניסיון להוציא מוץ מהתבן.
(08-Jun-2015 9:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]זה האג'נדה של חטב והחבר'ה שלו הפופוליסטים:
בואו נתפרק ו"ננקה את כל הבוחשים" (קובי) ויהיה טוב אח"כ, יהיה מי שיבוא ויקח את המועדון, אנשים עומדים בתור.
לוקחים לי את הפועל כפ"ס כדוגמא למרות שעד כה כפ"ס "שיחקו בקקי" בליגות נמוכות, אני רוצה לראות את סתיו שחם שמזכיר לי את שגב בהצהרותיו דאז, מתפקד בליגה הראשונה.

כ"ס הולכת בעונה הבאה לתקציב מינימום. נתניה בשביל תקציב מינימום לא צריכה סתיו שחם. כ"ס כנראה שכן.
(08-Jun-2015 9:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]זה האג'נדה של חטב והחבר'ה שלו הפופוליסטים:

עד לפני יומיים חלמנו על קבוצת רכישה עכשיו זה לא טוב לך נו באמת די כבר
הלואי ואייל יצליח להקים קבוצה שתתן לנו אויר לשנה הקרובה ותוך כדאי תנועה יבוא גם התאבון ואולי גם תהיה לנו קבוצה לפליאוף העליון .
וחוץ מחיפה קרית שמונה ות"א כול הקבצות באותו מצב תקציב מינמום
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's