מכבי נתניה

גירסה מלאה: גיל לב קיבל שכר ורכב עד תום העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בושה האיש שמבחינתי אשם יותר אפילו מאלי שגב בפירוק של נתניה המשיך לחגוג ולקבל שכר ולא בשכר מינמום שלאחרים לא היה מה לאכול צריך לתבוע אותו ראשון אפילו לפני שגב

Sent from my iPhone using Tapatalk
הוא אשר אני אומר מזה זמן ומנסים פה להשתיק את זה ולהפנות הכל לשגב. הגיע איזה תמהוני שעבדו עליו בעיניים והביאו אותו לעברי פי פחת ואלו שגרמו לכך צלופחים שלא נדבק להם כלום אלא להפך כל מני סופרלטיבים. בול שיט. אפרופו פושעי אוסישקין לדין אני תובע פושעי נתניה לדין.
לא נכנס לחלק של גיל ושל אחרים,לשגב יש חלק עצום ששואף ל100 אחוז בסיטואציה הסופנית שאנחנו מצויים היום.
איש לא עבד עליו והוא הביא אותנו למקומנו ביד רמה ובזרוע נטויה,בצנטרליסטיות ובהנאה מאור הזרקאורים ומקירבת העיתונאים ושחקני העבר .
הבחור היה מעורב בכל פרט,פרץ בשיטתיות את הסכמי השכר המצומצמים טרם בואו,הבטיח הבטחות לכל עם ישראל ואישתו.
.אז בבקשה משה ושות,לא להפוך אותו לקורבן.
(29-May-2015 14:47)אייל ס כתב: [ -> ]לא נכנס לחלק של גיל ושל אחרים,לשגב יש חלק עצום ששואף ל100 אחוז בסיטואציה הסופנית שאנחנו מצויים היום.
איש לא עבד עליו והוא הביא אותנו למקומנו ביד רמה ובזרוע נטויה,בצנטרליסטיות ובהנאה מאור הזרקאורים ומקירבת העיתונאים ושחקני העבר .
הבחור היה מעורב בכל פרט,פרץ בשיטתיות את הסכמי השכר המצומצמים טרם בואו,הבטיח הבטחות לכל עם ישראל ואישתו.
.אז בבקשה משה ושות,לא להפוך אותו לקורבן.

אייל אני לא יודע למה אתה מגן אליו אבל שגב אשם והכול נכון אבל מי שהיד שלו היתה על השיבר מי שהיה צריך לצעוק שהמלך הוא עירום זה גיל לב אבל למה לצעוק עדיף להמשיך ולקבל כסף כשאתה יודע שהאוניה הולכת לטבוע ואתה לא עושה כלוםםם נהפכו ממשיך להיות האיש של שגב גיל לב בחר את עצמו על מכבי נתניה

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא מכיר אותו ולא מעורב . סתם אוהד ותיק משנות ה 60. אבל כשקוראים את כל מה שמתפרסם ושומעים את כך הצדדים לא קשה להבין מה קרה פה. יכל להיות שהאיש לא ממש טלית אבל מצד שני נראה תמהוני. מדבר כתמהוני וכל ההתנהגות שלו מוזרה. לעומת הכרישים צמאי הדם "משלנו". צר לי איל לא קונה את כל הסיפורים שלך. מקווה שהאמת עוד תתברר והלואי ואהיה בצד הלא צודק. הכל מכאב ושום דבר לא משום אינטרס .
לא וותיק כמוך אבל וותיק מספיק ועדיין לא מנסה למכור לך,אז אין סיבה שתקנה.
לא מנסה להגן,לא על גיל ולא על אחרים ויותר מכך ברור לי שלכולם בלי יוצא מהכלל יש חלק,בעיקר שהכתובת היתה על הקיר והעזתי(ממש ממש כך),בתחילת 14 לומר להם שהעסק מריח לא טוב ונעשות פעולות מטרידות והם המשיכו לפעול כאילו הכל כשורה ושגב מאור הגולה.
אך זה לא ישנה את העובדה ששגב מסיבותיו הלא ברורות הביא אותנו (לבדו),לאבדון ואם זו תיהיה התוצאה,צריך לרדוף אותו ואחרים שסייעו לו עד שימוצא הדין.
זו הסיבה שאיזיקוביץ יזדקק לבית משפט כדי להנות מעיאד ומסבע
וכנושה פוטניצאלי(מהיותר גדולים),במידה ויהיה פרוק,אני מבטיח שלא תשאר אבן שלא תבדק כולל כל המשכורות והרכבים והמשיכות והתשורות למיניהם.
מקווה שאכן כך יהיה ורק בשביל להעיף את כל הריקבון והסרח כדאי ללכת לפירוק

הגיע הזמן שמכבי נתניה תבנה על תשתיות ללא רבב. על שחקני עבר שפיארו את שמה ולא על כאלה שניפצו כדים לטובת כמה אגורות
(29-May-2015 15:19)משה.ד כתב: [ -> ]מקווה שאכן כך יהיה ורק בשביל להעיף את כל הריקבון והסרח כדאי ללכת לפירוק

הגיע הזמן שמכבי נתניה תבנה על תשתיות ללא רבב. על שחקני עבר שפיארו את שמה ולא על כאלה שניפצו כדים לטובת כמה אגורות

לא רוצה לאכזב אותך,אבל רוב שחקני העבר שהיית רוצה לראות במועדון הם בדיוק מהסוג שלא היית רוצה לראות במועדון.
.רוב "הנסיכים",רחוקים מאוד מלהיות כאלו.
ואולו שכן,לא ירצו להיות מעורבים.
אולי לכשינקו את האורוות מכל החרע והריח הרע שנדבק בקבוצה יתנדף , אז אולי תהיה לנו עדנה גם בתחום הזה וכן, שחקני עבר "מהחברה הטובים" יהיו חלק מההנהלה. אני מאמין שנשארו כמה כאלה שבתוך תוכם עדין נשארה להם פינה חמה בלב למכבי נתניה של ימי פרלמן ואלו יהיו חלק מההנהלה העתידית.
קודם כל עצוב לי שמה שטענתי לאורך השנים האחרונות מתממש הכל אינטרסים וגם אייל בעל אינטרס לדעתי כי יש לו כסף להפסיד ופירוק יעשה לו לא טוב ועל זה צר לי לא בטוח שאני צודק אבל ככה אני מבין בין השורות ...
עניין גיל לב הוא כואב ועצוב שאיש מבין עניין ובקיא בכל ההסכמים וסביר להניח שידע אם לא הכל לפחות את הרוב בחר לפעול בשיטת הבת יענה...
בקיצור הכל מסריח גם אם לא פלילי ואני יותר ממקווה שאין פה חשש לפלילים כי זה באמת יהיה סופר עצוב !!!
אגב למי שלא יודע גיל לב עובד היום למיטב ידיעתי בחברת הבנייה של אשר אלון ונאחל לו בהצלחה !!!
לגבי שחקני עבר יש ראויים ויש פחות די להכליל...
כל הכתוב בפוסט הזה לכאורה ולא מבוסס על הוכחות רק השערות...,
עמודים: 1 2
Reference URL's