מכבי נתניה

גירסה מלאה: אחריות אישית של מנהלים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
המועדון הוציא הודעה שהוא מממש את האופציה על דיע סבע ורומריו פירס.
(31-May-2015 9:59)פיליפצוק כתב: [ -> ]המועדון הוציא הודעה שהוא מממש את האופציה על דיע סבע ורומריו פירס.
יופי מישהו חושב בצמרת עכשיו מי שירצה אותם ישלם גרוש ועוד גרוש בסוף יהיה קבוצה
כשפועלים נכון,כל שחקן שעוזב מזכה את המועדון בתקבול,ככל שאתה שומרהעל פאסון כך אתה מרוויח יותר.
אז למה לא מימשו אופציה של רוני לוי?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(29-May-2015 17:54)ORENARIEL כתב: [ -> ]עילה לתביעה ל"הרמת מסך" (כלומר מתן זכות לנושה של חברה להיפרע מכיס העושר הפרטי של בעלי המניות בחברה) ולגרום לאלי שגב בעצמו לשלם את החובות שהתחייב להם :
עירוב נכסים, אי הפרדה בין פעילות החברה לפעילות הפרטית; מימון עצמי קטן ביותר;
הברחת נכסים מן החברה אל בעלי המניות ללא תמורה ראויה;
שימוש בחברה למעשי תרמית, התנהגות בלתי נאותה ועקיפת חוקים שלא למטרות מסחריות ובאופן בלתי הוגן;
בנסיבות העניין צודק ונכון לעשות כן, בשים לב לכך שהיה יסוד סביר להניח כי ניהול עסקי החברה לא היה לטובת החברה וכן היה בו משום נטילת סיכון בלתי סביר באשר ליכולתה לפרוע את חובותיה.

שגב התנהג בתרמית וברשלנות , הביא שיקים ללא כיסוי , הלין שכר של עובדים, ועוד אמר שאין לו חוב לקבוצה כלל : "אני עם מכבי נתניה גמרתי. נשאר לי עוד חוב קטן של 520 אלף שקלים אבל יגיעו לי כספים ממכירת לארי קאיודה, כך שאני לא חייב יותר כלום"

אני לא מבין במשפטים ואף פעם לא הייתי בבית משפט, למה אני צריך לחפש באינטרנט בנושא כמו ילד מפגר ואף אחד פה לא מתייחס או מתעניין אם זה אפשרי בכלל לגרום לשגב לשלם את כל החובות שיצר בצורה רשלנית ובכוונה הפסיק להזרים כספים ופעל באופן פזרני מידי ובלתי סביר שיוכל להחזיר את החובות.
לפי מה שמצאתי המקרה שלנו עם שגב מתאים בדיוק ועונה לכל התנאים הנחוצים, ובית משפט צריך לחייב את שגב לשלם את כל החובות מכספו הפרטי ולא מכבי נתניה! וכך לא נגיע לפירוק!

שמישהו ילך ויתייעץ עם בעל מקצוע/עורך דין מתמחה וייתן תשובה חד משמעית בנושא לפני שמחפשים משקיע/מושיע, וככה יהיה סיכוי להינצל מפירוק!
מדהים עד כמה שלאף אחד לא אכפת ממכבי נתניה
אני את שלי עשיתי, מצאתי הליך משפטי שיציל את מכבי נתניה עכשיו מפה שמישהו יעשה עם זה משהו או לפחות יבדוק! ונדע אם יש סיכוי לכך או לרדת מהסיפור הזה סופית
רועי דניאל עו״ד , יש עוד כמה בסביבת נתניה שהם עו״ד. אני מניח שהם לא טמבלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
רועי עובד תחת שגב, יש ניגוד אינטרסים
צריך מישהו מבחוץ, עדיף מישהו מפה

טל אתה בעצמך חשבת שאין בכלל מה לעשות בנושא ושגב שיצר את כל החובות פטור מלשם אותו, וכולם מדברים על מישהו אחר שיבוא ולשלם את החובות, וזה לא הגיוני והנה יש חוקים במדינה הזו שמונעים מקרים כאלה
שגב הוא מליונר בעל עסקים, לא ייתכן שהוא לא ישלם את החובות שלו
אני משאיר את הבמה לעורכי הדין שפה. קטונתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(31-May-2015 15:12)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(29-May-2015 17:54)ORENARIEL כתב: [ -> ]עילה לתביעה ל"הרמת מסך" (כלומר מתן זכות לנושה של חברה להיפרע מכיס העושר הפרטי של בעלי המניות בחברה) ולגרום לאלי שגב בעצמו לשלם את החובות שהתחייב להם :
עירוב נכסים, אי הפרדה בין פעילות החברה לפעילות הפרטית; מימון עצמי קטן ביותר;
הברחת נכסים מן החברה אל בעלי המניות ללא תמורה ראויה;
שימוש בחברה למעשי תרמית, התנהגות בלתי נאותה ועקיפת חוקים שלא למטרות מסחריות ובאופן בלתי הוגן;
בנסיבות העניין צודק ונכון לעשות כן, בשים לב לכך שהיה יסוד סביר להניח כי ניהול עסקי החברה לא היה לטובת החברה וכן היה בו משום נטילת סיכון בלתי סביר באשר ליכולתה לפרוע את חובותיה.

שגב התנהג בתרמית וברשלנות , הביא שיקים ללא כיסוי , הלין שכר של עובדים, ועוד אמר שאין לו חוב לקבוצה כלל : "אני עם מכבי נתניה גמרתי. נשאר לי עוד חוב קטן של 520 אלף שקלים אבל יגיעו לי כספים ממכירת לארי קאיודה, כך שאני לא חייב יותר כלום"

אני לא מבין במשפטים ואף פעם לא הייתי בבית משפט, למה אני צריך לחפש באינטרנט בנושא כמו ילד מפגר ואף אחד פה לא מתייחס או מתעניין אם זה אפשרי בכלל לגרום לשגב לשלם את כל החובות שיצר בצורה רשלנית ובכוונה הפסיק להזרים כספים ופעל באופן פזרני מידי ובלתי סביר שיוכל להחזיר את החובות.
לפי מה שמצאתי המקרה שלנו עם שגב מתאים בדיוק ועונה לכל התנאים הנחוצים, ובית משפט צריך לחייב את שגב לשלם את כל החובות מכספו הפרטי ולא מכבי נתניה! וכך לא נגיע לפירוק!

שמישהו ילך ויתייעץ עם בעל מקצוע/עורך דין מתמחה וייתן תשובה חד משמעית בנושא לפני שמחפשים משקיע/מושיע, וככה יהיה סיכוי להינצל מפירוק!
מדהים עד כמה שלאף אחד לא אכפת ממכבי נתניה
אני את שלי עשיתי, מצאתי הליך משפטי שיציל את מכבי נתניה עכשיו מפה שמישהו יעשה עם זה משהו או לפחות יבדוק! ונדע אם יש סיכוי לכך או לרדת מהסיפור הזה סופית

אורן אריאל. אשריך. כן ירבו כמוך. מה המקצוע שלך?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
דווקא בניתי עלייך שאתה תנסה לברר ולהתייעץ עם אנשי מקצוע שאולי יש לך גישה אליהם , אם כל אחד ישאיר את זה לשני בסוף אף אחד לא יעשה עם זה כלום
ואיך אף אחד לא פועל לגבי הערבויות הכוזבות , והשיקים ללא כיסוי ?

מישהו יודע כמה "חוב" יש לשגב כלפי מכבי נתניה? כמה שגב הביא מכיסו מכל מה שתכנן להביא?

חזום אני בחור צעיר שאכפת לו ממכבי נתניה.. כרגע אין לי מקצוע.. ואני לא מבין כלום בנושא הזה רק מבין שאפשר לפי החוק לגרום לכך ששגב ישלם !
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's