מכבי נתניה

גירסה מלאה: זה זמן בני לם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
המאמן הראשון שצריך להחתים ולא שאר הליצנים שמוזכרים.
לא מובן איך לא קיבל עד כה את הצאנס שמגיע לו( אולי לא רצו להפסיד את הנוער…).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
לא כל מאמן נוער מתאים לבוגרים, עובדה שמעולם לא קיבל הצעה מאף קבוצה בשתי הליגות הראשונות.
(24-May-2015 23:52)Shaul כתב: [ -> ]לא כל מאמן נוער מתאים לבוגרים, עובדה שמעולם לא קיבל הצעה מאף קבוצה בשתי הליגות הראשונות.

גם פרלמן ז"ל לא קיבל שום הצעה עד שקיבל את הבוגרים כמאמן שלשי בעונת 1975-76 אחרי שני מאמנים שפוטרו.-התפטרו. השאר היסטוריה.
אני מאמין שצריך לתת לבני צ'אנס, מה יש להפסיד ביחס לטלאנטים האחרים שמוזכרים בימים האחרונים...?
( למעט לואיס מארין שהוא לדעתי אופציה מעניינת מאוד אך ספק אם יגיע..)..
אישית אני חושב שזה זמן טוב ולו בשביל שפעם אחת נדע אם אלו רק יחסי ציבור או שהוא באמת מסוגל להצליח בבוגרים....
(25-May-2015 9:30)דוד חטב כתב: [ -> ]אישית אני חושב שזה זמן טוב ולו בשביל שפעם אחת נדע אם אלו רק יחסי ציבור או שהוא באמת מסוגל להצליח בבוגרים....

אם אתה רוצה שהוא יצליח בבוגרים אז תן לו את התנאים להצליח, אחרת תמיד יהיה התירוץ של "לקחתי את המועדון במצב קשה, לא היו לי התנאים להצליח, וכו..."
ולא, אני לא מחסידיו של בני לם...
1. לא אוהב את כל מופע הבכיינות שלו בכלי התקשורת, פאטתי בעיניי, אם אתה מספיק טוב, תקום ותלך לאמן קבוצת בוגרים, תוכיח את עצמך ותגרום למועדון לרדוף אחריך ולא להיפך.
2.אם חושבים להביא כל מיני סמרטוטים כמו פרדי דוד או ניסן יחזקאל ולא סופרים את בני לם, אז אולי באמת כדאי לו לעזוב.
איזה מאמן שלא יהיה,בתנאי שהוא מאמן בשיעור קומה ולא החלטה הזויה על נסיון(כמו מקרה נתי עזריה),במידה והוא לא מאמין בסגל שלו,שלא יאמן!
למי ששכח בני לם קיבל כבר צ׳אנס לאימון קבוצת הבוגרים של מכבי נתניה,בזמנו בליגה הארצית עם סגל השחקנים הטוב בליגה אחרי הפסד ביתי להפועל טייבה הוא התפטר יחד עם המאמן השני שעבד איתו אלברט גזל.
(25-May-2015 11:35)moshe. כתב: [ -> ]למי ששכח בני לם קיבל כבר צ׳אנס לאימון קבוצת הבוגרים של מכבי נתניה,בזמנו בליגה הארצית עם סגל השחקנים הטוב בליגה אחרי הפסד ביתי להפועל טייבה הוא התפטר יחד עם המאמן השני שעבד איתו אלברט גזל.

העובדות שציינת נכונות, יחד עם זאת אנחנו מדברים על 20 שנה שעברו..
בני לם של היום הוא שונה ולוא בזכות ניסיון שצבר עם השנים.
חוזר ומדגיש, לאור רשימת המועמדים המדהימה ( לפחות עפ"י פרסומים בתקשורת),
אני חושב שבני ראוי לצ'אנס הזה ,לאור הצלחתו עם הנוער ( שנה שנייה..).
בכל העולם ולפעמים אפילו בארץ מאמני נוער מוצלחים מקבלים צ'אנס בבוגרים.
אני רק לא בטוח שזה הזמן כי לרוב זה קורה במועדונים יציבים סטייל ק"ש, רעננה.
אני לא בטוח שאם חיים סילבס היה צריך לבנות קבוצה מחדש הוא היה מצליח.
סך הכל יש ברעננה בסיס יציב. בק"ש יש את איזי אז קל יותר למאמנים כי תכלס הוא המנהל המקצועי שם והוא אולי המנהל המקצועי הכי טוב בארץ.
בני לם יכול להפוך כאן בקלות לנתי עזריה 2. במקרה של נתי מאיפשהו פתאום צץ כסף(תכלס יאמר עוד היה בעלים...) להביא את עטר ולחזק את הקבוצה בשוער זר מצויין ובעוד כמה שחקני שדה שיחד עם עטר שינו את המומנטום.
העונה פשוט אין שום מקום לטעויות ונתניה צריכה להביא מאמן מנוסה יותר. סלובו מתאים יותר מבני לם. אין לי בכך ספק בכלל. וללא ספק עדיף על שמות המועמדים שעולים ורועי דניאל כבר שיחרר הצהרה שהכל על דעת התקשורת בלבד.
אין לי ספק שהמאמנים ששמותיהם עולים בהחלט נראים לי כאלה שיציעו עצמם לקבוצה כמו מכבי נתניה אפילו עם שקל וחצי תקציב.
עמודים: 1 2
Reference URL's