מכבי נתניה

גירסה מלאה: אני הולך!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
את הקריאה הזו מכיר כל נתנייתי מהים או מהיציע...
אבל בעלות על מועדון כדורגל זה לא מכירת ארטיקים בחוף או ביציע.

אני לא מבין, שגב יצר גרעון עצום ואז הוא מודיע "אני הולך" והגרעון נשאר והוא פטור בלא כלום?

עזבו את הצקים שנתן והערבויות, נניח שמימשו הכל, והצליחו לגבות כל מה שהתחייב, הוא יכול ללכת בלי לכסות החוב? בלי להכריז עליו פושט רגל? בלי שהוצאה לפועל תעקל לו כל מה שזז? בלי צו עיכוב יציאה מהארץ?

אם מכבי נתניה מתפרקת, הבעלים צריך להיות מפורק
זה מה שאני אומר/ותוהה כל הזמן.
נראה לי שהמצב לא כזה פשוט וברור, ולדעתי אם המועדון ילך לפירוק יהיו עוד כמה נפגעים (פרט לאוהדים) אשר נתנו/ הלוו כספים למועדון. בנוסף לכך יכול להיות (השערה שלי בלבד) שגם מאור חתום על החוב או על חלקו ולכן לא ששים ללכת לפירוק.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(24-May-2015 18:20)אריאל כתב: [ -> ]את הקריאה הזו מכיר כל נתנייתי מהים או מהיציע...

אני לא מבין, שגב יצר גרעון עצום ואז הוא מודיע "אני הולך" והגרעון נשאר והוא פטור בלא כלום?

עזבו את הצקים שנתן והערבויות, נניח שמימשו הכל, והצליחו לגבות כל מה שהתחייב, הוא יכול ללכת בלי לכסות החוב? בלי להכריז עליו פושט רגל? בלי שהוצאה לפועל תעקל לו כל מה שזז? בלי צו עיכוב יציאה מהארץ?

לא מכיר את החוק. עד כמה שאני יודע אין לו כלום בארץ, הוא לא גר פה ומי יודע האם החוק יכול להלאים נכסים בחול ..
יש את הצ׳יקים של אחותו שמיועדים לאוגוסט . מה יעשו איתם זה כבר עניין אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-May-2015 19:42)טל.מ כתב: [ -> ]
(24-May-2015 18:20)אריאל כתב: [ -> ]את הקריאה הזו מכיר כל נתנייתי מהים או מהיציע...

לא מכיר את החוק. עד כמה שאני יודע אין לו כלום בארץ, הוא לא גר פה ומי יודע האם החוק יכול להלאים נכסים בחול ..

לא יעשו איתם כלום. אין להם כיסוי ותרשה לי להיות ספקן לגבי זה שיבקשו מאחותו לתת את הדין על כך...
(24-May-2015 23:03)עידן444 כתב: [ -> ]
(24-May-2015 19:42)טל.מ כתב: [ -> ]

לא יעשו איתם כלום. אין להם כיסוי ותרשה לי להיות ספקן לגבי זה שיבקשו מאחותו לתת את הדין על כך...

השאלה המרכזית כרגע היא האם שגב עמד בסיכום אשר למיטב הבנתי הושג מול אורליצקי.
לדעתי הצנועה- לא.( הוא התחייב להעביר עוד 500.000 ₪ למשכורות ולא העביר).
ככל שכך, אורליצקי בסיטואציה שבה אם יחליט להתעלם מן הסיכום , יוכל להגיש את השטרות לפירעון וכל שלא ייפרעו להגישם להוצל"פ.
האם הוא ייעשה זאת בפועל ? שאלה מצויינת..
האם יהיה מי שיכפה עליו לעשות זאת? שאלה טובה לא פחות.. ימים יגידו.
בכל מקרה מדובר בהליך משפטי ארוך וסבוך...
כנראה שאי אפשר לבנות על תוצאותיו בעתיד הקרוב..לגבי תקציב 2015-16
לא רואה למה הושג סיכום?
לא רואה למה לא לחלט את הערבויות?
לא רואה למה לא לגשת להוצאה לפועל עם אותם צ׳קים?
הרי גם אם היה סיכום וגם אם לא הבור הוא מעל 10 מיליון. מי אמור לכסות את הבור שנשאר לאחר הסיכום, על פי הסיכום???

(24-May-2015 23:33)אלון כתב: [ -> ]לא רואה למה הושג סיכום?
הרי גם אם היה סיכום וגם אם לא הבור הוא מעל 10 מיליון. מי אמור לכסות את הבור שנשאר לאחר הסיכום, על פי הסיכום???

אני אשתדל לענות כמיטב יכולתי, חייב לציין שלא ראיתי במו עיני הסכם כזה או אחר ואני ניזון כמו אחרים מפיסות אינפורמציה כאלו ואחרות..
1.ההסבר לסיכום הינו ויתור של שגב על דרישה כזו או אחרת לתשלום או פיצוי בגין מניותיו וויתור מעשי שלו על זכויותיו בקבוצה. נושא זה משמעותי מאוד לעניין ניסיון העברת הקבוצה לידיים שפויות .. וניהולה בפועל...
2. אי אפשר לחלט כלום כרגע כיוון שהשיקים להבנתי מיועדים מבחינת תאריך לאוגוסט 2015. אי אפשר לפרוע אותם לפני מועד זה..זו התשובה גם לשאלתך השלישית..
3. לגבי מי אמור לכסות? אין לי תשובה.. הלוואי שהיתה.. לא חושב שכרגע יש למישהו תשובה בעניין. כל המאמצים כעת הם מציאת מי שייקח התחייבויות אלו על כתפיו, אין כאלו כנראה כרגע...
4. לגבי העתיד- אני מקווה שככל שיגיע תאריך הפירעון ולא יהיה פתרון- שיקים אלו יוגשו ע"י הבקרה לפירעון מיידי. האם כך ייעשה? גם כאן אין לי תשובה.
לדעתי פשוט צריך להגיד תודה לאלי שגב על כל המיליונים שהשקיע בנתניה והעלה אותנו ליגה
צריך לקבוע שכל האוהדים השרופים של נתניה יגידו תודה אישית למורן שגב הבן של אלי ויסעו לעסק שלו שהוא מנהל של מסעדת מוזס בקריית חיים ,יאכלו שם ויגידו לו תודה מכל הלב!
וגם על הדרך להראות שאכפת לנו ונעזור לו שהסניף בבעלותו יהיה יותר רווחי

וגם כולם צריכים להכנס לפייסבוק של מורן שגב :
https://www.facebook.com/moran.segev.7?fref=ts
ולהגיד לו תודה רבה על כל ההשקעה ושאבא שלו הביא אותנו לגמר הגביע , כולם צריכים לכתוב לו לאות תודה, ולתמוך בו ובמשפחתו !
(24-May-2015 23:52)nitzan כתב: [ -> ]
(24-May-2015 23:33)אלון כתב: [ -> ]לא רואה למה הושג סיכום?

אני אשתדל לענות כמיטב יכולתי, חייב לציין שלא ראיתי במו עיני הסכם כזה או אחר ואני ניזון כמו אחרים מפיסות אינפורמציה כאלו ואחרות..
1.ההסבר לסיכום הינו ויתור של שגב על דרישה כזו או אחרת לתשלום או פיצוי בגין מניותיו וויתור מעשי שלו על זכויותיו בקבוצה. נושא זה משמעותי מאוד לעניין ניסיון העברת הקבוצה לידיים שפויות .. וניהולה בפועל...
2. אי אפשר לחלט כלום כרגע כיוון שהשיקים להבנתי מיועדים מבחינת תאריך לאוגוסט 2015. אי אפשר לפרוע אותם לפני מועד זה..זו התשובה גם לשאלתך השלישית..
3. לגבי מי אמור לכסות? אין לי תשובה.. הלוואי שהיתה.. לא חושב שכרגע יש למישהו תשובה בעניין. כל המאמצים כעת הם מציאת מי שייקח התחייבויות אלו על כתפיו, אין כאלו כנראה כרגע...
4. לגבי העתיד- אני מקווה שככל שיגיע תאריך הפירעון ולא יהיה פתרון- שיקים אלו יוגשו ע"י הבקרה לפירעון מיידי. האם כך ייעשה? גם כאן אין לי תשובה.

אי אפשר לעשות ניכיון צ׳קים לאותם צ׳קים/ערבויות?

אלון,כדי לנקות צ'ק צריך למצוא מישהו שמאמין שבמועד הפרעון יהיה פרעון,אחרת אין המנקה שם כספו על קרן הצבי.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's