מכבי נתניה

גירסה מלאה: שקיפות!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אוהד הקבוצה אבי ברכה מדבר עכשיו ברדיו ואומר את מה שאנחנו צועקים כבר שבועות ומשום מה תקשורת הספורט לא מתייחסת לזה- רוצים שקיפות!!!!
תוציאו החוצה את המספרים! תגידו את האמת! לא יתכן שיום אחד אומרים 10 מיליון, יום שני אומרים 13, יום שלישי אומרים 15, 16 ויותר!
רוצים רוכש? רוצים עזרה מהעיריה? רוצים מעורבות אוהדים?
רוצים שקיפות!!!
תחשפו את המספרים! מגיע לנו לדעת לפני שאנחנו קונים מנויים- ואפילו עם מנוי עולה 5 אגורות!
רק צו בית משפט יכול לחייב שקיפות ציבורית, ובשביל זה צריך שמישהו יגיש תביעה.
וגם שכספי הציבור מגיעים לקבוצה, העירייה יכולה לדרוש שקיפות ציבורית כתנאי לכספים שהיא מעבירה

ובלי שום קשר צריך לחקור! את מה שהיה מאז ששגב הגיע לנתניה ועד היום, לאף אחד לא אכפת, צריך לפנות למבקר המדינה
זה נחמד שצועקים שקיפות שקיפות כאילו שאם מחר נדע על מה מתבזבז פה כל שקל מחרתיים יהיו פה עשרת אלפים מנויים...
ואני לא אומר שלא צריכה להיות פה בקרה (לפחות על כספי הציבור) אבל הדמגוגיה העלובה של הביב שופכין מ 90FM אסור לה להתחיל לחלחל לראשי האוהדים.
יש גרעון שמנכ"ל המועדון נקב בו לא פעם (ואני כן מאמין לרועי דניאל) - 13 מליון. כל שאר המספרים (כולל ה 30 מליון שהרדוד כל פעם מזכיר) כנראה לא קשורים למציאות.
כולנו יודעים בדיוק "בזכות" מי נוצר רב הגרעון הזה וחבל שעכשיו מנסים לשייך אותו לכל מיני שמות מהעבר.
צריך לזכור שבסה"כ בכל אותם שנים שלא היו כאן בעלים הקבוצה התנהלה כלכלית בצורה סבירה. אף פעם לא היתה בסכנת פירוק (גם כאשר שגב לקח אותנו. לדעתי הכל היה מתואם איתו), משכורות שולמו בזמן, הובאו שחקנים, נמכרו שחקנים (כן אדון אפי, בשביל להמשיך לחיות צריך לפעמים לממש נכסים) ובסה"כ לא זכורים לי יותר מידי דרמות בנושא הכלכלי.
בסופו של דבר, ההתנהלות הזאת היתה כורח המציאות. לא מכיר מקרה אחד שמישהו בהנהלת המועדון לדורותיה מנע איזשהי עיסקה לרכישת הקבוצה ע"י איש או גוף רציני שהתעניין בנושא. זאת היתה המציאות וזאת גם המציאות היום וכל התלונות על חוסר שקיפות , ניהול לא תקין , בזבוזי כספים וכו' לא הם שהביאונו עד הלום.
לכשיבוא היום ונזכה באחד כמו גולדהאר למשל נשכח הכל ונבין שבסופו של דבר שיש תקציב ואמצעים הכל נראה אחרת - הניהול, המקצוענות והסדר.
עד אז מה שהיה הוא שיהיה....
העבר ממש לא מעניין אותי וכמו שאני מקפיד לומר במקומות אחרים,לא מביט אחורה בזעם רק קדימה בתקווה.
ובקדימה,אני מצפה לבקרה רצינית אמתית ומחייבת,זה לא אומר שכל אוהד שרוכש מנוי (או לא)זכאי להכיר כל סעיף בתקציב,אך כן צריך לדאוג לבקרה לא תלויה שלא תאפשר את החוויה שאנחנו חווים עכשיו,כל עוד תקציב המועדון מתבסס ברובות על כספי ציבור תרומות ואוהדים.
אז הנהול בסדר הכל בסדר תבנו קבוצה אופיר ואייל ....
הניהול השנה היה מחפיר וכולם יודעים למה.
הניהול בשנים האחרונות ,במגבלות שהיו, היה בהחלט סביר.
ואני יודע שזה במודה היום ללכלך על כולם , לנקות את השטח ולא להשאיר זכר, אבל כל עוד לא יגיע לפה מישהו בסדר גודל של גולדהאר זה כנראה לא יקרה.
אני מציע קצת פחות להתלהם וקצת יותר לחשוב בהגיון
הבקרה לרשות תקציבים היא השקיפות. לשם מוגש התקציב וכל סעיפיו ולשם מוגשים ערבויות עבור התקציב. לדעתי, כל אחד יכול לדעת מה התקציב ולאן הולכים הכספים. עוד לא ראיתי קבוצה אחת שמפרסמת לאוהדיה את התקציב לפני שהם קונים מנוי. אין ספק שהשנה הקבוצה לא נוהלה כראוי וזוהי אשמתה של הבקרה שאישרה תקציב כזה. יחד עם זאת, כנראה שגם שנים קודמות הקבוצה לא נוהלה מבחינה תקציבית כראוי ובזבזה יותר מאשר הכניסה מכיון שלפי ״פרסומים זרים״ חלק מהגרעון הוא גירעון נצבר. כל עוד שאין כאן בעלים רציני שלוקח על עצמו את הקבוצה, הבלון הזה היה מתפוצץ מוקדם או מאוחר (ברגע שלא היה את מי למכור).

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אלון,הבקרה מבקרת (בערבון מוגבל),את התקציב בתחילת העונה ובסיומה.
על מנת לוודא שלא נחזור לתקלות העבר צריך בקרה צמודה שלא קשורה לניהול השוטף.
איל, מי מבקר את גולדאהר/ברקת/שחר/שירצקי וכו...?
ברגע ש״מפקידים״ את המועדון בידיי בעלים כזה או אחר לוקחים סיכון לצד הסיכוי הטוב. באם הקבוצה מנוהלת מכספי ציבור זה משהו אחר. אם העירייה רוצה שקיפות היא יכולה לבקש/לפקח שכספי התמיכה יושקעו אך ורק במחלקת הנוער.

(22-May-2015 19:39)אופיר34 כתב: [ -> ]זה נחמד שצועקים שקיפות שקיפות כאילו שאם מחר נדע על מה מתבזבז פה כל שקל מחרתיים יהיו פה עשרת אלפים מנויים...
ואני לא אומר שלא צריכה להיות פה בקרה (לפחות על כספי הציבור) אבל הדמגוגיה העלובה של הביב שופכין מ 90FM אסור לה להתחיל לחלחל לראשי האוהדים.
יש גרעון שמנכ"ל המועדון נקב בו לא פעם (ואני כן מאמין לרועי דניאל) - 13 מליון. כל שאר המספרים (כולל ה 30 מליון שהרדוד כל פעם מזכיר) כנראה לא קשורים למציאות.
כולנו יודעים בדיוק "בזכות" מי נוצר רב הגרעון הזה וחבל שעכשיו מנסים לשייך אותו לכל מיני שמות מהעבר.
צריך לזכור שבסה"כ בכל אותם שנים שלא היו כאן בעלים הקבוצה התנהלה כלכלית בצורה סבירה. אף פעם לא היתה בסכנת פירוק (גם כאשר שגב לקח אותנו. לדעתי הכל היה מתואם איתו), משכורות שולמו בזמן, הובאו שחקנים, נמכרו שחקנים (כן אדון אפי, בשביל להמשיך לחיות צריך לפעמים לממש נכסים) ובסה"כ לא זכורים לי יותר מידי דרמות בנושא הכלכלי.
בסופו של דבר, ההתנהלות הזאת היתה כורח המציאות. לא מכיר מקרה אחד שמישהו בהנהלת המועדון לדורותיה מנע איזשהי עיסקה לרכישת הקבוצה ע"י איש או גוף רציני שהתעניין בנושא. זאת היתה המציאות וזאת גם המציאות היום וכל התלונות על חוסר שקיפות , ניהול לא תקין , בזבוזי כספים וכו' לא הם שהביאונו עד הלום.
לכשיבוא היום ונזכה באחד כמו גולדהאר למשל נשכח הכל ונבין שבסופו של דבר שיש תקציב ואמצעים הכל נראה אחרת - הניהול, המקצוענות והסדר.
זו לא דמגוגיה אופיר.
אני גם לא חושב שאם תהיה שקיפות מחר יהיו 10,000 מנויים. גם לא 4,000.
אבל אני באמת רוצה לדעת איך מועדון כדורגל בישראל בשנת 2015, אחרי קיצוצים, אחרי מכירת הכוכב הכי גדול שלו, אחרי שאלי שגב טוען שמילא כל התחייבותיו, אחרי שעופר אורליצקי טוען שחילט את כל הערבויות הבטוחות מלבד כמה צ'קים שכנראה אין להם סיכוי- איך המועדון הזה נמצא בגרעון של 10 מיליון ש"ח.
זה באמת מעניין אותי, ויודע מה? חשוב לי דעת. משתוקק לדעת. ומשתוקק שאנשים ישלמו את המחיר על הבור הזה שהם יצרו- כי כדורגל זה לא מקום לחרבן אותו ולברוח. כמו שבחברת הייטק זה לא ככה, וכמו שבכל עסק נורמלי זה לא ככה!

(22-May-2015 19:39)אופיר34 כתב: [ -> ]זה נחמד שצועקים שקיפות שקיפות כאילו שאם מחר נדע על מה מתבזבז פה כל שקל מחרתיים יהיו פה עשרת אלפים מנויים...
זו לא דמגוגיה אופיר.
אני גם לא חושב שאם תהיה שקיפות מחר יהיו 10,000 מנויים. גם לא 4,000.
אבל אני באמת רוצה לדעת איך מועדון כדורגל בישראל בשנת 2015, אחרי קיצוצים, אחרי מכירת הכוכב הכי גדול שלו, אחרי שאלי שגב טוען שמילא כל התחייבותיו, אחרי שעופר אורליצקי טוען שחילט את כל הערבויות הבטוחות מלבד כמה צ'קים שכנראה אין להם סיכוי- איך המועדון הזה נמצא בגרעון של 10 מיליון ש"ח.
זה באמת מעניין אותי, ויודע מה? חשוב לי דעת. משתוקק לדעת. ומשתוקק שאנשים ישלמו את המחיר על הבור הזה שהם יצרו- כי כדורגל זה לא מקום לחרבן אותו ולברוח. כמו שבחברת הייטק זה לא ככה, וכמו שבכל עסק נורמלי זה לא ככה!

(22-May-2015 23:46)אלון כתב: [ -> ]איל, מי מבקר את גולדאהר/ברקת/שחר/שירצקי וכו...?
ברגע ש״מפקידים״ את המועדון בידיי בעלים כזה או אחר לוקחים סיכון לצד הסיכוי הטוב. באם הקבוצה מנוהלת מכספי ציבור זה משהו אחר. אם העירייה רוצה שקיפות היא יכולה לבקש/לפקח שכספי התמיכה יושקעו אך ורק במחלקת הנוער.

גולדהאר, ברקת, שחק ושירצקי לא חייבים לאף אחד שקל!
כשהם לא ישלמו משכורות שיטפלו בהם. בינתיים שחקנים שלך בבעיה. לא של מכבי חיפה והפועל ב"ש.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's