מכבי נתניה

גירסה מלאה: החלה מסיבת הפרידה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
(17-May-2015 12:03)אסףג כתב: [ -> ]מה זה טעות טכנית? דווקא בעניין כזה בודקים ב-7 עיניים, מוודאים מול הסניף.
שמע אייל, זה מעלה תהיות.

כנפגע פוטנציאלי,מקווה שמדובר בטעות.
יצאה הודעה שהעיקול הוסר.
המצב רגיש, טעויות קורות, כולם בני אנוש מה הקטע לרוץ ישר לתקשורת על הבוקר ולצעוק גוועלד, מתחיל להימאס כל הבכיינות הזו.
אי אפשר לשפוט את השחקנים... במקומם לא היית נטרף?

בכיינות? אולי אנחנו מיהרנו להיסחף... לשחקנים אין לי חצי טענה... גם אני הייתי מתחרפן, ומניח שכל אדם שכבר חודשים לא מקבל שכר.
(17-May-2015 12:28)עידן444 כתב: [ -> ]אי אפשר לשפוט את השחקנים... במקומם לא היית נטרף?

בכיינות? אולי אנחנו מיהרנו להיסחף... לשחקנים אין לי חצי טענה... גם אני הייתי מתחרפן, ומניח שכל אדם שכבר חודשים לא מקבל שכר.

הבנק נפתח בשעה 08:00.
בשעה 08:19 כבר פשכה עלה בפרסום ראשון.
אותו שחקן שגילה את העניין ראשון, העדיף לעשות את הטלפון הראשון לפשכה ולצעוק "עבדו עלינו" במקום להתקשר לרועי דניאל בשביל לבדוק את העניין.
רק תחשוב כמה המצב של השחקנים קשה אם כבר בשעה 8:00 אחד מהם התייצב בבנק... אתה יודע מה זה שחקן כדורגל שקם בשעה כזו???
(17-May-2015 12:37)עידן444 כתב: [ -> ]רק תחשוב כמה המצב של השחקנים קשה אם כבר בשעה 8:00 אחד מהם התייצב בבנק... אתה יודע מה זה שחקן כדורגל שקם בשעה כזו???

איזה התייצבו, הפרימדונות האלה לא קמים לפני 10:00.
הפקידה העירה אותם בטח עם טלפון מהבנק.
עם כל הכאב (ובאמת ליבי ליבי על השחקנים), הנוהג הזה ישר לרוץ לתקשורת כדי לייצר לחץ פשוט דוחה בעיניי.
מה הבעייה לפנות לרועי וקובי ?? למה צריך לערב את כל מחרחרי המלחמה האלה כבר בשלב הזה ??
פשוט מגעיל
המצב עד כדאי כך שנמאס שאני הפסקתי להיכנס לאתרי ספורט ולראות מה המצב..
עד מתי המחזוריות של חובות פירוק בעל בית הזוי ימשך?
לא מבין איך לקבוצה בסדר גודל של נתניה אין בעלים רציני

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's