מכבי נתניה

גירסה מלאה: העצרת שהיתה והקהל שלנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אם למדתי משהו מהיום הזה זה שהאוהדים תופסים את מכבי נתניה כשחקני כדורגל עם סמל יהלום ולא מעבר לזה. תן להם משחק והם באים, תם להם משחק חשוב והם באים בהמוניהם. כשמדברים על משהו שלא קשור להרכב/מאמן/בלדב, זה בעדיפות תחתונה והם לא בעניין.
בשורה התחתונה, המעט יעבוד בשביל ההמון.
איציק,
כפי שראית כאן בתגובות המוקדמות- אלה היו התחזיות וכגודל הציפיה גודל האכזבה.
בהתחשב בתחזיות המוקדמות(של האנשים למודי הניסיון ולא של עיתונאים או ח'ברה צעירים ותמימים) הערב הזה אף היה הצלחה כי אני חושב שכן היו בסופו של דבר באזור ה- 500-600.
(15-May-2015 8:39)עידן444 כתב: [ -> ]איציק,
כפי שראית כאן בתגובות המוקדמות- אלה היו התחזיות וכגודל הציפיה גודל האכזבה.
בהתחשב בתחזיות המוקדמות(של האנשים למודי הניסיון ולא של עיתונאים או ח'ברה צעירים ותמימים) הערב הזה אף היה הצלחה כי אני חושב שכן היו בסופו של דבר באזור ה- 500-600.
גם אני למוד נסיון, והייתי אתמול עם עוד כמה למודי נסיון ובכל זאת התאכזבנו. ציפינו לקצת יותר אנשים, בעיקר כשהגיעו מכמה מקומות רחוקים והיו חסרים אוהדים תושבי נתניה שמגיעים רק לחגיגות.
כמו שאמרתי, כנראה אנשים רואים במכבי נתניה קבוצת כדורגל ותו לא, אנחנו המשוגעים רואים בה הרבה יותר.
לצפות להביא רבבות להפגנה בהתראה של פחות משבוע מבלי להבין מה המטרה, המשמעות, הכיוון, יורים באוויר ולא למטרה, תחליפו כבר את הדיסק הזויים.
האימפריה שוקעת, מתרסקת, נכחדת, נעלמת ועד כמו מיני סיסמאות אפוקליפטיים ששמעתי.
בת'כלס בתסריט הגרוע ביותר, הליכה לפירוק, מינוס 9 בעונה הבאה, מלחמה על ההישארות, ירידה לליגה שניה בתום העונה.
לא משהו שאוהדי נתניה לצערי לא חוו ולא מורגלים אליו ב- 30 שנה האחרונות וזה לא מה שיוציא אותם להפגנות וכו'.
משה, תאמין לי שכל ההטפות וסדרות החינוך שאתה מנסה להעביר לא תורמות דבר וחצי דבר. יש פה קבוצה קטנה של אנשים שמנסה להעלות נושא כאוב על סדר היום הציבורי. הם לא אנשי מקצוע, אין להם גב כלכלי, אין להם גם יותר מידי נסיון חיים אבל דבר אחד יש להם וזה אהבה לקבוצה, וזה חשוב לא פחות מכל הדברים האחרים שחסר להם.
אני מציע שבמקום לדבר על למה זה לא ילך בוא נתחיל לדבר על מה כן יכול לעזור ומה כן יכול להוציא אנשים מאדישותם.
אני אומר לך שוב, הדברים שאתה אומר גם אם בחלקם נכונים , לא צריכים להאמר. זה מוריד מוטיבציה, מוציא את הרוח ובעיקר מרגיז.
זו עצתי הצנועה....
סורי אבל אין מנהיגות אוהדים שתסחוף אחריה ...הדור החדש אולי טוב בקישוטים ושירים אבל לא בארגון מחאות ועובדה שרוב החברה שלי שאי אפשר להגיד שמכבי נתניה לא יקרה להם לא ראו בעצרת הזו כלום...
גם המועדון לפי הבנתי לא ייחס לזה חשיבות...
כאחד שהיה שם ובזמן ורק כדי לתת רוח גבית לאלו שהשקיעו.זה ארוע שמאפשר לחלק מהאנשים "להוציא קיטור",לא יותר וגם לא פחות,לא משם נצמח וגם לא נתפרק.
אופיר, אני לא מטיף לאף אחד אני מתאר מציאות שלצערי שוב פעם התבררה כנכונה.
אנשים פה כותבים כאילו הם לא חיים בישראל, כאילו הם לא מכירים את ציבור אוהדי הכדורגל בישראל, את ה- DNA של אוהדי הקבוצה.
מדברים פה על עמותות, ניהול ע"י אוהדים, יציאה להפגנות, האם הסמים הקלים כבר חוקיים ולא עידכנו אותי?
משה אתה לפחות עובד בת״א (לא יודע איפה גר...) פה הכל חוקי....
אתמול כשעמדתי שם בדקות הראשונות וראיתי סדר גודל של עשרות אנשים עבר לי בראש דבר עצוב... שחבל שלא ירדנו ליגה... מניח שזה היה עושה לאנשים קצת יותר ואני מקווה שההישארות הזו בטווח הרחוק לא תהיה בעוכרינו.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's