מכבי נתניה

גירסה מלאה: כמה מילים על העצרת של היום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני חושב שהחשיפה לעצרת היא מקסימלית, ברמה ארצית רחבה, זה מבחן לקהל שלנו ומבדק כמה הוא שווה שיתאמצו בשבילו.
אם אין כמה אלפים בכיכר היום, זה יהיה מסמר נוסף בארון של המועדון, הוכחה שזה מועדון שחי רק על העבר שלו ולכן אין לו עתיד.
זה האירוע הכי חשוב שהיה כאן ב30 השנים האחרונות, יותר מגמר הגביע ועליית הליגה, ומי שלא מבין את זה, לא מבין מה קורה סביבו.
ניפגש בכיכר
הרבה לא מבינים מה קורה סביבם...
האמת שאני הייתי בעד שזה יקרה במשחק הבית האחרון...
לדעתי זה היה מביא הרבה יותר אנשים...
אבל גם היום מקווה שאנשים יצאו מהאדישות...
בסופו של דבר אני חושש שזה שנישארנו בליגה יהיה בעוכרינו... כי זה גורם לאנשים לחשוב שהכל בסדר...
מה שאיציק אמר ....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(14-May-2015 11:38)אלון כתב: [ -> ]מה שאיציק אמר ....

לחלוטין צודקים,אך זה הרבה פחות "סקסי" וחוץ מאלו שעסוקים בזה ביום יום בפורומים/פייסבוק/אתרי אינטרנט,לאוהדים מהשורה שמגיעים למשחקים(בטח למשחקים אטרקטיבים),הנושא לא בוער ביום יום שלהם ולכן קשה לעודד הגעה לארוע שכזה שמתחיל ונגמר במילים.
(14-May-2015 11:45)אייל ס כתב: [ -> ]

לחלוטין צודקים,אך זה הרבה פחות "סקסי" וחוץ מאלו שעסוקים בזה ביום יום בפורומים/פייסבוק/אתרי אינטרנט,לאוהדים מהשורה שמגיעים למשחקים(בטח למשחקים אטרקטיבים),הנושא לא בוער ביום יום שלהם ולכן קשה לעודד הגעה לארוע שכזה שמתחיל ונגמר במילים.
זה לא התחיל במילים ולא יסתיים במילים

זה לא אומר שצריך לוותר מראש מכיון שאחרת גם זה לא יהיה. כל אחד שנחשף ויודע על העצרת צריך לעשות את המקסימום כדי ליידע ולשכנע את האחרים. זהו אמור להיות איזשהו מפגן עוצמה של הקהל שלנו ולכן כל אחד צריך להראות את עצמו בלי שום קשר לתוצאות שיהיו אח"כ.
(14-May-2015 12:11)איציק_כהן כתב: [ -> ]

איציק,מתחיל ומסתיים במילים לא מגיע כדי לפגוע באירגון.
ארוע של חצי שעה או שעה שיש בו נאומים ושירים ודיבורים הוא בבסיסו לא ארוע אטרקטיבי כמו משחק ליגה ובטח ובטח שלב מתקדם בגביע ולכן קשה לגרום לאוהד מהשורה שרוכש מנוי או לא רוכש מנוי להגיע לארוע כזה.
.ולכן מבחינתי גם 500 איש זה כמות יפה וכל כמות מעבר לכך תיהיה הצלחה.

יכול להעיד על עצמי,כאחד שגר ומרכז חייו באזור תל אביב והערב מוזמן לארוע שמתחיל במקביל לעצרת ומתרחש באזור ת"א,שאני עושה שמיניות כדי להגיע ולהפגין נוכחות גם עם זה יהיה לפרק זמן קצרצר.
(14-May-2015 12:17)אייל ס כתב: [ -> ]
(14-May-2015 12:11)איציק_כהן כתב: [ -> ]

איציק,מתחיל ומסתיים במילים לא מגיע כדי לפגוע באירגון.
ארוע של חצי שעה או שעה שיש בו נאומים ושירים ודיבורים הוא בבסיסו לא ארוע אטרקטיבי כמו משחק ליגה ובטח ובטח שלב מתקדם בגביע ולכן קשה לגרום לאוהד מהשורה שרוכש מנוי או לא רוכש מנוי להגיע לארוע כזה.
.ולכן מבחינתי גם 500 איש זה כמות יפה וכל כמות מעבר לכך תיהיה הצלחה.

יכול להעיד על עצמי,כאחד שגר ומרכז חייו באזור תל אביב והערב מוזמן לארוע שמתחיל במקביל לעצרת ומתרחש באזור ת"א,שאני עושה שמיניות כדי להגיע ולהפגין נוכחות גם עם זה יהיה לפרק זמן קצרצר.
לגבי הכמות אני מקווה שאתה טועה, הרף באמת גבוה מאוד אבל זה כדי שנתקרב אליו ככל האפשר. זה אפשרי.
לגבי המילים, התכוונתי לזה שהעצרת היא לא צעד בודד ושזה לא יסתיים כאן, זה גם לא הצעד הראשון אך מי שפועל, פועל בשקט ובצורה מבוקרת, בלי כותרות מיותרות.
בניגוד לעבר.
מקווה מאוד לפגוש אותך שם
Reference URL's