מכבי נתניה

גירסה מלאה: עכשיו רוני מתחיל לקחת שחקנים?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עכשיו חיפה רוצים את רומריו?
אני מציע לשחר שישקיע בנתניה, כדי שנוכל להמשיך להשביח לחיפה שחקנים.
יש לך כסף להשאיר אותו ? חצי הרכב ישוחרר לאחר סיום העונה

Sent from my iPhone using Tapatalk
אם הוא על חוזה שמאפשר קבלת תשלום עבור שחרורו אז אהלן וסהלן. רק זה חשוב ותו לא.
אם לקבוצה יש תוכניות לשנה הבאה יש 4 שחקנים שהם הבסיס: ערן לוי, רומריו, סבע, ואייד כל השאר לא מעניינים.
איפה נכתב או נאמר משהו לגבי רומאריו?
בכל מקרה לנתניה יש אופצייה על השחקן.
למיטב ידיעתי ,הסוכן שלו נמני כבר קיבל הודעה שנתניה מעוניינת לממש את האופציה הזו.
ברור שהכל תלוי בקיום קבוצה ותקציב...
די אידיוטי מבחינת רוני לעשות את אותה טעות של עטר שחשב ששחקנים שהצליחו בנתניה, ובני יהודה יכולים להוביל את מכבי חיפה לאליפות...
רומאריו פירס שחקן נחמד- ממש לא האיש שצריך להוביל קבוצה לאליפות. אבל זו כבר בעיה של רוני... לא רואה אף אחד מהזרים נשאר כאן עוד עונה... מניח שהם עברו כאן את הסיוט הגדול ביותר אלא אם בשקט בשקט יש כן מי שדואג להם...
(13-May-2015 23:05)עידן444 כתב: [ -> ]די אידיוטי מבחינת רוני לעשות את אותה טעות של עטר שחשב ששחקנים שהצליחו בנתניה, ובני יהודה יכולים להוביל את מכבי חיפה לאליפות...
רומאריו פירס שחקן נחמד- ממש לא האיש שצריך להוביל קבוצה לאליפות. אבל זו כבר בעיה של רוני... לא רואה אף אחד מהזרים נשאר כאן עוד עונה... מניח שהם עברו כאן את הסיוט הגדול ביותר אלא אם בשקט בשקט יש כן מי שדואג להם...

עכשיו אתה מחלק לרוני גם עצות...אתה ממש לא מחזיק ממנו...פירס זה השחקן הראשון שאנחנו צריכים להשאיר בקבוצה...ראשון לפני כולם...
אתה חושב שרומאריו מתאים לקבוצה שרצה לאליפות?
אני לא.
ואני כן מחזיק מרוני לוי, אבל לדעתי אנשים יצאו מפרופורציות בעניינו...

ואם לא שמת לב, מה שטוב לנו לא בהכרח טוב למכבי חיפה...
לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה...
(14-May-2015 12:04)davidb7 כתב: [ -> ]
(13-May-2015 23:05)עידן444 כתב: [ -> ]די אידיוטי מבחינת רוני לעשות את אותה טעות של עטר שחשב ששחקנים שהצליחו בנתניה, ובני יהודה יכולים להוביל את מכבי חיפה לאליפות...

עכשיו אתה מחלק לרוני גם עצות...אתה ממש לא מחזיק ממנו...פירס זה השחקן הראשון שאנחנו צריכים להשאיר בקבוצה...ראשון לפני כולם...
אתה חושב שפיראס יותר טוב מקמרה ???? נו באמת
(14-May-2015 12:32)mordii2 כתב: [ -> ]
(14-May-2015 12:04)davidb7 כתב: [ -> ]

אתה חושב שפיראס יותר טוב מקמרה ???? נו באמת

.כן אני חושב שהוא טוב יותר...הוא פיזי יותר מכל קשר אחורי בארץ...הגופה עוד לא הספיקה להתקרר ונמני מחלק את הירושה לכולם...
עמודים: 1 2
Reference URL's