מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד ניצחון לנוער
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
2:3 על הפועל ת"א.
איזה קאמבק של בני לם והחבורה שלו.
הלוואי שנצליח לטפח שוב מחלקות נוער שיצמיחו שחקנים לקבוצה הבוגרת.
זה מתכון ודאי להצלחה בעתיד.
כללית עונה כשלון לכל המחלקה אין שום תואר אין חצאי גמר אין גמרים...
אז ניצחו את הפועל ת״א בגרבג׳ טיים וואי...(הפועל זכו בגביע אחרי שהעיפו את מכבי ת״א(
זה כמו מאמן נערים א׳ שהתלהב בפייסבוק מניצחון בדרבי בשבת ...הייתי חייב להסתכל על הטבלה ואז קלטתי פער של 20-30 נק׳
ממכבי חיפה ומכבי ת״א...באותה ליגה בה ישראל צרפתי לקח אליפות והביא עונה אחרי זה את הנוער לגמר...(נראה לי שמישהו חש סכנה מצרפתי)
אז עם כל הכבוד ויש כבוד בני מאמן נוער מצויין אבל התפקיד העיקרי שלו מנהל מקצועי...ושם אחרי שנים צריך לבחון מחדש את נורמות העבודה את המטרות וההישגים...
9 שנים אולי 10 זה כבר פרק זמן לבחון ולחשב מסלול מחדש...
לא עוקב השנה אחרי מחלקת הנוער למעט קבוצת הנוער ונערים א'.
חטב,אתה ובני לם דומים מאודדדדדד,שניכם סופרים תארים בשמיניות ועליות לרבעי גמר וחצאי גמר כמד"דים להצלחה ואלו נתונים משכרים ובעיקר משקרים.
המבחן היחיד של מחלקת נוער,זה כמות השחקנים שמגיעים לבוגרים,נקודה.
ולגבי הנוער,גילאי 96/97 שהרכיבו את קבוצת הנוער השנה היו מתכון לירידת ליגה והמקום השמיני בסיום הוא הפתעה חיובית,השאלה מי מהקבוצה הזו בשנה הבאה יהיה שחקן בוגרים.
.לגבי נערים א,אז נכון שמכבי ת"א ומכבי חיפה במקומות הראשונים בסדרי גודל,אבל גם מכבי נתניה מקום שלישי בסדר גודל לפני האחרים(מדובר בליגת על בדיוק כמו בנוער או הבוגרים).
ושוב,גם כאן השאלה מי יהיה שחקן נוער לגיטימי בעונה הבאה ומי מאותם שחקני נוער יעלה לבוגרים.
אז יש לנו בקבוצה הזו,שוער בעל אישיות חריגה ויש מגן ימני ומגן שמאלי(ששיחק העונה בנוער כבלם)ויש שני שחקי קישור,נקווה שיש יותר..
(12-May-2015 23:29)דוד חטב כתב: [ -> ]כללית עונה כשלון לכל המחלקה אין שום תואר אין חצאי גמר אין גמרים...
אז ניצחו את הפועל ת״א בגרבג׳ טיים וואי...(הפועל זכו בגביע אחרי שהעיפו את מכבי ת״א(
זה כמו מאמן נערים א׳ שהתלהב בפייסבוק מניצחון בדרבי בשבת ...הייתי חייב להסתכל על הטבלה ואז קלטתי פער של 20-30 נק׳
ממכבי חיפה ומכבי ת״א...באותה ליגה בה ישראל צרפתי לקח אליפות והביא עונה אחרי זה את הנוער לגמר...(נראה לי שמישהו חש סכנה מצרפתי)
אז עם כל הכבוד ויש כבוד בני מאמן נוער מצויין אבל התפקיד העיקרי שלו מנהל מקצועי...ושם אחרי שנים צריך לבחון מחדש את נורמות העבודה את המטרות וההישגים...
9 שנים אולי 10 זה כבר פרק זמן לבחון ולחשב מסלול מחדש...

עד כמה שאני זוכר לחצי הגמר דווקא הגענו...
אבל זו באמת לא הנקודה מבחינתי.
החשיבות היא בהמשכיות לאורך כל החזית.
מדובר בתקציבים ובהשקעה נכונה שלהם.
את זה צריך לדעת לעשות נכון וכאן אנחנו לוקים לצערי. פה טמון העתיד שלנו, בדיוק כפי שמכאן נגזר העבר המפואר שלנו.
המדד העיקרי הוא יצור שחקנים מסכים אבל זה לא צריך לבוא על חשבון תארים...
חינוך לווינריות /הישגיות גם חשוב כי אנחנו רוצים שיגיעו לבוגרים וייקחו תארים (כוס אמו כמה זה נראה רחוק...)
לגבי נערים א׳ זה שנתון שלקח תארים וניצח משחקי עונה את מכבי חיפה ...ברור ששמיניות ו-11&11 זה נורא שונה...
ואם השנתון הכי מוצלח במחלקה מסיים בכזה פער ממכבי חיפה ומכבי נתניה משהו עשינו בדרך לא טוב...
Reference URL's